505
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Fandom
Mocne Granie Nocne na Kapitularzu
Mocne Granie Nocne na Kapitularzu
Poniedziałek, 21 Maja 2012

Jak wiadomo, nocą wszystkie koty są czarne, a uczestnicy hałaśliwi (albo odwrotnie). Kiedy ukryci w zakamarkach szkoły gracze usiłują przenieść się do Śródziemia, lewą ręką walcząc na miecze świetlne ze smokiem na pokładzie "Enterprise" ich zmagania wciąż przerywają wybuchy śmiechu z korytarza obok. Brzmi znajomo? Masz dość tłoku i hałasu? Nie szukaj dalej.

Z myślą o Was, Łódzki Festiwal Fantastyki "Kapitularz 2012" prezentuje "Mocne Granie Nocne" - nocny blok programowy poświęcony RPG. Do dyspozycji graczy organizatorzy oddają całe drugie piętro - 8 sal, gdzie w spokoju będziecie mogli rozegrać sesje. Informacje o nich wcześniej znajdą się na stronie "Kapitularza 2012".

A propos - pamiętacie towarzyszące zapisom tłok, nieodłączny chaos i niezliczone ilości karteczek? Możecie o nich zapomnieć! Na "Mocnym Graniu Nocnym" zapisy będą o jednej godzinie, w jednym miejscu - bez bałaganu i zbędnych komplikacji.

Organizatorzy zapraszają na profil imprezy na Facebooku oraz stronę internetową, na łamach których pojawiają się kolejne informacje związane z festiwalem.

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl