505
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Fandom
Garść informacji o zjAvie
Garść informacji o zjAvie
Środa, 8 Lutego 2012

Tabela programowa zjAvy III

Taaak właśnie wrzuciliśmy do wglądu dla Waszych pięknych ocząt TABELĘ PROGRAMOWĄ. Więcej atrakcji znajdziecie w opisach działów takich jak Games Room na naszej stronie (www.zjava.pl) i w broszurze konwentowej już wkrótce! Dodamy jeszcze, że o ile program salowy został już definitywnie zamknięty, program Games Roomu wciąż się powiększa. Właśnie spływają atrakcje od naszych nowych sponsorów... wygląda na to, że zjAvę 3 zapamiętacie na długo!

A tak generalnie to... Locworks+Luzodajnia

Sponsorem Generalnym tegorocznej zjAvy zostali LocWorks i Luzodajnia! Co w związku z tym? Cała masa fajnych rzeczy. Przede wszystkich duuużo dodatkowych konkursów i atrakcji które zamieściliśmy w stosownym dziale na stronie www.zjava.pl. Czytajcie, zapoznawajcie się i zacierajcie rączki!

Latające Spodki - Konkurs dla najlepszego MG na zjAvie

Dobry Mistrz Gry potrafi dobrze opisywać wydarzenia i dobrze odgrywać bohaterów dobrych historii. Powinien wiedzieć, kiedy należy oddać głos graczom i pozwolić im dodać coś od siebie. Powinien też dobrze się przy tym wszystkim bawić.

Zapraszamy na Latające Spodki - zjAvowy konkurs, który pomoże wyłonić najlepszego Mistrza Gry na konwencie!

Formuła jest prosta: przez całą konwentową sobotę, od jedenastej rano aż do nocy, trwają eliminacje. Każdy, kto prowadzi sesję na terenie zjAvy, może zgłosić się do konkursu. Siada wówczas przy jednym ze stolików i gra - czy ze swoimi graczami, czy z kimś, kogo uda nam się nagonić mu tuż przed sesją. Nasi sędziowie zaglądają do niego co jakiś czas i słuchają, co potrafi. Potem wyłaniają finalistów: dwójkę (lub trójkę, jeśli wyjątkowo trudno będzie zdecydować się na dwójkę).

W niedzielę w godzinach 11:00-15:00 trwał będzie finał. Dwie lub trzy sesje, sędziowie nieustannie krążący pomiędzy stanowiskami i przysłuchujący się temu, co dzieje się przy stołach.

Wszystkie chwyty dozwolone: systemy znane i nieznane, handouty i muzyka jak kto woli, sesje na dwie i dziesięć osób, na poważnie i z humorem.

Mistrz Gry może nie zmieścić się w wyznaczonym czasie czterech godzin, ale tylko te cztery godziny będą oceniane przez jury.

Na gali finałowej zamykającej konwent, którą zaplanowano na 16:00, ogłosimy zwycięzców, wręczymy nagrody i zaprosimy na kolejną edycję Latających Spodków - miejmy nadzieję, że rozgrywaną za rok na tej samej imprezie.

W trakcie konwentu stanowisko Latających Spodków znajdziecie przy tablicy z zapisami na sesje na pierwszym piętrze. Będziemy rzucać się w oczy.

W razie problemów kontaktujcie się z organizatorami konwentu. Oni skontaktują Was z nami. Możecie też pisać e-maile: jaroslaw.kopec@gmail.com.

Jak głosują sędziowie

Sędziowie głosują wedle własnego uznania, biorąc pod uwagę własne kryteria. Zgromadziliśmy grono jurorów o zróżnicowanych preferencjach, wywodzących się z różnych środowisk, w których uczciwość i bezstronność nie mamy podstaw wątpić.

Każdy z jurorów na obu etapach (w eliminacjach i w finale) uszereguje sesje biorące udział w konkursie od najsłabszej do najlepszej, przyznając im punkty od jednego do tylu, ile będzie sesji. Przewodniczący jury zsumuje następnie punkty otrzymane przez poszczególnych uczestników.

Potem każdy z jurorów będzie mógł spróbować przekonać pozostałych członków jury do zmiany zdania i umieszczenia jego faworyta na wyższych pozycjach u pozostałych sędziów - dostanie na to kilka minut.

Po tej fazie "negocjacji" powtórzymy głosowanie. Jego wyniki będą wiążące.

W razie remisu na tym etapie decyzję o tym, kto zwycięża, podejmuje Przewodniczący jury.

Skład jury

  • Jarosław 'beacon' Kopeć (przewodniczący)
  • Hanna Sienkiewicz
  • Jakub 'Urko' Skurzyński
  • Krzysztof 'Khaki' Baranowski (tylko w finale)
  • Krzysztof 'szafa' Szafrański
  • Łukasz 'TOR' Garczewski
  • Maria 'Merry' Piątkowska
  • Mateusz 'Craven' Wielgosz
  • Michał 'rincewind_bpm' Smoleń

(skład jury może ulec zmianie)

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl