620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Fandom
PREMIERY NA AVANGARDZIE
Piątek, 6 Lipca 2012

Jak co roku na Avangardzie odbędzie się kilka znaczących premier. Klikając "więcej" będziecie mogli zapoznać się z aktualną listą.

Piątek, 6 Lipca 2012

Swoją oficjalną premierę na Avangardzie 8 będzie miał również tom pierwszy najnowszej powieści Marcina Przybyłka z cyklu o Gamedecu: "Czas silnych istot", który już wkrótce 20 lipca, ukaże się na rynku nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Autor od kilku edycji wspiera nasz konwent swoimi interesującymi wystąpieniami, więc tym bardziej cieszy nas, że możemy też w końcu gościć u siebie premierę jego powieści.

Piątek, 6 Lipca 2012

Autor publikował w takich czasopismach jak "Portal", "Magazyn Fantastyczny", "Science Fiction, Fantasy i Horror" a jego debiutancka powieść - "Endemia" uznana została za jeden z ciekawszych polskich horrorów ostatnich lat.

Zostań Igorem - dołącz do obsługi Kapitularza 2012
Niedziela, 24 Czerwca 2012

Igor (gżdacz, helper, członek obsługi): najważniejsza funkcja festiwalowa. W czasie Kapitularza organizatorów czeka nawał pracy.

Wtorek, 19 Czerwca 2012

Grim Thursday to nowa rubryka z gościnnymi tekstami James ”Grima” Desborough z Postmortem Studios. Grim co czwartek będzie publikował opisy niezwykłych miejsc wraz z pomysłami na przygody. Coś ciekawego znajdą dla siebie nie tylko fani fantasy, ale także horroru czy science-fiction.

Niedziela, 17 Czerwca 2012

Koszt pełnej akredytacji 3-dniowego festiwalu wynosi 30 zł. Dokładną listę zniżek wraz ze szczegółami można znaleźć na stronie imprezy w sekcji "weź udział"

Przypominamy, że Łódzki Festiwal Fantastyki Kapitularz 2012 odbywać się będzie w dniach 21-23 września 2012 roku.

Czwartek, 14 Czerwca 2012

Wydawnictwo CYFROGRAFIA poszukuje betatesterów powstającej gry fabularnej w klimatach postapokaliptycznych. Akcja gry rozgrywa się na terenie USA, około roku 2100 czyli 150 lat po atomowej zagładzie. Bardzo mile widziane doświadczenie w testowaniu systemów RPG, rozeznanie w tego typu grach i zainteresowanie tematyką postapokaliptyczną w ogóle.

Strona 7 z 8 [1] [2] [3] ... [5] [6] [7] [8]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl