620
Rawski Koncert Sztuki
Strona główna » Fandom
Czwartek, 15 Stycznia 2015

Zapraszamy do zgłaszania programu na zjAvę!

Zgłaszać może pod tym adresem.

Czwartek, 15 Stycznia 2015

Serdecznie zachęcamy do udziału w szóstej edycji konwentu ZjaVa ,która odbędzie się w dniach 7-8 luty 2015 w Warszawie.
Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie konwentu  oraz na wydarzeniu na facebook
P.S.To najbardziej RPG-owy konwent tego roku!!!

Sobota, 14 Czerwca 2014

Wspólnie z Okręgowym WOPR-em zapraszamy serdecznie wszystkich na piknik "Bezpieczne Wakacje" który odbędzie się 21 czerwca o godzinie 12:00 na kąpielisku Tatar w Rawie Mazowieckiej. W programie min.: gry i zabawy dla dzieci, konkursy plastyczne, konkursy z zakresu ratownictwa wodnego, oraz pokazy pierwszej pomocy, sprzętu ratowniczego przygotowane przez naszą Straż Pożarną,oraz pokazy na wodzie.

Szczegóły na profilu wydarzenia

Oficjalny program WarKonu już dostępny!
Piątek, 11 Października 2013

Już wiadomo, jakimi atrakcjami uraczy nas w najbliższy weekend tomaszowski konwent WarKon! Na oficjalnej stronie imprezy dostępny jest pełny program imprezy wraz z opisem paneli. Całość znajdziecie pod adresem - http://warkon.pl/?page_id=500.

Promo filmik WarKonu 2013!
Wtorek, 8 Października 2013

Tomaszowski konwent zbliża się wielkimi krokami, a na nim ostateczne starcie dwóch frakcji -Imperium i Rebelii. Przedsmak niesamowitych potyczek znajdziecie w oficjalnym filmiku promocyjnym dostępnym pod wskazanym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=zdshnO_xh-o. Więcej informacji na temat konwencji znajduje się oczywiście na stronie konwentu (http://warkon.pl/?page_id=20).
Po której stronie staniesz Ty, konwentowiczu? Wypowiedz się na oficjalnym fanpage'u WarKonu (https://www.facebook.com/WarKonKonwent)!

 

 

Grybezpradu.pl wspierają WarKon!
Środa, 2 Października 2013

Do patronów medialnych i organizacji wspomagających WarKon dołączają Grybezprądu.pl! Przybysze ze świata gier anologowych przywiozą bogatą kolekcję swoich gier planszowych, poprowadzą turniej zręcznościowego Crokinole oraz pozwolą konwentowiczom przetestować prototyp nowej karcianki Chwalipięta.

Grybezprądu.pl to prawdziwi weterani wszelkich gier planszowych, karcianych, kościanych, fabularnych, wojennych, figurkowych - w skrócie, wszystkiego co tylko da się na stole rozłożyć! Serdecznie zachęcamy do zanurkowania w świat tych produkcji na witrynie (niespodzianka!) www.grybezpradu.pl

Zgłoś punkt programu na Warkon!
Niedziela, 22 Września 2013

Zachęcamy do zgłaszania punktów programu na Warkon. Możecie to zrobić za pomocą specjalnego formularza znajdującego się na stronie konwentu w dziale Zgłoś atrakcję. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca września. Twórcom programu przysługują specjalne zniżki - 10zł za jedną godzinę programu i darmowy wstęp na konwent za dwie godziny lub więcej.

W razie wątpliwości piszcie na warkon.organizacja@gmail.com!

 

Strona 2 z 8 [1] [2] [3] [4] ... [6] [7] [8]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl