370
Orichalcum
Toporiada XI
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011 » Aktualności
"ZŁOTO POŁUDNIA" - Larp w stylu Western.
Środa, 6 Lipca 2011

Na tegorocznej Toporiadzie odbędzie się LARP "Złoto Południa" zapisy na poszczególne role w LARP pod tym adresem:
http://forum.topory.org/viewtopic.php?f=35&t=1144

Organizatorem LARP jest Tomasz "Smok" Wolski

"Złoto Południa"

Larp dla 25 - 30 osób w tym 5 koordynatorów.

Rzecz dziej się na dalekim Zachodzie miasteczko „Green Hill” 26 lipca1865 - dwa miesiące po zakończeniu wojny secesyjnej. Dwa dni drogi od San Francisco na dawno zapomnianym szlaku gorączki złota z 1849 r. Maiasteczko jest zniszczone ale nadal zamieszkałe, przez twardych ludzi. Nowa władza w mieście - Burmistrz Tom Yourk zamierza miasateczko odbudować i uczynć swoim dziedzictwem rodowy (za wszelką cenę).

Porządku w mieście pilnuje szeryf Trumna Jack (Smok), tak, tak jest on zarazem i grabarzem. Jest tu jeden acz solidny Saloon "Koński Ogon" jego włąścicielką i szefową (a także opiekunką dziewcząt) jest Janna Bloody(Asia) twarda i nieustępliwa kobieta z przepieknie długimi włosami zapiętymi w koński ogon.

Po okolicy krąży banda niejakiego Billego Oczko nękająca okolicznych farmerów i będąca postrachem dla cywili, dopóki nie złamią oficjalnie w mieście prawa nie można z nimi nic zrobić.

Mówi się że w oklicy pojawiął się też grupa niebezpiecznych Indian pod wodzą Stojącego Wilka, ale podobno to tylko plotki rozsiewane przez Ślepego Jonesa miejscowego głupka Do miasa przybywa kilku obcych weteranów... czego oni mogą chcieć?

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl