Sesje Toporowe

Po orczymy!
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Sąsiad »

zaczynam się przekonywać do tego pomysłu :)

oczywiście jeżeli moje usługi są brane pod uwagę. Jakby co, czekam na priva.
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Shila »

Sąsiedzie, jestem pewna, że Klebern i tak zapyta mnie co sądzę o Twojej kandydaturze, więc wiesz... ;) Jakbyś nie był fajnym MG to bym nie grała na prawie każdej Toporiadzie u Ciebie :D

Przekażę mu, żeby się odezwał :)
Shadus
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2009, 07:50
Lokalizacja: Białobrzegi Radomskie

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Shadus »

Skoro sesyje dla początkujących są pełne chciałem się zgłosić do prowadzenia sesji Zew Cthulhu. Wszyscy chętni do zapoznania się z czymś co nazywa się rozwiązywanie zagadek są mile widziani. Od razu uprzedzam ze sesja będzie prowadzona zgodnie z historią toczoną w obozie.


P.S: Należy przygotować się na bardzo małą ilość walki, jeśli w ogóle będzie. To nie jest kolejna część Rambo.
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Bananidło »

Shadus pisze:P.S: Należy przygotować się na bardzo małą ilość walki, jeśli w ogóle będzie. To nie jest kolejna część Rambo.
Jak to? Cthulhu bez walki z hordami mrrhocznych wysłanników przedwiecznych? Bez zabijania zombich i szkieletów? To jak ty chcesz prowadzić sesję w ten system? Właśnie straciłeś gracza...
;)
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Jankoś »

Jeszcze raz proszę o zgłaszanie sesji ,zwłaszcza członków Stowarzyszenia.
Mamy w tym roku naprawdę mało czasu przed drukiem programu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Sąsiad »

Dobrze byłoby zamieścić w tym temacie (jak i w temacie o konkursach) spis dotychczasowych zgłoszeń. Ułatwi to sprawę, bo ja np. nie wiem czy znowu mam pisać o swojej sesji czy nie.
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5234
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Jankoś »

Umieszczę taką listę aczkolwiek oficjalnie przyjęte jest tylko to co wysłane zostało przez formularz zgłoszeniowy.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Grzybek »

Shadus pisze:Skoro sesyje dla początkujących są pełne chciałem się zgłosić do prowadzenia sesji Zew Cthulhu. Wszyscy chętni do zapoznania się z czymś co nazywa się rozwiązywanie zagadek są mile widziani. Od razu uprzedzam ze sesja będzie prowadzona zgodnie z historią toczoną w obozie.


P.S: Należy przygotować się na bardzo małą ilość walki, jeśli w ogóle będzie. To nie jest kolejna część Rambo.


Jak bardzo początkujący musi być początkujący? Bo w Cthulu grałam tylko raz a w cokolwiek innego to mi sie zdarza tak raz na pół roku i to w porywach. Więc chyba jestem dostatecznie początkująca, co?
Bo od dawna mi się sesyjka w Cthulu marzy, a mało walki + dużo główkowania = to, co grzybki lubią najbardziej :mrgreen: Więc jednego gracza na sesji juz masz :twisted:
Wszyscy mamy źle w głowach...
Shadus
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 15 lip 2009, 07:50
Lokalizacja: Białobrzegi Radomskie

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Shadus »

Jest mi niezmiernie przyjemnie, że ofiara... to znaczy zafascynowany gracz się sam zgłosił:> Zapraszam, zapraszam:> ]:->

Chciałbym dodać, że sesja prowadzona będzie przez dwa dni a wydarzenia odbywające się podczas kolejnych punktów programu będą wpływały na to co wydarzy się następnego wieczora:>
Awatar użytkownika
Anhelius
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2008, 11:13

Re: Sesje Toporowe

Post autor: Anhelius »

Wszem i wobec chcę ogłosić, co następuje. Otóż, na dniach Toporiady zamierzam prowadzić dwudniowa sesję Neuroshimy. Ale w innych klimatach niż sam jest oparty system. Zostanie wykorzystana mechanika i świat Neuroshimy plus moje modyfikacje dot. samej rozrywki i trochę bardziej urozmaicony świat. Bo jak ktoś kiedyś powiedział, RPG nie może być ograniczone tylko systemem podręcznikowym - może być, co najwyżej ograniczoną ludzką wyobraźnią... Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo nie będzie efektu zaskoczenia :) Więcej informacji w mojej zajawce i na samej sesji... :)
ODPOWIEDZ