Jak by tu zmienić mechanikę?

Orki, Orki to potęga! Niech Katany żyją!
Awatar użytkownika
Maczeti
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2008, 18:28

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Maczeti »

Ten temat jest profanacja :P
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Kraszan »

sie czepiacie. mechanike da sie opanowac. ja nawet ED w koncu pojołem. a nie mowcie że jest najgorsza. prosze sobie powalczyć w pojedynku na rapiery według zasad z monastyra.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Ślimak »

Mechanika Monastyra jest fajna logiczna i wbrew pozorom prostsza...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Jankoś »

Jest taka zasada jak na forum nic się nie dzieje to ze Ślimakiem zaczynamy się kłócić o KC.

:lol:

Zgadzam się z tanem,zapożyczenie z WFRP to byłaby profanacja.
Ja to kiedyś zrobię ,napisze mechanikę do KC, jak znudzi mi się imprezowanie

Co do zapożyczeń, Monastyr jest w dużym stopniu zapożyczeniem z 7th Sea, a jego mechanika walki ,zwłaszcza tej zaawansowanej jest o wiele bardziej skomplikowana niż KC. Co nie zmienia faktu ,że jest ciekawsza i logiczniejsza oraz bardziej realistyczna(cokolwiek ten termin w kontekście RPG oznacza) :lol:
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Ślimak »

Jankoś pisze:Ja to kiedyś zrobię ,napisze mechanikę do KC, jak znudzi mi się imprezowanie
Cóż niestety ta wersja mechaniki nie powstanie...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Gary
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 92
Rejestracja: 06 wrz 2008, 14:11

Re: Jak by tu zmienić mechanikę?

Post autor: Gary »

Maciek ja nie rozumiem Twej awersji do KC czepiasz się mechaniki a popatrz taki głąb jak ja i beztalencie matematyczne pojąłem w mig losowanie czy zasady bo zacząłem od podstaw myślę że Kraszan czy Jankoś zgodzą się ze mną że żeby zrozumieć mechanike trzeba spokojnie i od podstaw tak jak z wzorem jak załapiesz to potem zero problemu zresztą graliśmy tyle czasu w Hobbitkownie i nikt nie wnikał w mechanikę co do świata to jeśli będziesz chciał dziury i niedoróbki znajdziesz w każdym systemie to tylko chęć Twoja by szukać tego co złe w systemie czasem trochę na siłę.Co do porównania do średniowiecza to każdy owo średniowiecze każdy sobie inaczej wyobraża zaś co do dedeków to jak dla mnie są zbyt cukierkowe ten system jest bardziej brutalny i realistyczny i tak jak chłopaki twierdzą JEST DOBRZE OPISANY(Ty chłopcze po prostu nie doczytałeś :twisted: ) a czy jast kopią tego czy tamtego systemu świata i mechaniki szczerze(kieruję się Twoim tokiem rozumowania)WALI MNIE TO bo uwielbiam w KC grać i je prowadzić.
ODPOWIEDZ