Earthdown Drużyna Margara

Radzim o takowych rzeczach, co to inkwizycyja zwie RPGowymi.
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Earthdown Drużyna Margara

Post autor: Kraszan »

Panowie, podjałem ambitny plan i pomysł, zebrania wszystkiego co sie da od notatek, planów, grafik, kart zapisków naszych wspólnych sesji w Margarownie. mam na stanie dobrego grafika, chce to wszystko jakoś ogarnąc poukładac rozwinąc i zrobić taka naszą póki co mini kronike a może kiedys ktoś z niej pokusi sie o napisanie czegoś wiecej. w związku z tym mam do WAS ( tych co grali ) ogromna prosbe podeślijcie wszystko co uda Wam sie znaleść z margarowni do mnie wszysto dosłownie co mamy umiescmy w kronice od zdjęc z sesji po zapiski kalibana, grafiki jego konstrukcji karty postaci diariusze mapy plany . moze wyjsc z tego ciekawy pomysł. pozbieram wsio to dołoże kilka grafik i rysunków i sklece to w ksiazke dla nas samych na pamiątke. poprosze wsio co można na meila, lub na ftp.
no a tak juz po za konkursem kiedy zagramy :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Earthdown Drużyna Margara

Post autor: Xarion »

Widze że w Kraszanie obudziła się żyłka archeologa :D Inicjatywa mi się podoba, ale ja niestety w wersji elektronicznej nie mam niczego a to co mam na papierze najwyżej aparatem popstrykam. Nie jest tego wiele: karta postaci, czarów i karty przedmiotów magicznych, troche notatek i bazgrołów ....a no i u Jankosia cała Księga Czarów Xariona powinna gdzieś leżeć :)

PS: podaj emaila

PS2: że to była/jest drużyna Margara to tylko Margar tak twierdzi. Wszyscy wiedzą kto rządził w ekipie :D
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Earthdown Drużyna Margara

Post autor: Jankoś »

Pomysł świetny. Jest tego dużo u mnie na pewno. W najbliższym tygodniu poszukam. Przesłać Ci to w formie skanów?
Poza konkursem to załóż temat w sesjach, zaproponuj termin i na pewno jakoś się dogadamy.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Earthdown Drużyna Margara

Post autor: Kraszan »

slijcie wsio co macie, każde bazgroły, slajdy foty wordy ksera. :)

rafalkraska@onet.pl
Obrazek
ODPOWIEDZ