Złote Topory

Tak było!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Ej ale tak naprawdę... komu to wyjaśnianie było potrzebne?!
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Złote Topory

Post autor: Wiś »

Wydaje mi się, że tym wszystkim, którzy podnosili sprawe na forum, a co za tym idzie na pewno nie mnie.
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Bananidło »

A mi było.

Nie rozumiem tylko czemu trzeba było dyskutować przez trzy strony tematu aby się dowiedzieć. Ale cóż - widać nierozumienie jest moją niezmienną cechą :evil:
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Ja uważam, że szkoda było na to całe dopytywanie się pary. Moim zdaniem trofea nie są na Toporiadzie najważniejsze i nie po to to wszystko robimy, ja bym mógł spokojnie żyć bez tego wyróżnienia bo wystarczyło mi to, że moim graczom sesja przypadła do gustu. A przez takie rozgrzebywanie Mniejsze Zło mógł przeżyć traumę, która pchnie go w objęcia subkultury emo i już nigdy nie będzie słuchał Bon Jovi. Tak oto pacymy młode umysy.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Złote Topory

Post autor: Wiś »

Ja właśnie dlatego takich pytań nie zadaje, bo czy ja będę mega-kosmitą TPR 2008 czy cyber-mg TPR 2017 to szczerze nie za wiele mnie obchodzi. Ważne, że ludzie się dobrze na mojej sesji bawili (przynajmniej tak mówią).

P.S
mógł przeżyć traumę, która pchnie go w objęcia subkultury emo i już nigdy nie będzie słuchał Bon Jovi


Ślimaku, poprawiłeś mi humor. :twisted: :lol:
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Złote Topory

Post autor: Prozac »

Bananidło pisze:A mi było.

Nie rozumiem tylko czemu trzeba było dyskutować przez trzy strony tematu aby się dowiedzieć. Ale cóż - widać nierozumienie jest moją niezmienną cechą :evil:
Zgadzam się z Bananem. Jeśli już przyznajemy jakieś fanty i nagrody, to fajnie jest kiedy wersja z zakończenia zgadza się z publikowaną potem na forum. Dziwne, że 4 strony musiały upłynąć beznadziejnej dyskusji, nim prosta sprawa została w prosty sposób wyjaśniona. :-)
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

4 strony beznadziejnej dyskusji upłynęły dlatego, że tylko jedna strona traktowała dyskusję poważnie, i gdyby nie głosy świętego oburzenia to w ogóle by pewnie żadnego sprostowania nie było, tym bardziej, że nagroda była przyznana ekstra i nie była w żadnej z kluczowych i prestiżowych kategorii, więc nie było o co się tak pieklić.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: ^sadam »

Ależ Ślimaku, tu się nikt nie piekli przeca.. Mnie osobiście chodziło tylko to, dlaczego pojawiły się takie nieścisłości. Czemu wersja na forum odbiegała od tej na Toporiadzie. Proste pytanie - prosta odpowiedź. Należało się to nam, tak samo jak każdemu uczestnikowi Toporiady, każdemu użytkownikowi forum... Kolejne pytania jednak nasuwały się same.. Czemu nie chcieliście o tym powiedzieć? Czyżbyście nie potrafili przyznać się do błędu? Zwłaszcza, że przecież nic się nie stało. Dziwiło mnie tylko, po co ta cała tajemnica. Tym bardziej, że sam twierdziłeś, że nie bierzesz tego na serio, że to dla Ciebie śmieszna sytuacja.. no to, na litość, skoro coś jest śmieszne, czemu się tym z nami nie podzielisz, pośmiejemy się razem.. A tak tylko wprowadzaliście zamieszania i niezdrową atmosferę na forum. Tak wiem.. zaraz mi powiesz, że to ja z Bananem i osobami "drążącymi temat" i "hałasującymi nad trumną" wprowadzamy taką, a nie inną atmosferę. Nie w tym rzecz jednak.. Równie dobrze wyjaśnienie Jankosia mogło znaleźć się na pierwszej stronie tego tematu i nie było by dyskusji, ale ktoś tu lubi prowokować (albo nabijać posty :twisted: ). Nawet jeśli wiedziałeś w czym rzecz, a nie chciałeś powiedzieć, bo, jak twierdziłeś, wyjaśnienia nie są Twoją działką, to mimo wszystko mogłeś to zrobić, Jankoś na pewno by się nie obraził, że go wydałeś :twisted:. Tyle ode mnie i od "Drużyny Poszukiwaczy Prawdy i Niwelowania Spisków" :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Śmieszna nie była wpadka tylko zabawa w "wiem ale nie powiem". :)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Złote Topory

Post autor: Rijel »

Jeśli rzeczywiście aż tak poważnie potraktowaliście tę kwestię mogliście zwrócić się o wyjaśnienie prywatnie.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
ODPOWIEDZ