Złote Topory

Tak było!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Jakie korporacyjne gierki?! Ja sobie robię bekę zgodnie z najstarszymi tradycjami Toporowymi! Wiem i nie powiem! Koniec kropka.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Złote Topory

Post autor: k8 »

Ja też wiem ale nie chcę nikogo ośmieszać więc też będę Milczał! :twisted:
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Bananidło »

To miło bo ja dalej nie wiem o co chodzi, a posty o treści "ja już wiem, ale nie powiem" sprawiają że ta sytuacja coraz bardziej mnie irytuje i staje się coraz bardziej żałosna.

Może dla ogólnego dobra skasować albo zablokować ten temat?
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Złote Topory

Post autor: Rijel »

Ja też wiem :twisted:
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Bananidło pisze:To miło bo ja dalej nie wiem o co chodzi, a posty o treści "ja już wiem, ale nie powiem" sprawiają że ta sytuacja coraz bardziej mnie irytuje i staje się coraz bardziej żałosna.

Może dla ogólnego dobra skasować albo zablokować ten temat?

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła a im bardziej się będziesz pieklił tym bardziej ci nikt nie powie. :twisted:

Poza tym sytuacja jest żałosna tylko dla tych, którzy podchodzą do tego ze zbyt dużą dozą nadęcia i powagi. Dla mnie sytuacja jest śmieszna.

A co do mojego stanowiska: ja nie byłem w komisji więc nie czuję się odpowiedzialny za wyjaśnienia.

Over and out....

P.S. Czemu kasować temat? Nie dość, że przepadnie okazja pośmiania się z poszukiwaczy prawdy i obrońców demokracji to jeszcze taka forma cenzury byłaby przyznaniem się do machlojek, których nie było.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Yagarn
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 71
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:44

Re: Złote Topory

Post autor: Yagarn »

To rzeczywiście jest śmieszne... Bo prowadzicie tutaj ciężką batalię na proce, a najprościej by było, gdyby ktoś wreszcie umieścił to cholerne sprostowanie. Bo tak to jeszcze ktoś sobie oko wybije czy cuś.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Ślimak »

Może, może ale to musi być inicjatywa komisji a nie moja...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: ^sadam »

Sleem pisze:Ciekawość to pierwszy stopień do piekła
Błąd.. Ciekawość to pierwszy stopień do mądrości poprzez piekło :twisted:.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Złote Topory

Post autor: Jankoś »

Przeczytałem ten temat. Pomijając początek po raz pierwszy. Kraszanie tyś mnie do tego zmusił :D
Wyjaśniam z żalem bo dyskusja jest zajmująca :twisted:
Podczas wręczenia nagród nastąpiła pomyłka, dyskusja nad najlepszą sesją była bardzo zacięta i w pierwszej wersji nagrodę za najlepszą sesje miała dostać sesja Mściciela ,pod sam koniec obrad zmieniliśmy zdanie i wygrała sesja Ślimaka.
Oficjalna i ostateczna wersja jest taka jaką przedstawiłem w pierwszym poście tego tematu i na stronie Toporiady.
Ot i cała tajemnica.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Złote Topory

Post autor: Wiś »

No to sie k**** wyjaśniło. 8-)

P.S Członków komisji, którzy otrzymali odemnie korzyści majątkowe, proszę o zwrot wyżej wymienionych, gdyż "nie tak sie umawialiśmy". :twisted: :lol:
ODPOWIEDZ