Toporiada 2008, Film

Tak było!
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Toporiada 2008, Film

Post autor: Tęcza »

Korzystając z okazji chciałbym pogratulować Wojtkowi "Prozacowi" Anuszczykowi za najnowszy film toporiadowy, który możecie sobie tutaj ściągnąć:

http://piechdesign.pl/tpr.wmv

Dziękuję i Pozdrawiam: Piotruś

P.S. Aby ściągnąć film należy kliknąć na link prawym przyciskiem myszy i wybrać opcję "Zapisz element docelowy...".
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Rijel »

Coś jest niestety nie tak. Plik ma tylko 10 MB i odtwarza się jedynie kilka sekund...
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Cadogan »

Plik jest ogólnie kapryśny i ściąga się w różnych rozmiarach :P Musimy poczekać aż hot to naprawi (czytaj wrzuci gdzie indziej).
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Ziomek »

Ściągnij to czymś, co umożliwia wznowienie zerwanego połączenia (HotShot mówił, że ściągał Total Commanderem).

Prozac: postarałeś się :)
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Człowiek-Namiot
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 188
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:59
Lokalizacja: _!_S_T_O_L_Y_C_A_!_
Kontakt:

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Człowiek-Namiot »

No nie wiem, wrzuciłem wtyczkę do FF i nic nie pomogło.
Ściągnęło się 68MB i ani krztyny więcej.
Szkoda, bo akurat coś gadałem jak się urwało :(
Pierwszych 6 minut wygląda bardzo profesjonalnie!
A nie mógłby ktoś tego wrzucić na jutuba jakiegoś?
Człowiek Namiot pie***li zasady!
I nie jest frajerem!

Obrazek
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Farai »

Faktycznie kapryśny ten plik, dopiero teraz po przeczytaniu ze macie problemy zobaczyłem że mój plik ma 17mb :) Heh.....
a Ile powinien zajmować filmik tak wogole??
Awatar użytkownika
ziomal
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 77
Rejestracja: 26 paź 2008, 21:55

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: ziomal »

Awatar użytkownika
Hotshot
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 421
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Hotshot »

Napisałem już w innym temacie, pozwolę sobie powtórzyć:
Hotshot pisze:JEST!!!!

1. FILM (~194013 KB)

Klikamy prawym przyciskiem myszy i "ZAPISZ ELEMENT DOCELOWY JAKO...". Najlepiej ściągać za pomocą programu, w którym będzie można dokończyć pobieranie, bo często zrywa połączenie i za pomocą zwykłej przeglądarki pobiera plik tylko częściowo i ciągle od początku. Polecam Total Commander, lub jakiś Flash Get czy coś.

2. FILM (~194013 KB)

Rapidshare - Klikamy "Free user", czekamy ok. 60 sek. a później "DOWNLOAD" i już tylko czekać, aż się ściągnie ;)
Filmik obejrzałem to i wypadało by jakieś wrażenia przedstawić:

Wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że oczekiwałem czegoś innego. Mimo, że filmik naprawdę niezły i jestem pod wrażeniem talentu tego sławnego reżysera, który zaszczycił nas zrobieniem filmu z Toporiady.

Mam wrażenie, że jest to właściwie film "o Toporiadzie", a nie "z Toporiady". Zbyt małą ilość scen z orczego obozu przemilczę, powiedzmy, że kamerzysta bał się podejść zbyt blisko.

Brakuje mi niejako "pamiątki" z tego w czym brałem udział. Może ów zacny reżyser ma w planach specjalny filmik o orczym obozie? :P

To tyle, film będę pokazywał wszystkim, żeby promować Toporiadę, bo do tego myślę, że nadaje się świetnie.

Gratulejszyn Prozaku.
Hotshot Biały
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Cadogan »

hotshot pisze:
Filmik obejrzałem to i wypadało by jakieś wrażenia przedstawić:

Wszystko było by fajnie, gdyby nie to, że oczekiwałem czegoś innego. Mimo, że filmik naprawdę niezły i jestem pod wrażeniem talentu tego sławnego reżysera, który zaszczycił nas zrobieniem filmu z Toporiady.

Mam wrażenie, że jest to właściwie film "o Toporiadzie", a nie "z Toporiady".
hotshot pisze: To tyle, film będę pokazywał wszystkim, żeby promować Toporiadę, bo do tego myślę, że nadaje się świetnie.

Gratulejszyn Prozaku.
Podpisuję się pod tym obydwiema rękami i nogami.
Zwłaszcza brakuje mi nagrania z otwarcia, mam nadzieję, że jeszcze je kiedyś zobaczę ;)


Ps. Hała-bała Hała-bała! :D
Ps2. "Ja to mam w oczach przed, no dzisiaj jak oni to biegną!" "No bo ja przyjeżdżam tutaj na konwent żeby się dobrze bawić i grać w erpegi, prelekcji słuchać" Genialne! Chodzi mi o umiejscowienie tych cytatów w filmie rzecz jasna ;)
Ostatnio zmieniony 02 sty 2009, 20:50 przez Cadogan, łącznie zmieniany 2 razy.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Toporiada 2008, Film

Post autor: Jankes »

Ja miałem to szczęście obejrzeć film w całości w "Rafie" więc odniosę się tylko do samego filmu. Moim zdaniem film jest rewelacyjny, a wręcz klimatyczny.
Na pewno brakuje wielu scen z każdym z Toporów, ale pamiętajcie Wojtek miał taką wizję i tak ją przedstawił. Z tego co mówił na Sylwestrze ma jeszcze sporo materiału i spróbuje z tego zrobić film nie tyle o Toporiadzie co o Toporach na tyle profesjonalny aby go upchnąć w jakiejś ogólnopolskiej stacji telewizyjnej. Wojtek jeżeli to tajemnica to przepraszam, ale denerwują mnie wieczni malkontenci.
Ogólnie film bardzo profesjonalny i chwała Ci za to.
Nikt nie jest doskonały.
ODPOWIEDZ