Siekieriada - wrażenia

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: ^sadam »

Podobno był, ale tylko jednoosobowy (wiadomo przez kogo utworzony 8-) ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Jankoś »

^sadam pisze:Podobno był, ale tylko jednoosobowy (wiadomo przez kogo utworzony 8-) ).
Pijany byłeś :)
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: ^sadam »

Jankoś pisze:
^sadam pisze:Podobno był, ale tylko jednoosobowy (wiadomo przez kogo utworzony 8-) ).
Pijany byłeś :)
Nie, nie, nie! Podczas gdy FGK został tworzony, byłem na kacu już! FWSOP jest jak yeti, słyszano o nim, ale nikt go nie widział :P. Istniał na pewno, ale szybko upadł. Niech jego twórca potwierdzi moje słowa 8-) !
Obrazek
Awatar użytkownika
Ruda
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 152
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:10
Lokalizacja: Kraków/Rawa

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Ruda »

Hahaha, to jest genialne :lol: :lol: :D
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Tęcza »

O FWSOP nie słyszałem ale ja założyłem FWSOFGK(Front Wyzwolenia Siekieriady od Frontu Gnojenia Koordynatora) i muszę przyznać, że z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Rośniemy w siłę i nie mamy zamiaru się poddawać!!! Niech żyje wolna POLSKA!!!
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Rijel »

No i po wszystkim! Bardzo dziękuję przybyłym, zwłaszcza że każdy dał coś od siebie, a szczególnie za pomoc dziękuję :
Sąsiadowi i innym MG za LARP i sesje piątkowe,
Mardockowi, Bananowi i DżuDżowi za koszenie, grabienie i pryskanie,
Cichemu za zbicie stołów i razem przede wszystkim z Sują, Sadamem, Mardockiem, Gerberem, Dafim i ByBusem za ogólną pomoc przy namiotach,
Badi za palety i wszystkim innym którzy użyczyli krzeseł,
Garemu i Jankesowi za transport bardzo szeroko rozumiany, poświęcanie swojego czasu prawie o każdej porze i masę innych rzeczy,
Jankosiowi (nawet nie będę się starał wymieniać, zbyt wiele :) );

daliśmy radę! ;)
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Rijel »

^sadam pisze:FWSOP jest jak yeti, słyszano o nim, ale nikt go nie widział :P. Istniał na pewno, ale szybko upadł.
Jesteś tego pewien? A myślisz, że dlaczego prezes FGK nie był w stanie poprowadzić w niedzielę wieczorem sesji dla swoich najwierniejszych członków :twisted: ?
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Hunter »

To akurat na pewno sprawka koordynatora!
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

to ja też się przyłączę do pieśni pochwalnej na temat Koordynatora, Organizatorów, Uczestników itd itp. :)

przenieść się w pozaczasoprzestrzenny hasiok było inspirujące, pouczające ;) i wyzwalające z kajdanek codzienności i świadomości..

nie ma co dużo opowiadać, energia była taka, że prawie nie musiałam spać, szkoda było marnować każdą chwilę.. :)

dziękuję , że mogłam być tam z Wami,

chociaż FGK i Tora, Tora, Tora do dziś mi dzwięczą w głowie i nie mogę za bardzo skupić się na czymkolwiek innym heheh, ale w sumie to daje dystans do rzeczywistości.. :)

już się nie mogę doczekać Toporiady :))) , bo na pewno to co tu miało swój zalążek - Hasiok, Haharzenie, FGK będzie miało swoją kontynuację :))
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Siekieriada - wrażenia

Post autor: Jankes »

To skandal, chciałem zapisać się do FGK i nigdzie nie mogłem trafić na trzeźwego koordynatora FGK, co jest grane, to jakiś układ. Na następnej Siekieriadzie zakładam FGKFGK, proszę o zgłoszenia.
Nikt nie jest doskonały.
ODPOWIEDZ