Prośba o pomoc

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: Ślimak »

Jak zapewne część z Was wie u naszego kolegi Piotrka "LiTla" Podczaskiego zdiagnozowano raka. Piotrek jest młodym i silnym chłopakiem i ma duże szanse pokonać chorobę, tym bardziej, że wykryto ją we wczesnym stadium rozwoju. Niemniej jednak koszty leczenia będą bardzo wysokie, w związku z czym chciałbym zaapelować, do Toporów, Feniksów, Dzikich Bzów, Goblinów i reszty naszych przyjaciół w świecie o wspomożenie Piotrka finansowo w tych ciężkich chwilach.

Oto numer konta:

Piotr Podczaski:
59 1140 2004 0000 3102 6205 9205

Zatem Panie i Panowie, możemy sobie odmówić browarka tu i tam, czy paczki fajek raz na jakiś czas. Kasa będzie potrzebna przez długie miesiące, ale nawet jednorazowa wpłata zrobi różnicę.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Jankoś »

Podobna prośba znalazła się na forach naszych zaprzyjaźnionych ekip.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Prośba o pomoc

Post autor: k8 »

Może w końcu znajomości w tzw. fandomie się na coś przydadzą? Może ogłosić to nieco szerzej?
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5229
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Jankoś »

Nie wiem jak to wygląda od strony formalnej, to jest nieoficjalna zbiórka.,
Poi co rozsyłam bliskim znajomym z fandomu link dlo tego tematu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Ślimak »

Obywatelu! Jeśli pracujesz i płacisz podatki (pierwsze dobrze, drugie źle), to możesz pomóc również w sposób, który cię nic nie kosztuje. Oddaj 1% swojego podatku na konto fundacji Gajusz KRS 0000 109 866 z dopiskiem Piotr Podczaski. To tylko mała chwilka poświęcona na wpisanie w odpowiedniej rubryce.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
LiTl
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:12

Re: Prośba o pomoc

Post autor: LiTl »

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy mnie wspomogli, i robią to nadal. Dzięki Waszej pomocy sfinansowano mi część dodatkowej terapii, która bardzo mi pomaga i eliminuje dużo nieprzyjemnych objawów chemioterapii. Łącznie otrzymałem od Was 1230 zł bardzo to doceniam i nikomu z was tego nie zapomnę.
Koniec leczenia (ostatnie podanie chemii) w najoptymistyczniejszej wersji zaplanowano na 26 maja.

Pozdrawiam Ciepło
Piotr "LiTl" Podczaski
„Szlachetne zdrowie nikt się nie dowie jako smakujesz aż się zepsujesz…”
Nessos
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 2
Rejestracja: 30 kwie 2010, 11:28

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Nessos »

Ave Wiara

Zorganizowałem małą akcję na rzecz Piotra.

Otoz namowilem moja firme by w ramach akcji dobroczynnej wydrukowala dla Piotra ulotki z prosba o pomoc.

Po krotkich bojach mam 10 tysieczny naklad ulotek, ale to tylko polowa drogi.
Czesc ulotek trafi na dniach w rece Jankosia natomiast co do drugiej czesci mam pewien plan.

Planuje maly happening na rzecz Piotra na terenie miasta Łodzi jeszcze nie wiem w ktory weekend ale jak bedzie cieplej planuje zebrac ludzi przebranych w najrozniejsze stroje (sredniowiecze, szlachta, typowo RPG, a nawet Cosplay) i wyruszyc do centrum oraz pod centra chandlowe (niestety nie dostalismy zgode na przeprowadzenie akcji na terenie C.H Manufaktura oraz C.H Port Łódź) i rozdac te kilka tysiecy ulotek bycmoze w ten sposob nie zostana one wziete za kupon do solarium. Jesli dobrze pojdzie zostanie to polaczane ze zbiorka pieniedzy na miejscu oprocz przekazania ulotek.

Prosilbym o zgłoszenia wszystkich chetnych do wystapienia, pomocy w organizacji o zglaszanie sie bezposrednio do mnie lub w tym temacie.

z powazaniem
Nessos
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Tęcza »

Nie mam żadnego średniowiecznego stroju ale chętnie pomogę przy rozdawaniu ulotek. Oczywiście jeżeli tylko będę w Łodzi.
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Xarion
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 717
Rejestracja: 18 maja 2008, 18:21
Lokalizacja: Rawa Maz.

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Xarion »

Wszystko fajnie ale dziś mija termin składania zeznań podatkowych co mocno komplikuje mozliwość oddania 1 % :(
"Ludzie nigdy z takim przekonaniem i z taką radością nie angażują się w czynienie zła jak wówczas, gdy czynią to z pobudek religijnych".
-Blaise Pascal
Awatar użytkownika
Przemas
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 211
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:22
Lokalizacja: Miasto kwarciane Rawa

Re: Prośba o pomoc

Post autor: Przemas »

Co nie przeszkadza w dobrowolnych wpłatach na fundacje. Fakt komplikuje troche sprawe ale w takiej sytuacji trzeba się chwytac wszystkich możliwości. Generalinie kasa która poszła na ulotki mogła by oddrazu trafic na konto Piotrka.
Generalnie posiadam strój szlachecki wiec mogę się zgłosic na ochotnika :)
Niemiec Moskal Nie Osiędzie,
Gdy Jąwszy Pałasza,
Hasłem Wszystkich Zgoda Będzie
I Ojczyzna Nasza.
ODPOWIEDZ