Akcja Toporower

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Akcja Toporower

Post autor: Ślimak »

Jeżeli ktoś nie wie dlaczego warto jeździć na wycieczki rowerowe to niechaj otworzy linka.

Tak czy inaczej organizujemy powtórkę z rozrywki (prawdopodobnie) 7 czerwca (czwartek, Boże Ciało). Trasa jak w zeszłym roku Sanogoszcz-Fryszerka i z powrotem przez łąki i pola (lasy i krzaki czy co tam jeszcze). Około 60 KM w dość trudnych warunkach - wycieczka na cały dzień.

Potrzebny rower do jazdy po wertepach, względna kondycja, dobre siodełko, podkładka pod tyłek i trochę kasy na rybę we Fryszerce.

Swój udział zapowiadają:

Maciej "mam 20 kilo nadwagi" Winnicki,
Marcin "kierownik wycieczki" Kamiński,
Marek "przejadę wcześniej ze 40 km, żeby się chociaż zmęczyć" Gasiński,
"człowiek znany kiedyś jako Gruby Robert" Słomka,
"Voldemort" Korzeniowski.

Udział rozważa także najczarniejszy z czarnych Xiążę Ciemnhości.

Jak kto chętny to schreiben Sie bitte.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Akcja Toporower

Post autor: Rijel »

A co z uczestnikiem rozrywki sprzed roku, Rafałem K. "Kraszanem" ? :twisted:
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Akcja Toporower

Post autor: Ślimak »

Słońce, piasek, piramidy...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Akcja Toporower

Post autor: daf »

Chociaż może to wiele osób zdziwić, ale ja jeżdżę praktycznie codziennie na rowerze i chętnie bym się pisał.

Jedna rzecz mnie tylko odstrasza - co znaczy rower przystosowany do jazdy po wertepach? Ja mam typowo miejski rower, cienkie opony i duże koła, więc nie wiem czy dał bym radę bo nie znam trasy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Akcja Toporower

Post autor: Ślimak »

"Coś na kształt górala", opony nie muszą być grube, (ja sam właśnie zmieniłem na cieńsze) miałem raczej na myśli, że damką bez przerzutek nie pojedziesz. Ogólnie rower z Tesco za 300 zł wystarczy. :P
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Akcja Toporower

Post autor: Kraszan »

jak ja bym chciał z Wami ale niestety będę w wiadomym miejscu :) . nawet już rower mam w pokoju przygotowany z nadzięją myslałem ze w wekend majowy zrobimy pierwszy wyjazd.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Akcja Toporower

Post autor: Ślimak »

Wyjazd jutro o 9.00 z parkingu na ul. Solidarności 4 (od cmentarza). Trasa jeszcze nieznana. :)
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ