Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.

Konwencja impezy Sylwestrowej

1.Lata 60
0
Brak głosów
2.Lata 70
1
2%
3.Lata 80
7
17%
4.Bez przebrań
5
12%
5.Każdy przebiera się za co chce
19
45%
6.Lata 20
10
24%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

Tylko nie prohibicja! No, chyba, że jak na prawdziwych gangsterów przystało, będziemy pić whisky z przemytu ew. własnej roboty.


A..

Zaraz..

No tak!

:lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: savarian »

Tak z doświadczenia powiem. Jak nawet większość przegłosuje jakiś jeden, konkretny okres to mniejszość i tak będzie niezadowolona, bo trudno żeby każdy chciał to samo.
Jak damy możliwość przebierania w dowolny okres, byle był z klimatem i w temacie to każdy sobie coś wybierze, a ew. niezadowoleni będą tylko Co co im w ogóle przebieranka nie pasuje.
Żeby uniknąć teraz 3 dni flejmowego przekonywania się który okres lepszy może dajmy sobie wybór...
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

NIE! Moja racja jest bardziej mojsza od Twojej! Mafia party i chuj :P!

:twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

savarian pisze:Tak z doświadczenia powiem. Jak nawet większość przegłosuje jakiś jeden, konkretny okres to mniejszość i tak będzie niezadowolona, bo trudno żeby każdy chciał to samo.
Jak damy możliwość przebierania w dowolny okres, byle był z klimatem i w temacie to każdy sobie coś wybierze, a ew. niezadowoleni będą tylko Co co im w ogóle przebieranka nie pasuje.
Żeby uniknąć teraz 3 dni flejmowego przekonywania się który okres lepszy może dajmy sobie wybór...
Sawarian trochę chyba się zapętliłeś w wywodzie... ;)
Jak ktoś będzie chciał się bawić w przebieranie, to czy wygrają jego lata czy inne to i tak się dostosuje, a Ci co nie mają ochoty, pomysłu lub możliwości przebierania, bedą się bawić choćby w dresie ;)
Dla spójności i uzyskania klimatu imprezy lepiej jest wybrać konkretny trend.. to że nie lubię akurat stylistyki lat 80tych to trudno.. na dodatek aktualna moda bardzo mocno nawiązuje do lat 80tych więc nawet nie trzeba szukać w lumpeksie tylko w normalnym sklepie.. no ale jak będzie trzeba to się dostosuję.. :), ale jak będzie cały przekrój 20-60-70-80 to już się zrobi lekki misz-masz, jaki wtedy uzyskamy klimat??

Pomysł Sadama mi się podoba bo to byłaby bardzo spójna koncepcja - strój ( minimalna stylizacja - dla facetów kapelusz, dla kobiet boa ), muzyka - no może niekoniecznie całą noc lata 20te , alkohol - Cytrynówka, Goblitura, czy inne wynalazki......
a nawet w Mafię można zagrać ;)
Jankoś uwzględnij w ankiecie Prohibicję! :)
Awatar użytkownika
savarian
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 288
Rejestracja: 30 maja 2008, 11:18
Lokalizacja: The BestOwo Skierkowo
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: savarian »

Chyba chcemy się pobawić, a nie stylizować LARP na lata 20ste ;)
A jak nawet będzie 5 rożnych okresów to nadal uzyskamy klimat, fajnej imprezy sylwestrowej w strojach. Chyba o to chodzi, bo sam już się gubię w tych pomysłach. Wydawało się, że to taki luźny pomysł, który ma nam pomóc w zabawie a nie w udawaniu, ze wsiedliśmy do machiny czasu?
Cos ten pomysł z przebiórkami w skrajności wpada.
A jeśli chodzi o muzykę to bez przesady z tą stylizacją, skoro jeszcze przy 80tych to większość się dobrze pobawi to 50te czy 20ste to już trochę męczące może być.
Konkludując; bez przesadyzmu i więcej luzu.
"Na harfach morze gra;
Kłębi się rajów pożoga;
I słońce, mój wróg słońce;
wschodzi wielbiąc Boga!"
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

Dajcie Sadiemu skarpetkę.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Hunter »

^sadam pisze:
Tęcza pisze:W tej części posta chciałem napisać coś do Sadama ale wszyscy wiemy jak to jest z naszym prywatnym terrorystą. Zamiast pocić się nad składaniem zdań skieruję małą prośbę do admina. Może da się zrobić tak, żeby jedyną osobą która widzi posty Sadama jest on sam? Myślę, że to rozwiązałoby wiele naszych stowarzyszeniowych problemów. Nawet przed Toporiadą nie byłoby kłótni na forum...
(...)
Twoja prośba najprawdopodobniej nie może zostać spełniona, więc lepiej napisz to co miałeś do napisania.
Ojojojojojojoj *macha palcem tak jak kryka przed powiedzeniem swojego zyciowego tekstu czyli: "ryja"*
moze chcesz sie zalorzyc :twisted:
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: ^sadam »

Właśnie, zjedzmy po skarpecie i będzie spokój :P.

Huntero, nie przeginaj :D. Wiem, że w tym towarzystwie jest wszystko możliwe, ale jesteś Adminem przez duże A, więc odnajdź w sobie resztki rozsądku :P. Precz z kolesiarstwem :D!!

Sav, wiemy jakie jest Twoje zdanie, poczekajmy na opinię innych :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Jankoś »

Do ankiety dostosuje się pewnie większość ,ale jeśli ktoś się nie przebierze czy przyjdzie przebrany w innej konwencji to nikt się na niego nie obrazi ani tym bardziej nie wyrzuci.
Więc ogólnie nie widzę problemu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

A będzie gramofon i prawdziwa muzyka z winyli?? W ogóle zorganizowanie takiego sprzętu znaczy się gramofonu i jakiś mocniejszych głośników jest jeszcze możliwe? Płyty się by się pewnie jakieś uzbierały, nawet ja mam kilka.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
ODPOWIEDZ