Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.

Konwencja impezy Sylwestrowej

1.Lata 60
0
Brak głosów
2.Lata 70
1
2%
3.Lata 80
7
17%
4.Bez przebrań
5
12%
5.Każdy przebiera się za co chce
19
45%
6.Lata 20
10
24%
 
Liczba głosów: 42

Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Farai »

Bardzo fajnie było. Wybawiłem się przednio.
Wiwat dla Toporów i Wszystkich, którzy to organizowali.
Badi dla Ciebie największe.
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

Dziękuję Jankosiu i dziękuję Faraiu. I dziękuję wszelkim innym osobom, które miały zamiar napisać cokolwiek dobrego czy pewnie więcej złego o mojej osobie. W każdym razie ja nie ma tu nic do gadania i nie ja będę decydować, więc może podziękowania się należą jakimś pozaziemskim siłom wyższym, które wszystko przygotowały.
W każdym razie dziękuję każdej dobrej duszy. Dziękuję, że wzięliście do siebie sprawę przebrań i sprawę jedzenia, że w sumie [prawie] każdy się czymś wykazał nawet najdrobniejszym. Dzięki Verka, dziękuję Tęcza, dzięki Sonia, dzięki Dżudżu za opiekę nad moją ręką. I dziękuję wszystkim, którzy mi pomagali.

A wszelkie żale zostawię dla siebie. W każdym razie przykro mi jest, że tak się to kończy...
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Civril
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2009, 20:04

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Civril »

A jak się kończy? :|

Dzięki za świetną imprezę, szacunek dla organizatorów. Było naprawdę fajnie, jakkolwiek byłem mało dysponowany.

Osobna rzecz, że powrót poranny był dla nas co najmniej równie emocjonujący, jak sama impreza. Po 2,5 godz stania na przystanku PKS i przeczytaniu wszystkich przyklejonych na ścianach i szybach, często wzajemnie sprzecznych, karteczek wydedukowaliśmy, że tego dnia autobusów NIE MA. To było jak powrót z Syberii naszych pradziadów. Budowaliśmy szałasy, krzesaliśmy ogień, żywiliśmy się tym, co dawał las. W końcu złapaliśmy kogoś, to nasz podrzucił do Skierniewic.
I dobrze, że się Dziki znalazły, bo wyszli niedługo po nas, nie wyprzedzali nas i nie pojawili się na PKSie, baliśmy się, że ich coś zeżarło :|

Pozdrawiam.
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Farai »

A mówiłem że w NOWY ROK nic nie kursuje. To nie......
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Grzybek »

Tak tak, już nawet mieliśmy ciągnąć losy kogo pierwszego zerżremy. Ale jakoś udało się wrócić. Nieogrzewanym pociągiem ze Skierniewic :evil: .

Dziki, czym Wy jechaliście??? Zaczęlismy się zastanawiać, czy na jakąś drugą balangę Was nie wyniosło.

Ale organizatorom imprezy należą się brawa, dzięki, Jankosiu, Badi (kawał dobrej roboty, dziewczyno) i wszystkim innym, dzięki którym godnie wkroczyliśmy w rok 2010 :mrgreen:
Wszyscy mamy źle w głowach...
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Rijel »

Proszę, abyście wrzucali zdjęcia. Picasa, nasz serwer, rapidshare możliwości jest dużo :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Grzybek »

Moje zdjęcia są tu:
http://picasaweb.google.pl/malamysza1/S ... ka20092010#

niestety nie za wiele ich i raczej średniej jakości wyszły, częć się rozmazała... Ale kilka jest całkiem niezłych.
W większości z racji przynależności grupowej robiłam fotki Goblinom, ale kilka innych osób też się załapało. Liczę na to, że Mada w miarę szybko swoje wywoła i zeskanuje, na pewno będą lepsze.
Wszyscy mamy źle w głowach...
Awatar użytkownika
Bączek
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 603
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:03

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Bączek »

Ogólnie rzecz biorąc ... dziękuję wszystkim za wspólną zabawę :!: :!: :D Może były jakieś epizodziki, które nie należały do najmilszych, ale sylwestra i tak uważam za udanego :) . Komitet organizacyjny świetnie się spisał i to głównie przed Nim chylę czoło :) (chociaż najbardziej przed Badi :P ).

Stroje były naprawdę rewelacyjne :!: Szkoda, że nie dało się wyróżnić więcej osób.

Galtan, dziękuję za pozdrowienia :!: Tobie również życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku :!: :!: :)

Jestem bardzo zadowolona, że ze znaczną większością udało mi się złożyć życzenia po północy. Szkoda tylko, że mnie tak to pochłonęło i nie zwracałam uwagę na fajerwerki, ale mam nadzieję, że tego roku również były ładne :P .

I tak na koniec.... na pohybel królowi Midasowi :!: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Czcibor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:37
Lokalizacja: Warszawa - Saskerland
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Czcibor »

Ha! A i tak lepsza od imprezy sylwestrowej była impreza noworoczna, a zwłaszcza Smokowy LARP...

Pozdrowienia
Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło!
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Prozac »

Co tu dużo mówic... Było toporowo :twisted: Brakuje czasem kilku odważnych postaci, z lat poprzednich, ale cóż - świeć Panie nad ich duszami. Welcome to the jungle.

Ps. Poszukiwane RÓŻOWE OKULARY w kształcie serduszek :twisted: Ostatni raz widziane na głowie pewnej blond pani.
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
ODPOWIEDZ