Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.

Konwencja impezy Sylwestrowej

1.Lata 60
0
Brak głosów
2.Lata 70
1
2%
3.Lata 80
7
17%
4.Bez przebrań
5
12%
5.Każdy przebiera się za co chce
19
45%
6.Lata 20
10
24%
 
Liczba głosów: 42

Awatar użytkownika
Trollica błotna
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2009, 13:10

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Trollica błotna »

Dwa pytania: gdzie mamy się kierować, gdy już dotrzemy do Rawy (20-ta)? Czy będzie gdzie wyłożyć jedzenie, które przywieziemy (miski/whatever) czy mamy przywieźć naczynia?
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Rijel »

Plastik, tak jak pisałem na początku. Dlatego jeśli przywieziecie to się nic nie stanie :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Jankoś »

Postaramy się żeby ktoś czekał na dworcu i Was poprowadził bo wydaje mi się że ciężko tą drogę wytłumaczyć.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Farai »

My mamy PKS ze Skierk o 19 i nim bedziemy chcieli jechać. Więc tez mógłby ktoś czekać.A jak tam jest z kuchnią?
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

Tam jest duża kuchnia węglowa i jest też kuchenka gazowa, ale do tej znowu trzeba by brać butlę. Ja uważam, że ten piec kaflowy naprawdę w zupełności wystarczy od odgrzewania żarcia. Zastanawiam się tylko, czy jest tak jakiś czajnik elektryczny, żeby herbatę czy kawę zrobić. Jutro się zapytam dziada znaczy się pana właściciela. Mam nadzieję, że do tej 20 ktoś będzie kierował jeszcze, więc myślę, że jakoś uda się was pokierować :)
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

My nie trafimy?? ;) no ale nie będę się upierać.. jak ktoś wyjdzie po Nas bedzie miło :)

a Mam taką prośbę do Szanownego Grona Organizatorskiego, mam nadzieję, że starczy wam pieniędzy ze składki na zakup CHLEBA , bo bez sensu żeby każdy przynosił, a pewnie się trochę przyda.. :) - no chyba, że już to przewidzieliście ale nic nie było napisane..:)
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Olynka Badi »

Sonic chyba pisała o chlebie. Jutro robimy dopiero zakupy sylwestrowe.

I chciałam się zapytać, ile osób się zdeklarowało z przyniesieniem żarcia, bo na tej oficjalnej liście dań jest chyba z 8 osób. Mam nadzieję, że pozostałe 60 osób nie oleje. No ale nadzieja to kurwa w zielonej sukience, więc nigdy nic nie wiadomo.
Ostatnio zmieniony 30 gru 2009, 20:34 przez Olynka Badi, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Rijel »

Każdy chce zrobić niespodziankę ;) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Farai
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 124
Rejestracja: 16 maja 2008, 17:47
Lokalizacja: SK-CE

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Farai »

Mi został talon na 50zeta :D:P wiem to grosze. Chce zrobić jakieś zakupy i to przywieść. Tylko,że nie wiem co. Prosił bym o podpowiedź, to kupie coś konkretnie.
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Toporowy Sylwester 2009 - temat oficjalny

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Było napisane, że bez przyniesionego jedzenia nikt nie wejdzie.. więc chyba każdy musi coś przynieść.. :) może nie każdemu chce się o tym pisać albo jak Farai jeszcze nie ma pomysłu..:)

ja robię jakieś kawałki piersi kurczaka w cieście + sosik :)
z tego co wiem będzie jeszcze sałatka wegetariańska - wykonanie Sun i ByBUs, ciasto Czcibor... Zawi coś już wspominał o swoim daniu.. reszta niespodzianki..:) )
ODPOWIEDZ