Fryszerka 2

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

A jakby tak u uczciwego znalazcy byłby mój aparat to wiecie, dużo będę dłużna...
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Fryszerka 2

Post autor: ^sadam »

Fryszera - Tarło Stulecia.. I tak, Skner, chyba lepsze niż na Topo :D.
A skarpety rządzą! Badi, przecież wiesz, że to wszystko na żarty i chyba się nie obrażasz o tego niewinnego gryza :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yagarn
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 71
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:44

Re: Fryszerka 2

Post autor: Yagarn »

Sadam, nie pogrążaj się już... :shock:

Tarło nie z tej ziemi. Byliśmy tak zmęczeni, że o mało co nie zasnąłem w samochodzie podczas powrotu. Wraz z kierowcą.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Fryszerka 2

Post autor: Rijel »

Ludzie... leczcie się! :P
Największe podziękowania chciałbym złożyć sobie, Soni, Dafiemu i Sadamowi, ludziom, którzy wytrwali od piątku do wtorku!
Ponadto przewinęli się (:*):
Badi (piątek - poniedziałek),
Kryka (piątek - niedziela),
Sknerus, Jola, DżuDżu, Mati, Paula, Suja, Mardock, Wisiu, Prozac, Jeziorka (sobota - niedziela),
Owen (niedziela - wtorek),
Levy, Jagu (niedziela),
...a także przelotnie Sąsiad (sobota), Wisiena z chłopakiem (niedziela) oraz Sekret z dziewczyną i jeszcze jedną, bliżej mi nieznaną, parą (poniedziałek).
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Fryszerka 2

Post autor: Sonic »

Po prostu było jedno,wielkie,nieprzerwane TARŁO:)
Tak,podziękowania dla wytrwałej ekipy:) myślę,że gdyby nie brak funduszy to by nas jeszcze w domach nie było. Towarzystwo nieliczne,ale może dzięki temu dowiedzieliśmy się o sobie wzajemnie ciekawych rzeczy,co komu smakuje itd(SADI:D) Rada wyrzutów sumienia stwierdza,że ci ludzie którzy nie przyjechali mają wyrzuty sumienia.
PS. Bandaż rozwinięty:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Fryszerka 2

Post autor: Skner »

Hunter to raczej nie od twojej wierzy... bo niby jak to tam miało zawendrowac.... twoja forteca basowa nigdy nie była w "golfie mordoru gdzie zaległy cienie".... mysle ze to od żytnika kukurydzy... ale nie wiem czyj on byl... pospieszcie sie bo Bogdan robil juz fotki tego kabelka i chce wrzucic na Allegro
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

O tewgo NIEWINNEGO GRYZA to sie nie gniewam, alw o tego siniaka 10cm promienia ktorego amm na udzie!!!!!!!!!!!!

Ale niewazne. Czlowiek pijany-czlowiek szczesliwy. nie czuje bolu...
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Fryszerka 2

Post autor: daf »

Nie chce mi się pisać co było zajebiste a co było jeszcze bardziej zajebiste, Ci co mają wiedzieć to wiedzą ;) :twisted: Dodam tylko: niech żałują Ci co nie byli :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Maczeti
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 121
Rejestracja: 17 maja 2008, 18:28

Re: Fryszerka 2

Post autor: Maczeti »

Ja zaluje ze nie moglem zostac dluzej ale coz, angina - nie ma beki.

Dzieki wszystkim tym ktorzy byli za to ze moglem ich zarazic ;)
ODPOWIEDZ