Fryszerka 2

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Fryszerka 2

Post autor: Sonic »

Pierwszym terminem wyjazdu była niedziela, następnie sobota,parę dni temu zatrzymaliśmy się na piątku. Dziś zadzwoniłam do Fryszerki ponownie zmieniając termin. Teraz dostaję wiadomośc,że w piątek wybierają się 3osoby. Ja, Badi i Dafi. Następnym razem zanim coś napiszecie, zastanówcie się dobrze. Mimo wszystko mam zamiar jutro jechac. Nie będę znowu tam dzwoniła, bo już problemem było umówienie się na jutro.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Fryszerka 2

Post autor: Jankoś »

Od razu mi się zapisy na sylwestra przypominają...
Sonia bądź dzielna ,znam ten ból :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

Jankowski Ty tu nie siej zgorszenia :D Ja biorę skrzynkę super truskawek i jadę, a wam to sprzedam po ciężkim eee nawet nie chcecie tego słuchać.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Fryszerka 2

Post autor: ^sadam »

To kto jedzie w piątek, a kto w sobotę? I będziecie mieli jakieś miejsce w namiocie, bo moja stacja kosmiczna jest opłakanym stanie... Pozatym, jeśli by nie było miejsc w namiotach, to jak z domkami sprawa stoi? Skoro tam mają być jacyś ludzie.. to co?
Obrazek
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Fryszerka 2

Post autor: Sonic »

Mamy namiot Dzikiej,miejsce się znajdzie więc nie musisz się martwic. Jeśli chodzi o domki to powiedzieli mi że może coś się znajdzie. Zobaczymy na miejscu. Jutro na pewno jadę ja,Badi, Dafi i słyszałam również o Rijelu, Pauli i Suji.Może Gerber..no i Ty Sadi:)
Jankoś Ty mnie nie podtrzymuj na duchu tylko łap się za robienie cytrynówki, bo wbrew pozorom i tak mam dobry humor:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Fryszerka 2

Post autor: Skner »

ja jade w sobote po robocie z Jolą, Jurkiem, Remkiem i Maczetim... no o ile moja luba nie wymysli jakiegos genialnego planu.....
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Fryszerka 2

Post autor: Skner »

przybyliśmy, zobaczyliśmy i tarło... było chyba nawet lepiej niz na topo :mrgreen:
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

słów mi brak. szukam musgu... wymiękłam, uciekłam. wiele z tych rzeczy powinno pozostać tajemnicą, a na skarpetki będę miała traumę do końca życia.
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Skner
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 460
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:30
Lokalizacja: Ztamtondtu (Zimbabwe)

Re: Fryszerka 2

Post autor: Skner »

w czeluściach mojego bagażnika odnalazłem jakiś taki dziwny kabelek, ok 10cm z żółta i białą końcówą... najprawdopodobniej od rzutnika dzieci kukurydzy..... właściciela proszę o szybki kontakt, ponieważ to coś jest dosyć małe i łatwo może zostać ofiarą grasującej u mnie AMBY
a ja klade lahe nato czy zygasz na widok moich błeduw ortograficznych... jesli umiesz je wylapac znaczy ze umiesz odczytac sens tego co napisalem bo gówno i guwno zawsze śmierdzi tak samo
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Fryszerka 2

Post autor: Hunter »

jesli to sa po dwa czincze po kazdej stronie to moj od wierzy do kompa
ODPOWIEDZ