Fryszerka 2

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Fryszerka 2

Post autor: Rijel »

Szczerze mówiąc ja to bym już w piątek wyruszył ;) . Wtedy moglibyśmy liczyć także na obecność Kasi, K8 i paru innych, pracujących osób.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

Dla mnie jest w sumie chyba obojętne, kiedy wyruszymy. Byle byśmy tylko wyruszyli :)
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Fryszerka 2

Post autor: k8 »

Ja swoje szanse oceniam jako bardzo małe... jak na razie to mam pracująca niedzielę. A nawet jak jej się pozbędę to nie wiem czy mam ochotę wracać z urlopu do Warszawy z totalnym kacem...
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Fryszerka 2

Post autor: Sonic »

k8 można równie dobrze bawić się bez alkoholu:)
To ustalcie w jaki dzień najbardziej Wam pasuje wyjechać. Trudno.mogę jechac i w piątek..
Obrazek
Awatar użytkownika
Ruda
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 152
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:10
Lokalizacja: Kraków/Rawa

Re: Fryszerka 2

Post autor: Ruda »

Ja jednak się nie wybiorę.
Będę natomiast na Polconie:-)
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Fryszerka 2

Post autor: Wiś »

ja jade na 100%, ale we wtorek juz bede musial wracac.
Sonic
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 263
Rejestracja: 11 wrz 2008, 12:29

Re: Fryszerka 2

Post autor: Sonic »

W takim razie jedziemy w piątek. Zadzwonię do Pana Rowerzysty jutro więc dziś jeszcze macie czas do składania skarg.
Pomyślałam sobie dziś,że może podczas pobytu we Fryszerce zrobimy sobie wieczór filmowy jaki był na poprzedniej topo, ale jeszcze nie wiadomo czy Wojciech Anuszczyk przybędzie dlatego możemy mieć problem ze zorganizowaniem sprzętu.
Obrazek
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Fryszerka 2

Post autor: daf »

Chociaż rzadko się to zdarza, ale muszę przyznać że wieczór filmowy to naprawdę dobry pomysł Soniu.
A co do terminu to proszę was zdecydujcie się w końcu kiedy jedziemy, gdyż ja muszę powiedzieć szefowi kiedy mnie nie będzie w prac a jak już powiem to klamka zapadnie :!:
Obrazek
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Fryszerka 2

Post autor: Olynka Badi »

no to jedziemy w piątek, ja bym chciała popołudniu. Fela do dyspozycji, jeżeli chodzi o transport. Jeśli odszukacie kierowcę może robić kilka kursów. A i ten należy zabrać wszelkie atrybuty potrzebne do tarła i zajęcia czasu między libacjami i niech każdy żarła nabierze. Jeżeli mi choć jedna osoba pomoże i dostaniemy kuchnię do dyspozycji to mogę gotować obiadu, co by trochę rodzinnie było :P
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Fryszerka 2

Post autor: Cadogan »

Chętnie bym pojechał, niestety jestem do niedzieli w Krynicy. Jeśli ktoś jeszcze później będzie siedział we Fryszerce to rozważę wpadnięcie.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
ODPOWIEDZ