The Hobbit: An Unexpected Journey

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Hunter »

Niestety mam moim zdaniem fatalną wiadomość... Niestety Hobbit w Polsce będzie - wait for it - dubbingowany :shock: a w dodatku ten dubbing będzie prawdopodobnie zrobiony jak do idiotycznej komedii :shock:x2
http://www.youtube.com/watch?v=7jzdudyO1vU
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Ziomek »

"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Ślimak »

Z ciekawostek: w Hobbicie wystąpi Legolas. Czekam czy Godzilla też. New Line Cinema i Peter Jackson chyba coraz bardziej mają ochotę ejakulować zwłokom Tolkiena na twarz. Trzy filmy z dwustustronicowej książeczki... Jestem pełen obaw co do tego filmu.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Sąsiad »

Hobbit był w zasadzie książką dla dzieci, więc ja bym sobie ząbków nie ostrzył zanadto. Udział Legolasa zaakceptuję z uwagi na Mroczny Las i Thranduila, ojca Orlando :P A że trzy filmy - luz, będzie można pokazać większość detali, co powinno się przysłużyć fabule.
Poza tym dobrze, że w ogóle jest - więc nie ma co narzekać.

A dubbing filmów fabularnych powinien zostać zakazany, jak świat długi i szeroki :evil:
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Sekret »

Pomysł świetny, tyle, że ze znajomymi z pracy wpadaliśmy na niego w październiku. :) Mamy już bilety, więc ja odpadam. Bawcie się dobrze.
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Gerber »

Ostro przesadzacie z tym dubblingiem. Dubbling musi być bo podstawówka i gimnazjum też chce iść do kina a przecież koniecznie trzeba na tych dzieciakach zrobić hajs bo za dużo by go przeszło niepotrzebnie koło nosa. No przynajmniej ja na pewno bym chciał robić na nich kasę nie wiem jak Wy ;)

A z tym spuszczaniem się na twarz Tolkiena też lekka przesada bo jak dla mnie ten film to raczej wielki ukłon w stronę tego pisarza. A Peter Jackson jako reżyser jak najbardziej ma prawo do małych (podkreślam małych wręcz kosmetycznych!) zmian w stosunku do książki. Naprawdę wątpię czy Wy na jego miejscu nie pokusiliście by się o dodanie jakiegoś małego, niekoniecznie zgodnego z książką smaczku. Tym bardziej, że w sumie sama obecność Legolasa w filmie nie jest jakoś bardzo naciągana a i on sam jest tam raczej postacią o małym znaczeniu. Ot pojawia się i znika, nic wielkiego ;)
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Gerber »

Dobra to w jaki dzień mam rezerwować sobie miejsce? :)
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Gerber »

Wiedziałem.. od początku wiedziałem...

Obrazek
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: daf »

Na pewno w styczniu, tylko jakie weekendy 4,5, albo 11,12? Mi w sumie wszystkie pasują :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Aćka
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 383
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:29

Re: The Hobbit: An Unexpected Journey

Post autor: Aćka »

mi też
la la la alko-ninja!
ODPOWIEDZ