Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Bananidło »

I ja chciałbym wyrazić swoje zdanie a przy okazji w beczkę dziegciu wsadzić łyżkę miodu by osłodzić Starszyźnie panowanie :)

Wyznając zasadę "dobro Toporów przede wszystkim" cieszę się niezmiernie że powstała wreszcie jakaś władza wśród nas. Teraz na pewno będzie znacznie łatwiej podejmować decyzje.

Wesoło mi że ktoś wziął tą cząstkę odpowiedzialności którą nosiłem, jak i każdy Topór, na swoich barkach na siebie - mnie zwalniając z obowiązku jej dźwigania.

Tym samym wszystkie decyzje podjęte przez Starszyznę uważam za prawomocne.

Czyli jak Starszyzna powie tak jest! :D

Vivat Topory! Vivat Starszyzna!

P.S. Oczywiście nie oznacza to że przestanę psioczyć, marudzić, dyskutować, wykłócać się i powoływać nowe Fronty :twisted:
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Unshine »

Jankoś pisze:Przyznaje ,że lista Przyjaciół Toporowych była zbędna choć moim zdaniem nie była też niczym strasznym.
Może kwestia w terminologii. Przyjaciółmi może się poczuć bardzo wiele osób (choćby moja własna skromna osoba). Ponieważ w tejże liście chodziło o osoby, które zostały uhonorowane koszulką za specjalne zasługi (lub co bądź), może lepiej byłoby ich nazwać jakimiś Honorowymi Toporami, Honorowymi Przyjaciółmi Bractwa, Przyjaciółmi Zasługowymi czy Włodzarzami Zaszczytnych Koszulek Przyjacielskich. O ile na specjalnej, honorowej koszulce samo "Przyjaciel Toporów" nie budzi żadnych zastrzeżeń, o tyle w bardziej skomplikowanych wypowiedziach bez zaznaczenia zaszczytnego charakteru warto jakoś tego "Przyjaciela" podredagować.
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Ślimak »

Amen
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Jankoś »

Co do ukonstytuowania się Starszyzny jako pewnej władzy popełniliśmy, a zwłaszcza ja jako inicjator poważny błąd za ,który w tym miejscu chce przeprosić.
Mianowicie, nie ogłosiliśmy tego wcześniej na forum, nie było możliwości podyskutowania o tym,a o istnieniu takiego "ciała" reszta ekipy dowiedziała się po ogłaszanych decyzjach. Mogło i jak wiem z prywatnych rozmów czasem doprowadziło do wrażenia ,że coś jest robione za plecami reszty ekipy, z lekceważeniem itd.


Co do listy Przyjaciół.
Sunshine doskonale ujął całą sprawę.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
dessmon
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 74
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:05

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: dessmon »

Z tego co wyczytałem a wyczytałem tylko tytułowy tytuł, mogę stwierdzić :

- w Toporach nie jest źle a jeśli tak i tak nie dowie się o tym nikt kto nie jest tym zainteresowany osobiście (chodzi tu głównie o otyłość)

- mamy sezon ogórkowy a wtedy zawsze są jakieś krachy (np Rosja-Gruzja, albo to co z niej zostanie )

- starzy ludzie są od tego aby zrzędzić a Ślimak robi to najlepiej (osobiście lubię kiedy mnie obraża)

- Dafi nie rób fochów tylko zaproponuj coś w zamian za to co Ci się nie podoba. Nie wiem jak to przyjmie starszyzna, ale myślę że pewnie jak to będzie coś konkretnego to się pewnie zgodzą(prelekcje na temat szkodliwości picia alko na Toporiadzie z udziałem modeli-to tylko przykład).
Stawiając twardo na swoim zrobisz przykrość nie mnie pewnie też Starszyźnie to też będzie latało a osobą z którymi stworzyliście fajny klimat (łorczy łobuz)

- Hubert zrób jakąś imprezy bo ludziom się w dupach poprzewracało.

Edit: ooo cos znikneło akurat jak pisałem :)
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Ślimak »

Zajrzyj do archiwum a znajdziesz.

Edit: dyskusja stała się prywatną "wrzucanką" więc postanowiłem ją przenieść na priv, uwzględniając sugestię Savariana.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: ^sadam »

dessmon pisze:Hubert zrób jakąś imprezy bo ludziom się w dupach poprzewracało.
Oj tak.. atmosfera zrobiła się niezwykle napięta, a RPGowa impreza może to wszystko rozładować :). Może jakieś ognisko albo grill na weekendzie póki jeszcze ciepło jest?
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Rijel »

Sadam, Suja... Pomysł świetny! Hmm... Jak ognisko/grill to najlepszy będzie okrąglak. Jak na weekendzie to stawiałbym na sobotę. Powiadomcie wszystkich! :wink:
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: ^sadam »

Buehehehe... Cały Ryjek :). Nie no.. poważnie chodzi mi o ognisko z prawdziwego zdażenia, takie za Sójczym albo na Angielce (jak za starych, dobrych czasów :P). Jakieś 3 tygodnie temu Kaczorek z Bananem coś takiego robili, jednak sporo osób nie było (ja np. nie mogłem bo miałem wyjazd). Może więc, da się jeszcze skrzyknać większą ilość osób, żeby coś razem przygotować?
Obrazek
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Co się stało z Toporami i dlaczego to jest źle?

Post autor: Jankoś »

Jutro moje i Kraszana urodziny. Będą tam prawie wszystkie Topory. Będzie też okazja pogadać i rozładować napięcie.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
ODPOWIEDZ