Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Tutaj będzie wieści wszelakie można przeczytać.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: ^sadam »

Ostatnio chciałem pokazać znajomym filmiki z poprzednich edycji Toporiady (głównie zapowiedzi) i jakie było moje zdziwienie, gdy owe filmiki były, jednak bez dźwięku. Serwis YT powycinał ścieżki dźwiękowe z nich w związku z ochroną o prawach autorskich.
YT pisze:UWAGA Firma WMG nie wyraziła zgody na wykorzystanie ścieżki dźwiękowej użytej w tym filmie. Ścieżka dźwiękowa została zablokowana. Więcej informacji o prawach autorskich


Da się z tym coś zrobić? Zatwierdzić to jakoś? Czy pozostaje usunięcie tych filmików i wrzucenie ich od nowa?

Pytanie kolejne: czy można by było wrzucić te filmiki jeszcze na inne serwisy? Wrzuta.pl albo Vimeo? W razie czego gdyby znów coś podobnego się stało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kraszan
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 391
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:09
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: Kraszan »

a patrzyłeś na naszej stronie www.topory.org w dziale filmy ??
tam działa na pewno.
Youtube za każdym razem bedzie usuwać scieżkę dzwiękową bo jest wykorzystana według nich nielegalnie bez praw autorskich i tu pewnie chodzi o muzyczkę :) .
Obrazek
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: ^sadam »

Patrzyłem patrzyłem, ale akurat strona i forum Toporów była blokowana przez sieć z której korzystałem (o dziwo, podciągało nas pod "Online Games" :lol: ). Nie dało się tego obejść w żaden sposób (wszelkie strony związane z proxy też blokowało). Niby to jednorazowa sytuacja, ale przydało by się, żeby na i również YT były te wszystkie filmiki (albo gdziekolwiek poza toporową stroną :) ).
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: Rijel »

Sadamie, te filmiki są bez dźwięku dobry rok, a niektóre chyba jeszcze dłużej ;) . I nic się z tym nie da zrobić, są na stronie.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: ^sadam »

Nie wiem, dopiero teraz zobaczyłem :). A nie można ich re-upować?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Toporiadowe filmiki bez dźwięku na YT

Post autor: Tęcza »

Po co? ;)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
ODPOWIEDZ