Wrażenia z Toporiady

Will be back :)
Awatar użytkownika
Paveu
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2013, 20:57
Lokalizacja: Białobrzegi

Wrażenia z Toporiady

Post autor: Paveu »

No więc tak, byłem na 2k13 i było zaje*ście!!1 10 lat jeżdżenia nad morze na tydzień z rodzinką chowa sie przy tym trzy-dniowym szaleństwie! :F
Idąc dalej, podobno za rok, ma być rocznica dziesięcio-lecia toporów, cóż, okazja jak żadna inna by topory zareklamować na większą skalę.
O co mi chodzi? Ano, mam dość spore doświadczenie w programach edytujących materiał video, co za tym idzie chętnie zrobię klip, który ukazuje najlepsze cechy i zalety tego oto konwentu, lecz nic nie nagrałem... I tutaj pytanie do organizatorów i innych uczestników, czy pomoglibyście mi z tym, szukając, czy udostępniając jakichś nagrania z toporów tych czy wcześniejszych. Chodzi mi o nagrania z konkursów, walk itp. Pan Galtan, może potwierdzić moje umiejętności informatyczne xD Moje gg jakby ktoś się trafił chętny do pomocy :F 1505610
PS: Za rok przyjadę z 3 powodów: Dla świetnych, otwartych ludzi, Dla hektolitrów browarów i Dla przepięknych dziewcząt tańczących na stołach (zwłaszcza dla nich :*)
Siiija :F

Przeniosłem post do nowego działu, jak niżej - Rijel
Muzyka [FLAC] Anime [FHD/HD] Gry [PC/PSx]
Wbij na mojego chomika F:
http://chomikuj.pl/PaveuX
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Wrażenia z Toporiady

Post autor: Rijel »

Serdecznie zapraszam do wyrażania swoich opinii o tegorocznej nowej-starej Toporiadzie.

Relacja Kosmita
Osobiście najbardziej się cieszę, że mimo upływy tylu lat nadal nowi uczestnicy czują na Toporiadzie to samo, co czuli obecnie starzy wyjadacze, gdy pojawili się po raz pierwszy :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Paveu
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2013, 20:57
Lokalizacja: Białobrzegi

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Paveu »

Cóż, nie spodziewałem sie tak miłej atmosfery :P
Jednak karczma najlepiej przypadła mi do gustu, ponieważ nie gram w rpg, pojechałem raczej jako obserwator, który chciał pogadać bądź napić się piwerka :P
Co się udało :)

Tak swoją drogą, mam nadzieje że w przyszłym roku na toporiadzie będzie również coś w stylu karczmy.
Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 09:33 przez Paveu, łącznie zmieniany 1 raz.
Muzyka [FLAC] Anime [FHD/HD] Gry [PC/PSx]
Wbij na mojego chomika F:
http://chomikuj.pl/PaveuX
Awatar użytkownika
Sidian
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 25
Rejestracja: 28 lip 2009, 22:38
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Sidian »

Sytość nad sytościami, wszystko sytość
Tegoroczna edycja naprawdę kopała rzyć. W zeszłym roku miałem takie dziwne wrażenie anonimowości i obcego tłumu. W tym roku poznałem więcej osób niż od 2009 roku, wybawiłem się za wszystkie czasy, wziąłem udział w jednych z najlepszych sesji, w jakie miałem przyjemność grać i jeszcze udało mi się wygarnąć jedną z nagród :). Sądzę, że fakt, że nie mam po tym wszystkim kaca można uznać za cud.

Przeniesienie Toporiady w nowe-stare miejsce było rewelacyjnym pomysłem. Naprawdę szło pogadać z każdym, zawsze znaleźć sobie jakieś ciekawe i niezbyt pożyteczne zajęcie, posłuchać czegoś ciekawego i powpieprzać się Nurglingowi w prelekcję :).

Przytup na zakończenie Toporiady można podsumować słowami Ślimaka, który rzekł był do nas powiedział "Stworzyłem potwora". Nagrałem nawet film z napierdzielania na beczkach, ale niestety robiliście taki łomot, że mikrofon zwyczajnie nie dał rady. Od wstrząsów zsiadło się mleko w rawskiej mleczarni :). Niesamowity spontan, który jasno pokazuje, że uczestnicy chcieli naklepać koordymatorów, ale Piotr "Tęcza" "Gdzie ja k***a jestem" Tęczyński przezornie przełożył zakończenie o godzinę i zniknął dając zebranym czas na wyżycie się na beczkach. "Chyba się udało" :).

Troszkę się obawiam przyszłorocznej edycji, na której podobno ma się pojawić nawet Stephen King i mumia Michaela Jacksona, a konkurs kalamburów jest przewidziany na siedemset drużyn po sto osób... ale i tak będę. Najwyżej jakoś to przeżyję i będę czekał na 2015... ale może wyjdzie i z rozmachem, kto wie :).

TAK TRZYMAĆ!

Big fenks
Wielkie podziękowania dla Lonia za bycie fuckin' priceless, koordymatorów, sędziów (za poświęcenie swoich sesji w imię wyższych idei), grymiszczów za przygotowanie naprawdę rewelacyjnej zabawy, Nurglinga za wyjaśnienie mi, jak się rozmnażają Pigmeje, Wiedźmy za palenie na stosie chrześcijanów i Banana za palenie ateuszy.

Speszyl, osom fenks chciałbym tak zupełnie osobno przekazać ekipie ogarniającej karczmę. Wykonaliście kawał rewelacyjnej roboty kompletnie pro publico bono deklasując matkę Teresę o siedem kategorii :).

I na koniec
- Bosmanie, proszę przekazać załodze bluźnierstwo na ch.
- C**J!
- I bluźnierstwo na JP.
- Eeeee...yyyy....eeee... J***Ć PAPIEŻA!

:)

Pozdrawiam,
Sidian
Voluntas Vincit Omnia
Kanem
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2011, 13:29
Lokalizacja: Obóz Banitów Łódź

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Kanem »

Nawet nie wiem od czego mam zacząć tyle się działo ...

To może tak:

Tęcza i Hunter Wielgachne dzięki za zorganizowanie kolejnej Toporiady której miało nie być.

Wszystkim MG: Dzięki wielkie za wspaniałe sesje, w tak różnorodnym stylu.

Wszystkim Graczom: Wspaniałe kreacje postaci jesteście wszyscy Super

Ćmą Barowym którym rozwalenie biednego szulera na łopatki nie sprawiało żadnego problemu tu w szczególności Czoło, Mag, Sąsiad, Hunter, i całej reszcie gości naszej karczmy, to dzięki wam wszystkim wyszło jak wyszło czyli super.

Feniksy i Banici
wy już wiecie razem jesteśmy nie do zdarcia :twisted:

W ogóle wszystkim dziękuje, Toporiada to konwent szczególny, który tworzymy my sami, i oby tak było jeszcze przez wiele długich lat, bo dla takiej Toporiady chce się żyć :):):)
Czy dziurka Taty śmierdzi?
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Mag »

Krótko - to była moja 5 Toporiada. Moim zdaniem najlepsza!
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Gosza
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 271
Rejestracja: 28 cze 2012, 16:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Gosza »

Jak odzyskam jakimś cudem mój mózg, który uległ rozpadowi to napisze może coś więcej, ale póki co to Oporiada, Toporiada, Smokon oraz Chlejada sprawiły, że nie wiem jak teraz wrócić do rzeczywistości. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili, że mimo zmęczenia nie chciałąm wracać do domu!

Było NAJ LE PIEJ!!! n :D
"Człowiek wykorzystuje 10% mózgu - resztę przeznaczam na alkoholizm!" J. Wędrowycz
Awatar użytkownika
Nurgling
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 151
Rejestracja: 05 maja 2009, 09:52

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Nurgling »

Wow - było super. Romantyzm, namiętność...

Chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom.
Z wrodzonego lenistwa wypiszę jedynie czwórkę z nich.

Lemek - chłopie! Twoja sesja zagięła rzeczywistość. Gratuluję Złotego - zasłużyłeś na niego w pełni.

Dr Blonde - (spytaj się osobiście za co dokładnie)

Tęcza i Hunter - wpakowaliście w imprezę (i sprzątanie po niej :P) mnóstwo energii. I to dzięki Waszej pracy 140 osób bawiło się cudownie. Gratuluję i dziękuję.
5 minut planowania oszczędza 2 godziny pracy
Sąsiad
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 731
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:58
Lokalizacja: Tatar-a-Karak

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Sąsiad »

Toporiada jak to Toporiada, nudziłem się jak co roku* 8-)

Wrażenie ogólne: powrót do drugich źródeł udany i potrzebny, integralność +10, częstotliwość napotkań uczestników +5. Fryszerka OK, ale jednak wchłania ludzi, Głuchów daje poczucie zwartości.

Podziękowania:

1. Sąsiad - za to, że się ogarnął w czwartek i poprowadził, jak zwykle, dobrą sesję w PC :mrgreen:

2. Ekipa z Tomaszowa - Panno i Panowie, pozostaję pod dużym, pozytywnym wrażeniem. Nikt jeszcze na moich sesjach w PC tak twórczo, kreatywnie i radośnie nie wykorzystał możliwości systemu i Mocy, którymi dysponują postacie. Konwent w Tomaszowie będzie moim pierwszym (i prawdopodobnie jedynym) wyjazdowym konwentem :P
Jeszcze raz dzięki. Naprawdę dobrze się bawiłem.

3. Banici i Feniksy - za karczmę i LARP-a. Rozumiem, że wygrałem?

4. Rafał "Gary" Spała - dzielnie warcholił nasz ostatni wojownik.

5. Loniu - za brodę i poczucie bezpieczeństwa.

6. Ilime - za to , że pozwoliła mi wygrać w siłowaniu na rękę i zdradziła z całą Toporiadą. Plwam na karczmę Twego ojca.

7. Uczestnicy i sędziowie mojego konkursu - za głupotę, ale z klasą.

8. Jeszcze raz Sąsiadowi, bo wielu wątpiło w jego zmartwychwstanie.

9. Wszyscy BN-i i uczestnicy "Alicji w krainie czarów". Za rok robimy to na poważnie. Kot i Mysz - ode mnie Złoty Topór - niezapomniane kreacje.

10. Wojbor - za odwiedziny.

11. Prozac - za konsekwencję.

12 a. Tęczy - za to, że się nie udało.

12 b. Hunterowi - za to, że nie ogarniał.

13. Pierwszakom - za inicjację.

14. Monice, Martynie, Anicie i Misiowi Gry - za zajebistą piątkową sesję. Krótko, ale treściwie. If you know what I mean 8-)

15. Człowiekowi Karkówce za karkówkę, golonkę, kiełbasę i piwo.

16. Wspominałem Sąsiada? Naprawdę wielki szacun za czwartek.

17. Nurgling, Kanem, Sunshine, Mag, Paula, Riff, Góra, Wiedźma, Elwira, Smok, Państwo Mochoccy - za to, że znowu.

18. Lemkowi - za sprzątnięcie mi sprzed nosa Złotego Topora. Jak to dobrze, że mam już dwa :P

Umiem dalej liczyć, ale może starczy.

Special thanx to: ekipa z Ostrowca, Ślimak, brat Sąsiada, dziewczyna brata Sąsiada, Sąsiad.

Last, but absolutely not least: Joanna :***

*dla mnie Toporiada to ogólne nudy, nie licząc sesji. Tak było, jest i będzie. Konwenty są bleee.

P.S. Tym, których ominąłem - nie powinienem. Dzięki za kolejną Topo. Do zobaczenia(?) za rok.
"Kiedyś obudzicie się ze zdziwieniem, że dymają was z każdej strony na zmiany. Raz dobre, raz lepsze".
Awatar użytkownika
Czcibor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:37
Lokalizacja: Warszawa - Saskerland
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Czcibor »

Udało mi się właśnie wrócić do domu. Dopiero... Co rok wciąga mnie coraz bardziej... Jak wytrzeźwieję napisze coś bardziej konstruktywnego...
Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło!
ODPOWIEDZ