Wrażenia z Toporiady

Will be back :)
Awatar użytkownika
Civril
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 9
Rejestracja: 28 lis 2009, 20:04

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Civril »

Dzięki za imprezę! Ja również w ostatnich latach rozmijam się z RPGami i fantastyką, na Toporkę jeżdżę dla ludzi oraz atmosfery, jaką tworzą i nie zawiodłem się :) Topo wciąga, wyjechać trudno.

Mam pytanko, czy moglibyście udostępnić nieco dokumentacji z imprezy? Szczególnie chętnie obejrzałbym filmik z beczkowego koncertu, jeśli ktoś nagrywał.

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Bananidło
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 702
Rejestracja: 16 maja 2008, 15:38
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Bananidło »

Ojjj... było świetnie w tym roku!!! Dużo erpegów, dużo picia, wielu świetnych ludzi. Radość tym większa, że przez ostatnie kilka miesięcy stęskniłem się za jednym, drugim, jak i trzecim :D

Sam nie wiem, czy przez cały rok zapominam jaką wspaniałą imprezą jest Toporiada, czy po prostu z roku na rok bawię się coraz lepiej :)

WIELKIE DZIĘKI za kolejną Toporiadę dla wszystkich organizatorów i koordynatorów; DZIĘKI wszystkim moim MG - Ewelinie, Jankosiowi i Smokowi oraz moim współgraczom; DZIĘKI dla Chaosów za koncert, DZIĘKI za karczmę dla Fenitów, DZIĘKI za konkursy, bębny i wspólnie wypity alkohol!

Do zobaczenia za rok!
Kto gra w RPG, żyje podwójnie
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Elwira »

Ode mnie i Riffa:
Prosto z Toporiady wyjechaliśmy na wakacje i dopiero teraz mamy okazję napisać coś w temacie.
Dla organizatorów i koordynatorów Toporiady: dziękujemy za to że istnieje taki konwent jak ten. Jest to w zasadzie jedyne tego typu zdarzenie w jakim bierzemy udział i z roku na rok czekamy na kolejną edycję z coraz większym utęsknieniem. Dajecie nam połączenie pleneru i genialnej atmosfery z mocną dozą rpgowych wrażeń- czyli wszystko to co nas kręci.
Dzięki dla każdego kto zabawił w Karczmie Tańczące Kości. Nie daliście nam spokoju, męczyliście o granie w kości, domagaliście się wydawania wygranych, nie pozwalaliście na odetchnięcie i chyba tylko dzięki temu że jesteście tak zajebiści mieliśmy siły na więcej. W tym miejscu szczególne podziękowania dla Bartka Czoło i każdego kto pomógł nam w ogarnianiu karczmy.
Riff chce dodatkowo podziękować za możliwość zmierzenia się w konkursie Złotych Toporów z najlepszymi z MG. Dostanie się do finału było dla niego bardzo miłym zaskoczeniem i jednocześnie wyróżnieniem. "Bez Was- graczy- nie byłoby takich sesji".
Ja natomiast chcę podziękować za szok jaki na mnie zesłaliście pierwszym miejscem w konkursie na najlepszego gracza. Do tej pory ta chwila śni mi się po nocach i trochę minie nim całkiem ochłonę ;)

No i oczywiście nie może zabraknąć słodkości dla ekipy z morskiej eskapady! Byliście mega- wszyscy. Dzięki za sesję, za kolkę od śmiechu, za teksty których dłuuuugo nie zapomnę.

Na koniec- Banici, Feniksi... daliśmy radę!
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Phishy »

Jak rzadko zgodzę się z moim osobistym i napiszę: najlepsza z moich Toporiad. Nie dlatego, że dostałam się po raz 2 do finałów (no ale puchnę z dumy i wszędzie się chwalę) i nie dlatego, że grałam trzy epickie sesje z rzędu, ze świetnymi MG i graczami, od których sporo się nauczyłam - a wydawało mi się, że nie będę miała w co grać! :D
Tegoroczna Topo to przede wszystkim dla mnie gro wspaniałych ludzi - i tych nowych i tych, których mordeczki znałam z poprzednich lat. Przynajmniej się nie rozłazili po wielkim terenie ;). Za to Wam wszystkim dziękuję. Że byliście.

Specjalne podziękowania dla:
- Avril - za wspólną noc przy ognisku, inspiracje, nowe seriale do obejrzenia i poziom rozmów, jaki uwielbiam;
- Lonia - bo jest Loniem;
- Moni - za (nad)opiekuńczość :);
- Ślimaka - za moc, drożdżówę i banana (:D);
- Dr Blonde - za sesję, Neuroshimę i końcowe ognisko (:*);
- Lemka - za sesje \m/;
- Elwiry - za to, że mnie rozbroiła na morskiej sesji i na sam koniec;
- Fenitów (nie wiedzieć czemu, cały czas kojarzy mi się to z "sodomitom" ;P) - za karczmę, pozytywny nastrój i kaca w dzień wyjazdu;
- Alutki - za sama wie co!;
- Jankesa - bo jest Jankesem;
- Sidiana - bo mogę;
- upału - za samopoczucie (następnym razem ktoś musi mnie pilnować, żebym siedziała w cieniu i piła WODĘ) - organizatorzy faktycznie dali radę z kalifornijską pogodą...
- Organizatorów i Stowarzyszenia - oby Wam się za każdym razem tak się nie chciało, jak i w tym roku.

Luv ya all.
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Avril »

I po Toporiadzie... i po Smokonie...

Dziękuję w imieniu swoim oraz MM za te kilka cudownie odprężających dni.

Organizatorom dziękujemy za przygotowanie i ogarnianie konwentu. Uczestnikom za tradycyjną już miodność i współgranie.

Osobno od siebie (choć pewnie MM by przyklasnął) chciałabym wyróżnić kilka osób, choć tak naprawdę wszyscy byliście wielcy i w sumie nie wiem, czy tak należy...

Kolejność przypadkowa.

Ekipie sędziowskiej Złotych Toporów za współpracę. Ryjkowi za super handouty z tematami sesji. Graczom i mistrzom za świetne sesje (było nad czym dyskutować, oj było!). Zwycięzcom jeszcze raz gratulacje. I pamiętajmy - tam nie było przegranych! Przeważająca większość graczy i MG pokazało bardzo wysoki poziom.

Phishy za wspólne krzewienie feminizmu i lewactwa oraz ogniskowanie.

Jankosiowi za wizję hmm szklanych domów nad zalewem Topory oraz za szczere wyznania (instrukcja obsługi), wygłoszone, gdy gawędził nocą z miłymi młodzieńcami pod moim oknem.

Smokom za Smokon (...ech te konkursy, jakże równościowo-feministyczne w tym roku!) oraz chillout po.

Czciborowi za wspólne patrzenie w gwiazdy i niekończące się ciągi anegdot.

Nurglinowi "mam fejsbuka i wiem o tym" oraz dr Blondi za to, że tak fajnie się na Wasz tandem patrzy i tak dobrze Was słucha.

Iqule za całokształt, z wyróżnieniem dyskusji o fejsbuku.

Gosze za zorganizowanie larpa "księżyc w nowiu, taksówka w rowiu".

Dzikim króliczkom dziękuję, bo były kawaii i miały słodkie oczka, łapeńki i noski.

Muchom nie dziękujemy.

Było miło, relatywnie spokojnie, ale miło, musimy to powtórzyć za rok (byle bez much).

AVM
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: daf »

Tylko 2 strony wrażeń z Topo... mao!

Nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem jeśli również przyznam że Toporiada była na prawdę zajebista.
Jak widać nowa krew wśród Koordymatorów to było to czego imprezie było potrzeba. Tenczowy i Hlunter nazapier*****i się najwięcej z nas i wyszło im to genialnie. Luźna atmosfera i czill outowe podejście sprawdziło się w ch*uj.
Ja osobiście nie mam żadnych zastrzeżeń do was, a uważam że wyznaczyliście nowe standardy koordynowania tak dużych i ważnych imprez jak Toporiada.

Nie byłem na wszystkich dniach i nie udało mi się zagrać żadnej sesji i jest mi z tego powodu troszkę smutaśnie, ale buta się w końcu nie zje.
Za to pochlałem,pośpiewałem, pośmiałem się i myślę że to było równie konkretne co sesja finałowa o Złote Topory.

Podsumowując to Głuchów się udał, karkówka się udała i udało się przede wszystkim wytrzeźwieć ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: k8 »

Duża paczka zdjęć z Topo od Anutki pojawiła się na ftp:

http://topory.piechdesign.pl/toporiada_ ... da%202013/
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Rijel »

Jak się ściągało cały folder?
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Wrażenia z Toporiady

Post autor: Hunter »

W Exploratorze Windows (NIE Internet Explorerze) wklej sobie w pasek adresu:
ftp://toporiada2012%40topory.piechdesig ... /toporiada 2013_anutka/toporiada 2013

I zwyczajnie zaznacz wszystko i skopiuj
ODPOWIEDZ