Termin Toporiada 2013

Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Termin Toporiada 2013

Post autor: ^sadam »

Będzie ta Toporiada w tym roku w ogóle :D? Jakieś wstępne terminy? Kiedyś w kwietniu już było poruszenie, a teraz cisza, dlatego pytam. Tak samo z Siekieriadą. Po tym jak nie dostałem urlopu na Wielkanoc, bo ludzie już w grudniu składali wnioski, to teraz muszę jak najwcześniej się ogarnąć i zaklepać termin, więc jakbyście coś ustalili to dajcie znać :). Ewentualnie kiedy można spodziewać się podania terminu Siekieriady i Toporiady?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Propozycja obozu na toporiadę 2013

Post autor: Ślimak »

Przyłączam się do pytania kolegi Sadama...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Propozycja obozu na toporiadę 2013

Post autor: Hunter »

Póki co jedynie bardzo wstępnie można powiedzieć, że prawdopodobnie będzie to 1-3 sierpnia, bo tydzień wcześniej jest Avangarda. Ale ciągle nie ma jasnej sytuacji odnośnie dotacji dla tego nie da się podejmować wiążących decyzji.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Propozycja obozu na toporiadę 2013

Post autor: ^sadam »

Właśnie o to mi chodziło, żeby jakaś mądra głowa ogarnęła kiedy jakie większe imprez są i mniej więcej określiła :).

1-3 to znów Woodstock, ale w sumie w tym roku nie narzekam - wybór jest jasny, a tak to bym musiał kombinować urlop na obie imprezy :D, więc ten termin mi odpowiada jak najbardziej.

Ważne też, żeby Siekieriada i Toporiada były w różnych miesiącach (chociaż zawsze tak było chyba, lipiec i sierpnień, nie?), bo każdego miesiąca mam tzw. 4 dni preferencji, czyli dni wolne, które wybieram i na 100% mam wtedy wolne bez brania urlopu.

Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź - im wcześniej będzie wiadomo, tym lepiej - będzie większa szansa na zaplanowanie urlopu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Propozycja obozu na toporiadę 2013

Post autor: Ślimak »

A to nie jest tak, że dotacji nie ma? Coś mi się obiło o uszy...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Termin Toporiada 2013

Post autor: daf »

Jedna dotacja nie przeszła, więc został wysłany wniosek o drugą dotację do innego miejsca. W połowie kwietnia będą znane wyniki dotacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Termin Toporiada 2013

Post autor: Ślimak »

F(_)cK! A już byłem pewien, że się wykręciłem...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Termin Toporiada 2013

Post autor: ^sadam »

Czyli mniej więcej w połowie kwietnia będzie wiadomo czy mamy dotację czy nie i będzie można zacząć termin ustalać :)? Byłbym wdzięczny za ustalenie terminu jak najwcześniej (pewnie nie tylko ja :P).
Obrazek
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Termin Toporiada 2013

Post autor: Hunter »

Pewnie koordynatorzy też, więc tak się stanie ;)
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Termin Toporiada 2013

Post autor: daf »

Z tego co słyszałem to czy dotacja przejdzie czy nie - Toporiada będzie 1-3 sierpnia.
Obrazek
ODPOWIEDZ