Program Toporiady

Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Program Toporiady

Post autor: Jankoś »

Pod tym adresem znajdziecie program Toporiady http://www.topory.org/pl,program,176
Będę wdzięczny za spojrzenie na niego bo pewnie nie udało się uniknąć błędów.
Starałem się w miarę możliwości uwzględnić Wasze preferencje co do dni i terminów ,ale nie we wszystkich przypadkach było to możliwe.
Od razu zaznaczam ,że zmian będę dokonywał tylko w przypadkach szczególnych np. kiedy okaże się ,że ktoś prowadzi jednocześnie dwa punkty programu :)
Natomiast nie w przypadkach gdy ktoś chce uczestniczyć w jakimś punkcie programu ,a w tym, czasie ma swój.

Ewentualne uwagi co do błędów np w nazwiskach itp. proszę przesyłać na jankos@topory.org
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Program Toporiady

Post autor: Ślimak »

Uważam, że sesja w DRACOVARD powinna się odbyć po prezentacji systemu, a nie przed (sesja jest w czwartek, prezentacja w piątek).
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Program Toporiady

Post autor: Ślimak »

To samo co powyższe tyczy się sesji Marcina "Różyka" Różyckiego: Prometejczyk sesja w czwartek, wprowadzenie w sobotę, Changeling sesja w piątek, wprowadzenie w sobotę. Proponuję jeden punkt w drodze wyjątku, przenieść na czwartek przed sesjami, a drugi na piątek. W kwestii DRACOVARDU wystarczy zamienić Smokowi sesje: DP w czwartek, DRACOVARD piątek.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Program Toporiady

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Może wyjątkowo da się ta Dracovarda prelekcje zrobić w czwartek. Jeśli nie to zamienić dniami sesję :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Program Toporiady

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Ja proszę o zmianę w piątek kolejności punktów obozowych w Zamku Amber, proszę Poker u Księcia Randoma na 15 a mój "Znak Jednorożca" na 17.
o 15 jest prelekcja o Amberze, fajnie gdyby osoby zainteresowane tym systemem i tematyką Amberu mogły potem zagrać w moją grę... poza tym do mojej gry zaangażowanych jest większość Goblino-Amberytów, wiem, ze napisaliście , że to nie argument, no ale pewnie większość z nich będzie chciała posłuchac Iguy prelekcji, a ja bez nich nie mogę zrobić swojego punktu...
Awatar użytkownika
Julia
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:44

Re: Program Toporiady

Post autor: Julia »

Jest mały problem, bo jednocześnie prowadzę punkt obozowy "Totem demonów" o ile pamięć mnie nie myli i jestem na LARPie Smoko-Goblińskim, a nie mogę zamienić się z Bonsai, ponieważ ona ma taki sam problem co ja. Jeżeli nie ma wyjścia zrezygnuje z larpa, ale jest mi to ewidentnie nie na rękę. Proszę o rychłe rozpatrzenie mego postu. ;)
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni" Więc moje życie wygląda jak sen starego hipisa na dragach...
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Program Toporiady

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

no właśnie nie wiem czy słusznym było w ogóle zgłaszanie punktów obozowych, w ubiegłych latach po prostu każdy obóz dostosowywał swoje punkty obozowe do ogólnego programu, teraz punkty obozowe są punktami programu i kiepsko to responduje z całością... może jednak nie wyznaczajcie godzin punktów obozowych, każdy obóz niech zrobi swoją "rozpiskę" co i kiedy... mimo wszystko "Obozy" to ludzie, którzy przyjeżdżają na Toporiadę i priorytetem jest uczestniczenie w atrakcjach Toporiady, obozy chyba mają być dodatkiem ...
jeśli w ten sposób rozpisaliście te punkty obozowe no to się troszkę rozjeżdża..

w każdym razie my jako Gobliny i Zamek Amber przygotujemy odpowiednie ogłoszenia, bo niektóre nasze punkty po prostu nie mieszczą się w Waszym szablonie zgłoszeniowym..
Awatar użytkownika
Trollica błotna
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 9
Rejestracja: 05 gru 2009, 13:10

Re: Program Toporiady

Post autor: Trollica błotna »

Wrrr... Julka na larpa!!!

Dzięki za przesunięcie mojego Trollowiska, choć i tak nie stało się dobrze, gdyż zamierzam wziąć udział w kalamburach seksmistycznych... w związku z powyższym informuję (chyba bez uszczerbku dla nikogo), że mój konkurs przesunę o czterdzieści minut wcześniej, tzn. chciałabym, żeby rozpoczął się 19.20.
Proszę o uwzględnienie tego w programie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Program Toporiady

Post autor: Jankoś »

Zdecydowaną większość z postulowanych w mailach ,PW i innych telefonach udało się uwzględnić. Niestety nie da się wszystkiego i bardzo proszę o zrozumienie tego faktu.

Wiedźmo proponowana przez Ciebie zmiana jest uwzględniona w drukowanym programie mimo ,że na stronie tego jeszcze nie poprawiono ,ale dziś ta zmiana na pewno będzie.

Czy Ewelinkia i Wiedźma też chcecie brać udział w kalamburach ?bo jeśli nie to chętnie zamieniłbym Wasz punkt "Magiczne Atuty z konkursem Mady miejscami.
Z kilku względów nie chciałbym wprowadzać niestandardowych godzin.

Pomijając inne kwestie z tym związane na wyrzucenie obozowych ścieżek z programu jest już za późno.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Program Toporiady

Post autor: Ślimak »

Umieszczenie punktów obozowych w programie owocuje tym, że będą się na nich pojawiać ludzie, którzy chcą na nich być a nie ludzie z łapanki i przypadku, punkty obozowe są tak ważne jak cała reszta, niestety nie da się tak ułożyć programu, aby każdy mógł pójść na wszystko co chce. Jeżeli jakieś punkty programu nie mieszczą się w ramach formularza to prosimy o podanie jakie i dlaczego, formularz zawsze można dostosować.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ