Confused.

Sulik
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2012, 11:55

Confused.

Post autor: Sulik »

Jestem zdezorientowany w związku z wczorajszym newsem...
Napisane jest bowiem, że trzeba rezerwować łóżka, tzn, że jak nie zarezerwuję i nie zapłacę 75zł to alternatywą jest podłoga? czy już tylko namiot?

Druga sprawa, jeśli się zdecyduję to jak właściwie mam tego dokonać? Piszecie o przeklikaniu się przez formularz zgłoszeniowy ale kurde, gapię się na tą stronę jak sroka w gnat przez 5 minut i żadnego formularza nie widzę :( - jestem zalogowany.
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Confused.

Post autor: Avril »

Nie jestem orgiem ale mogę ci pomóc ;)

Jak masz login na głównej stronie (to nie ten, co tu na forum) masz banerek pt. Zgłoszenie uczestnictwa i punktów programu i weń klikasz, tam będzie pole do wypełnienia o łóżkach/domkach.

Z tego co wiem, albo śpisz w domkach na łóżkach, albo masz namiot na polu namiotowym, typowych zbiorówek nie ma (dobrze mówię)?
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Confused.

Post autor: Rijel »

Dobrze mówisz. Nie ma żadnych zbiorówek, można wynająć łóżko, albo dawać sobie radę na własną rękę - np. śpiąc w swoim namiocie :) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Confused.

Post autor: Ślimak »

Tak jak napisali Avril i Ryjek. Zapewniamy darmowe pole namiotowe ew. łóżka w cenie takiej jak są w ośrodku. Kwestia fromularza jak sądzę też została odpowiednio omówiona. Ośrodek jest stanicą harcerską przystosowaną do kolonii stąd sale zawierają po kilka-kilkanaście łóżek zwykłych lub piętrowych.

http://topory.org/pl,galerie-zdjec,32,lokalizacja,12 zdjęcie nr 11.

Edit: po zakończeniu sesji można bez problemu spać w namiotach sesyjnych za free, być może będą nawet NS-6 z podłogą.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Mohegan
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:19
Lokalizacja: Wawa

Re: Confused.

Post autor: Mohegan »

Takie pytanko: komu i kiedy płacimy za zarezerwowane łóżka?
"I want to incinerate and decapitate"
-Richard Warlock
Awatar użytkownika
Mohegan
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 3
Rejestracja: 19 lip 2012, 19:19
Lokalizacja: Wawa

Re: Confused.

Post autor: Mohegan »

Dzięki :)
"I want to incinerate and decapitate"
-Richard Warlock
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Confused.

Post autor: Jankoś »

Mohegan pisze:Takie pytanko: komu i kiedy płacimy za zarezerwowane łóżka?
Za domki płacimy na miejscu.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Confused.

Post autor: Boin »

Moheganie, jezeli rezerwujesz domek to juz wiem co bedzie 3-cim afterem po TOPO: Pogankokon ;-)
ODPOWIEDZ