ŁZY ISHY - Elficki LARP

Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Elwira »

Tomasz Smok Wolski pisze:Thorstenia tak dużo gada o bikini bo sama w nim będzie grała jak przystało na Elfią "damę do towarzystwa" :)
Dobre, dobre. Jeszcze nie grałam w tego larpa a już mi się podoba. Biorę aparat ;)
TW Janek
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2011, 10:30

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: TW Janek »

Elwira pisze:... te wychudzone elfki leśne w czerwonym kostiumie, biegnące po plaży a później ujęcie na ich wymizerniałe piersi...
a wy sie dziwicie że to "Mroczne się mnożą ponad wszelką miarę i rozsądek". :mrgreen: Nie dziwne, że odszczepieńcy od naszej wspaniałej rasy są obiektem kpin, że jakoby sprawy damsko męskie ich nie interesowały:P
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

TW Janek pisze:
Elwira pisze:... te wychudzone elfki leśne w czerwonym kostiumie, biegnące po plaży a później ujęcie na ich wymizerniałe piersi...
a wy sie dziwicie że to "Mroczne się mnożą ponad wszelką miarę i rozsądek". :mrgreen: Nie dziwne, że odszczepieńcy od naszej wspaniałej rasy są obiektem kpin, że jakoby sprawy damsko męskie ich nie interesowały:P

A interesują ??? :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Riff »

Thorstenie prawdopodobnie będę musiał zrezygnować z Twojego larpa, gdyż mamy dwa punkty obozowe podczas które kolidują z Twoją grą. Wielkie szkoda, a zapowiadało się tak fajnie :?
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Kanem
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2011, 13:29
Lokalizacja: Obóz Banitów Łódź

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Kanem »

Riff spokojnie do pierwszego punktu potrzebna nam jedna osoba (a przypominam jest nas więcej niż ostatnio) a do drugiego spokojnie larpa zdążymy skończyć.
Czy dziurka Taty śmierdzi?
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Elwira »

No nie da rady tego inaczej zrobić, choć bardzo ubolewam nad tym faktem.
Kolizja naszych punktów z Łzami jest miażdżąca i choć próbowałam coś pokombinować, to zwyczajnie nie damy rady być w dwóch miejscach na raz.
Idę w ślady Riffa- wycofuję się z Twojego lapra, ale chętnie będę go oglądała zza "płota" i kibicowała Ci gorąco.
Aż się chce buczeć. Buuu-uu-uuuu. :(
Selena
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:23
Lokalizacja: Obóz Banitów

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Selena »

Cóż mam powiedzieć.... od 2 dni płacząc rozrywam moją elfią suknię... tak, niestety nie będzie mi potrzebna, przynajmniej nie w tym roku. Thorsten, z wielkim bólem, ale ja również jestem zmuszona zrezygnować z udziału w Twoim LARPie. Powód - jak wyżej.
Życzę Wam wspaniałej zabawy (choć bez banitów będzie pewnie mniej wesoło:P).
A my mam nadzieję, nadrobimy ten ubytek w rozrywce któregoś wieczora.
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: ŁZY ISHY - Elficki LARP

Post autor: Boin »

Mozna jeszcze do wysokich o zelaznej dyspylinie?? Chyba ze role dla golema przewidujecie (w sumie tez zelazny)
ODPOWIEDZ