Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Sulik
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 6
Rejestracja: 06 cze 2012, 11:55

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Sulik »

Serdeczne dzięki za wyczerpujące odpowiedzi :)

Bynajmniej nie podważam swoim zapytaniem uczciwości uczestników. Ale zazwyczaj przy organizacji imprez warto wypytać się o pierdoły "na wszelki wypadek".
Mam taki zwyczaj od kiedy przyjechałem na pewien "kon" i zostawiłem auto na parkingu. W nocy na auto spadła gałąź drzewa i wybiła mi szybę przednią. Niestety okazało się, że teren przewidziany przez organizatorów na parking nie był ubezpieczony i byłem 1300zł do tyłu. Sami rozumiecie ostrożność.

Tak czy siak.
Ja z pewnością się pojawię, mój kumpel na swoim rumaku też, natomiast kogo jeszcze z nami poniesie to nie wiadomo do ostatniej chwili. Także spodziewajcie się najazdu, mniej lub bardziej licznego ;)
Awatar użytkownika
Bonsai
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2010, 09:23
Lokalizacja: BB

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Bonsai »

Demony nie ukradną. Duże to, ryczące, trudno ukryć, zbyt wiele zachodu i trudno wymienić na piwo.
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Awatar użytkownika
Dothrey
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2011, 16:59
Lokalizacja: Wesoła

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Dothrey »

Zginąć, nie zginie, mi kiedyś zaginęła butelka trunku, którą zamierzałem zabrać z Toporiady.. ale chyba jak pewna myśl głosi "To co się dzieje na Toporiadzie, zostaje na Toporiadzie" i gdzieś się zapodziała, ale moja pamięć tego nie ogarnia. Ludzie przyjeżdżają samochodami, słyszałem nawet o koniach. Problemu ni ma, ludzi "nie-toporiadowych" kręci się tam mało, gdyż ośrodek jest jednak trochę w lesie, ew. Grzybiarze.
Awatar użytkownika
Tyche
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 18
Rejestracja: 09 sie 2011, 09:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Tyche »

Popieram Bonsai , demony nie ruszą Aniołki tym bardziej , a co do rzeczy na toporiadzie to w zeszłym roku byłam zachwycona bo mój gorset który gdzieś podczas Chlarpu się zapodział wrócił do mnie błyskawicznie .Nic mi nie zginęło nawet zostawione pod namiotem piwo :)
mruu^^
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Ślimak »

Ej zejdźcie z człowieka, przecież on nie napisał wcale, że się boi złodziei tylko czy może gdzieś w bezpiecznym miejscu motor zostawić. Chill out people.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Pytanie do ogrów..ee znaczy orgów

Post autor: Unshine »

To inna wersja: Nikt mi nie porysował piwa, kiełbasy, piwa, piwa ani konserwy, ok? :o)
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
ODPOWIEDZ