DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 2012

Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

UWAGA NABÓR FORUMOWY OFICJALNIE ZAMKNIĘTY.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Oto 2 przedostanie opisy
2. FUC CHATA - czyli elita goblinów i straży przybocznej z Wodzem na czele

- Wódz – Słońce - nade wszystko uwielbia psotować i goblinić, nie może się nacieszyć z możliwości plackoklepania swojego błazna. Tia, jest wszechwiedzacomądry i twórczy w aspektach kwiecistomowy goblińskiej. Tia Wódz po prostu wie i tyle, tia, bo tak ma być i tyle, tia, dla tego jest Wodzem. Tia, to on za wszelaka Ciemność chce, zgasić światło, bo słońce może być tylko jedno i tyle. Tia i kto mu w tym przeszkodzi. Ma za sobą wiele mrocznogoblinich wypraw i zwycięstw, nie tylko nad butelką i przesmakonską. Wielu wrogów, którym udało się umknąć z masakry nosi ślady jego kłozembiasów w szczególności na zadach. Tia i nie ma nikogo, kto by mu podskoczył.


- Nurgling – Błazen – Pomiot wielkiego glutochaosowego mrokopierdu. Nie wiadomo czy bardziej śmierdzi czy gorzej wygląda. Ot ochydbestyja, jakich mało w goblinoświcie, ot rarytas, najuubieńszejszym plaskaczozbieracz ciosobenców od Wodza. Nie tylko obrywa, ale śpiewa, tańczy i doprowadza do załamośmiechu wszeobecncyh w WUC Chacie. Jest mały pokurczysty i zielonozgniłooślizgowaty. Najbardziej uwielbia sysać własne glutonosy i sikać gościom do płynów.


role zapasowe dostępne w dzień LARP,a:
- Skarpetoskarbnik
- Pamietnikonotatnikorus
- Odciskoprzepowiadaczus
- Muzykoniestrojnik
- Łatwodostępnopomocnik

10.BAGNA I BŁOTA–czyli wszelakie istoty zaniemane, posiadane, przebywające z goblinami w brew swych chęci albo i chętnie. Szefem tej jednostki jest Trollica Błotnista

-Mada TROLICA BŁOTNISA – ta największa z wielgachnych potworosamic przebywająca w okolicy wioski goblinów. Najczęściej lubieje przebywać w bagnobłocie i oczku niedokońcaczystowody. Jest najbardziej zielonoblótniastym potwarasem goblinoświata. Co prawda nie zna goblinomowy i porozumiewa się ze światem za pomocą mlasknięć, warknięć, bulgotu i nocnego warkoszczerzu, ale jest bardzo rozumna i posłuszna, doskonale pojmuje, co się do niej mówi, armia wykorzystuje ja w celu przestrachoucieczki na wrogu i błotobrudzeniapoocznego przeciwników, jest w tym nie zastąpionogoblinia. Kiedy się pojawia roztacza wokół zapach zgniłobagna i trawfetoru. Kontaktujący się z nią, musi się liczyć z tym ze zostanie, co najmniej obłocony, jeśli nie uszlamiony. Jest raczej samotnosamicą, która by pewnie nie stroniła od innych, ale oni często stronią od niej.


- Julia- RUSAŁKOJASZCZURKA – jest ona przepięknoleśnością w samicoszałowej okazałości. Wszystkie duchy leśne westniewują ku niej tworząc nad ranem oparnomgłową muzykę lasu. Ma ona piękną zielonoczarniawą, łuskowatą skórę, która w blasku księżyca perli się niczym srebrne płatki paprociokrzewu z zupełnie innej bajki. Jest jednako nieprzejednana, ot mimo wielu goblinozalotów i mlaskogoblinskości na jej widok, odmawia wszystkim kandydatom, czeka na kogoś o takiej samej skórze jak ona. Tęskni i śpiewa, co wieczór. A jak nie śpiewa to zamienia się w bestyje z kłozembami i szponopazurami, która jednym kęsem przegryzie najgrubszejsze drzewo w lesie. Od taka anomalia szałowściekłości z samotności. W armii jest bojowobestyją, która sieje spustoszenie w zauroczonych nią przeciwnikach. Z Trollicą Błotniastą rozumieją się bez słów. W bardzo trudnych dysputach potrafi przekazać trudne informacje od niej.

role zapasowe dostępne w dzień LARP,a:
ZmoroZdźwa
Gorylosokornik
Yeleniososna
Behemotokąśnik
Żygokoszmarokomar
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Oto ostatni już opis:

SMOCZA JAMA - 3 smocze głowy i wystarczy i tak cały czas są kłótnie i swary u tej poczwary - czyli jednostka powietrzno desantowa na odwyku od niezdrowego jadła.

Smok Ta magicznogadzia trzygłowa istota to głowny strażnik goblinoskarbca, w którym są niewiadomojakie cudodziwy i pieknoskaby. Co do koloru smoka to nie wiadomo, jaki jest danego dnia, dopóki się go nie zobaczy, bo czasem jest czerwony, a czasem zielenieje ze złowściekłości. Powiadają też stare gobliny, że bywał także żółty i niebieski, ale to musiał być wynik jakiejś magicznomikstury albo nalewki.

Ja – SZEFOGŁOWA - Jest ciągle, wkurzony bo przebywa na dyjecie, nie może jeść smakonsków ani przymlasków, z nalewkami i alkoholem może tylko pogadać, a o smoczosłodyczach może tylko pośnić. To, dlatego ta smocza, głowa ciągle warczy ryczy i kłuci się z pozostałymi głowami, które dyjete maja za niewiadomojaką smoczfaberię i guposmoczość irracjonalniełuskową. Jergo magicznym chowańcem bojowym jest Bobras, który potrafi nieźle lepnąć w jakibądź pyskoszczerz, ze swojej płetwy bojowej.

Draca – GŁOWOSŁODYCZOCHRUPACZ – Wiecznie niezaspokojona cukrosłodyczowo paszcza wcinajzapychaczka czekoladocukierkocisteczkowa i wyznawczyni niepranego cukru. Masz cos słodkiego, lepiej uciekaj, bo zeżre cię razem z tym, co masz, lepiej oddaj od razu i przynieś jeszcze. Za nic ma to, że Szefogłowa jest na dyjecie, doprowadza tym nie tylko do wrzeszczowycia ale i gryzowalki w jamie. Po same smoczouszy uzależniona jest od słodyczy, w co wciągnela swojego chowańcoszpicla Szopika. Jak sama nie może, to jego wysyła na poszukiwanie słodkościomniamuśnych smakonsków. Ale ten nigdy nic nie przyniósł, bo sam wszystko zjada jak znajdzie.

Hajduczek – GŁOWODRINKOCHŁEPTACZ – Wiecznie nienapita i spragniona procentoalkoholu smocza głowa. Chyba nigdy żaden z goblinów nie widział jej trzeźwej, no może tuż po wyrośnięciu na smoczym karku, ale to było tak dawno ze gobliotrunek wymazał to wszystkim z pamięci. Ta głowa powinna się nazywać Dstylacyjna albo Procentówka, jest niepoprawna pijaczką i nic sobie nie robi z tego ze Szefogłowa jest na dyjecie. Przez to, w jamie są same awantury i mordościski miedzy głowami. Gdy tylko ta głowa wyczuje choć maluteńki alkoholoprocęcik, natychmiast zapala się jej wzrok i węch szukoszperaczotropienia. Nie ma szans dojdzie nalewkę, browara czy też jakikoliwiek produkt przyalkoholowy i wyżłopie, ba czasem nawet naczynia nie zostawi i stąd ma czkawkę. A było nie żreć glinoszkła, tralalla. Nawet swojego Chowańca Łasicę uzależniła od goblinoalkoholu, bo zlizywał wycieki z pyskoryja przy żłopaniach wszelakich, ale ten ssakofuter podobno jest na odwyku.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Prozac »

W tym roku klimat twojego LARP-a mnie nie pociąga, ale czytam wszystkie aktualności, bo całe to słowotwórstwo jest świetne. Niejeden z grubasów naszej rodzimej literatury nie powstydziłby się takiego puszczenia języwodzy. Pozdrav!
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Prozac pisze:W tym roku klimat twojego LARP-a mnie nie pociąga, ale czytam wszystkie aktualności, bo całe to słowotwórstwo jest świetne. Niejeden z grubasów naszej rodzimej literatury nie powstydziłby się takiego puszczenia języwodzy. Pozdrav!
Dzięki Prozaczku :) Szkoda że nie grasz ale rozumiem że klimat jest specypicznogobliniasty. Mam nadzieję że nekstaimowo kolejny bardziej Ci przypasuje.

Choć może się skusisz w ostatniej chwili zagrać jakąś Tabletkobestyję :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Cele zostały rozesłane na Privy Forumowe

poza DZIKIEM, ELWIRĄ, FURIOREM, Olgą "Bereniką" Bałabuch,

Te osoby proszę o kontakt bym mógł przed LARP,em podesłać im cele inaczej dostaną dopiero na miejscu.

Za niedługo umieszczę mechanikę LARP,a i inne ważne informacje
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Thorsten »

Dałeś mi tym 10 minut zdrowego rechotu :D
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Thorsten pisze:Dałeś mi tym 10 minut zdrowego rechotu :D
Cieszyć się, że się zapodoboelfiło :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Elwira »

Tomasz Smok Wolski pisze:Cele zostały rozesłane na Privy Forumowe

poza DZIKIEM, ELWIRĄ, FURIOREM, Olgą "Bereniką" Bałabuch,

Te osoby proszę o kontakt bym mógł przed LARP,em podesłać im cele inaczej dostaną dopiero na miejscu.
Nie bardzo zrozumiałam, może to efekt małej ilości snu i tracenia wzroku przy maszynie do szycia ale... kontakt brzmi dobrze, brzmi banicko, brzmi jak powinien brzmieć. Tylko gdzie, kiedy i jak? PW na forum, czy oko w oko, gdzieś w zaciszu między krzakami Fryszerki?
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Elwira pisze:
Tomasz Smok Wolski pisze:Cele zostały rozesłane na Privy Forumowe

poza DZIKIEM, ELWIRĄ, FURIOREM, Olgą "Bereniką" Bałabuch,

Te osoby proszę o kontakt bym mógł przed LARP,em podesłać im cele inaczej dostaną dopiero na miejscu.
Nie bardzo zrozumiałam, może to efekt małej ilości snu i tracenia wzroku przy maszynie do szycia ale... kontakt brzmi dobrze, brzmi banicko, brzmi jak powinien brzmieć. Tylko gdzie, kiedy i jak? PW na forum, czy oko w oko, gdzieś w zaciszu między krzakami Fryszerki?
Poszło na PW forumowe
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
ODPOWIEDZ