DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 2012

Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 2012

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

„DZIKI LAS” - czyli Goblińskie ZŁO

Oto Zajawka Bajawka

W dalekiej zamierzchłej przeszłości, daleko jak najdalej, a może w innej rzeczywistości, aaaaaa sruuu, co mi tam, co będę rozjaśniał. Tak tuż pod bokiem, prawie pod waszym domem - bo na TPORIADZE. Zanieledwie wczoraj albo dziś dniem i w następnych dobach rośnie (jeszcze niewykarczowany) DZIKI bardzo DZIKI LAS. W tym lesie żyją różnorakie futrzaste zwierzaczki, latające ptaszyny, i biegające nago rusałki, elfy i...

- acz może już nie żyją, hehhehe!!!


Wrrrrrr, wapssss, do diaska, tfffu, się słodko zrobiło nie biedę pierniczył, choć chatka z piernika była, ale ją zeżarło, powiadają że to smocza robota a dokładnie jednej ze smoczych głów napalonej na słodycze.

- Zaraz, zaraz skąd ten Smok?
- Jaki, Smok?
- My o niczym nie wiemy, my wiewiórki.
- Dobra, od początku i bez rudego futra i orzeszków.
- Mniam. Mlask. MRRRRR!!! SOPLICA na orzechach laskowych. MMMMMMMM!!!
- Japę w końcu zawrzyj!!! Bo cię pogryzę i nie zostawię resztek konserwy!!!

W tym Lesie mieszka pradawne wielkie ZŁO!!! A największymi siewcami ZŁA w onym borze są psakudnocochydniaste zielone GOBLINY tworzące niepowstrzymaną cuchnowalącą w łeb ARMIĘ. Te zielone stwory niosą ze sobą niepochamowany mrok i zniszczeniowielkość, ich celem jest zgaszenie wszelkiego światła, na całym ERPEGOŚWIECIE. Hodują one różniaste stwory i demony by wykorzystać wszelakie dostępne zasposoby na OGÓLNOZACIEMNIENIE, budują dziwaczne wojenne wynalazki i machiny...

- Już wiemy skąd te wybuchy i braki drzew w lesie. Dobra, dobra, już się nie odzywam, ale braki są.

... i destylują koszmarne mikstury dodające im siły i niezniszczalnośmiertności a także nawaloności przechyłowej bumprzewrocnej. To weredniaste plemię jest pozbawione wszelkich skrupułów i jakiegokolwiek obycia w cywilizowanym świecie...

... W tych niecnych zamiarach onemu ZŁU niosącemu mrok
Pomaga wielki, czerwony, trzygłowy Smok (o jest Smok, wiedziałem, że gdzieś ta bestia czyha haha).
Mieszka on w wielkiej ciemnej jamie
Wkraczając w las, przychodzisz mu na śniadanie
Jest i mroczysty Krasnolut z brodą do pasa
Toporem rozpłatał nie jednego gołego Elfiasa
Jest Golem żelazny mózgu pozbawiony
Głupi, acz dobrze naoliwiony
Wodzem Goblinów jest Słońce, co chce zgasić światło
Odważnym wkroczyć w mrok lasu nie jest wcale łatwo

Osz kuź... co to za rymowanka, miała być zajawka, znowu mi się najmłodsza głowa wcina.


- Koniec tworzenia głupot, zajmij się wsuwaniem ciasteczek jak ten obżarty drugi pysk. Dajcie mi w spokoju napisać Bajawkę tego LARPA do stu tysięcy pustych beczek piwa. (o w mordę, puste beczki L ja tego nie przeżyję)...

Trzeba kończyć, bo niczego w końcu nie napiszę, a zatem:

Wojowniku, wędrowcu, czarodzieju lub insza popaprana indywidualności, jeśli nie boisz się stanąć przeciw pradawnemu ZŁU w zielonych łapach szalonych stworów, nie zlękniesz się przed smoczym terrorem (dziś nie mam rozwolnienia jakby, co i latam tylko po południu od 14,00) weź w rękę miecz i pochodnie by światło nigdy nie zgasło, walcz o błysk poranka za dnia...

- Sratutatu elfia kupa, będziemy mieli nowego trupa.
- A żeby ci łuski odpadły, nie dacie się za nic skupić kamienne łby... przez was nie będziemy mieli na zimę zapasów...

Buuum, bęccc, grrruch, łuuup, łuuup... ... ...


W tym samym czasie gdzieś daleko na skraju lasu:

- Cio, tak dudni dziś po lesie Focu – zapytał Żelazny Golem
- Pewniem znofu siem tłukom smoce głowy w swojej jamiesakle, wieszaj reklamoplakat, bo zbiera siem na deszczus, nie chcem przemocyć noweych papuciobiegów sterczujomc tu i pilnujomc byś siem nie pokleił żaboklejm – odparł wódz

Golem pacnął grzbietem rechoczącej ze strachu żaby po tylnych rogach plakatu, nakleił go tuż nad głową na stara spękaną korę drzewa. Sprawdził czy w torbie nie ma kolejnego, po czym cisnął płaza w krzaki.

- Oj ty pusta ruroblacho, tosz ja głodna jestem a ty wywaliłeś smakonskę, a zieby cim rydza pojadała, co zmrokodnia.

Wódz przywalił Golemowi w łeb podniesionym przed momentem ułamanym konarem drzewa aż zadudniło po lesie. Golem się nawet nie zorientował acz uśmiechnął głupkowato widząc wściekłe oblicze z wyszczerzonymi zębiskami. Szefogoblin machnął ręką z rezygnacją, po czym cisnął konar w krzaki i wdrapał się na ramiona blaszanego towarzysza, przestawiał na jego karku gałkę kontrolną w pozycję „DO FUCWIOSKA”. Lampki kontrolne nad uszami Golema zaiskrzyły się leciutko, z uszu wydostał się delikatny dym. Ruszyli wolno w mrok lasu. Wiatr delikatnie muskał powieszony plakat i niósł ze sobą ostry zapach świeżo naniesionego atramentu. Gdyby tylko plakat nie wisiał do góry nogami można by było przeczytać:

PRZYŁONC SIEM DO ARMII GOBLINOF
ZOSTUŃ JEDNOM Z NAS
BOMDŹ WSPARCIEM DLA STRONY ZWYCIEMZCUF
NAUCMY CIEM BIĆ ZŁEM I ZIELONEM
POCUJ MROK W SWYCH ZIŁACH
NIE MOSZ INNEGO WYCIA.
BO, TO MY ZGASIMY ŚWIATŁO

Czy zawędrujecie do DZIKIEGO LASU?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2012, 10:49 przez Tomasz Smok Wolski, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Jankes »

Tomku już się boje!!! :)
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Nie ma się czego bać wszystko będzie Dzikie i Zielone :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Avril »

Wszystko Się Zieleni (a tak jakoś mi się przypomniało w związku) i będzie źle, źle, źle - Za Złooo!!!
http://www.youtube.com/watch?v=lRgHSxWnhqk
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Proszę o deklarację udziału w konkretnych jednostkach bym mógł je dobrze rozpisać i podzielić role. Będę aktualizował listę w tym poście wedle zgłoszeń. Wszelkie uwagi mile widziane ale i tak zrobię swoje :)
W przypadku Wieśmo Chaty obowiązują specjalne testy magiczne które przeprowadza sama największa Goblińska Nieumarła Wiedźma - zatem zanim dostaniecie się na listę tej chaty musicie zdać test.
Tu podam meila...

1. SMOCZA JAMA - 3 smocze głowy i wystarczy i tak cały czas są kłótnie i swary u tej poczwary ;) - czyli jednostka powietrzno desantowa na odwyku od niezdrowego jadła.
-Ja
-Ja
-Ja
NABÓR ZAMKNIĘTY

2. FUC CHATA - czyli elita goblinów i straży przybocznej z Wodzem na czele
- Wódz
- Nurgling


3. WIEŚMO CHATA - czyli Wiedźmy Zakątek co nad miksturami spędza sen z powiek których jako nieumarła i tak nie zamyka
- Wiedźma
- Dziczka
- Ewelinkia
- Phishy
- Tyche
- Izabela Opryszczko
- Avril
NABÓR ZAMKNIĘTY

4. SZAMAN CHATA - Czcibor Szamani nie tylko Pędzą do wychodka i tworzą uzależnionych od goblithury – nie ma czasu bez trunku na wodza wielki destylator
- Czcibor
- Civril
- TW Janek
- Selena
- Michał Mochocki
NABÓR ZAMKNIĘTY

5. WÓJ CHATA - Kosnoludzko Wojownicza jednostka zwiadowczozaczepna – czyli wielcy obrońcy domowych śmieci zgniłej zieleni i mokrego ogniska.
- Zawisza
- Legion
- Furior
- Thorstenia
- Rożek
- Dr Blondi
- Jankes
NABÓR ZAMKNIĘTY

6. BUM CHATA - jednostka wynalazczo samobójcza,jak sama nazwa wskazuje członkowie dążą do postępu i elokwentnego rozwoju Goblińskiej nacji, wiele wybuchów i ognia - trzeba unikać tego terenu. Szef jednostki to Boin Żelazny Golem który sam siebie wynalazł, do tej pory jedyny udany jak do tąd wynalazek Goblinów.
- Boin
- Dzik
- Maciej Kanem Błaszczyk
- Elwira
- Riff
- Grzybek
- Bonsai
NABÓR ZAMKNIĘTY


7.TUTAM CHATA - jednostka podajnoprzewozowa zmiejsawmiejsce z wożnicą ByBus'em
- ByBus
- Michał "Mohegan" Margis
- Olga "Berenika" Bałabuch
NABÓR ZAMKNIĘTY


8. FRUPOCZTA - jednoosobowa samobierzna jednostka informacyjnolistoprzekazowa w postaci turbo istoty czyli Chochlika
- Chochlik
NABÓR ZAMKNIĘTY

9. BAGNA I BŁOTA – czyli wszelakie istoty zaniemane, posiadane, przebywające z goblinami w brew swych chęci albo i chętnie. Szefem tej jednostki jest Trollica Błotnista
-Mada
- Julia

10. SPIŻARNIA i OBIAD CHATA - czyli ci co w łapy goblinów wpadli i skończą na smoczym talerzu :) kto chętny???
- czyli tak naprawdę włączony do gry GAMES ROOM z kucharzem tzn dyżurującym z GR

- scenariusz pisze w trakcie zgłaszania się - tak jak w zeszłym roku informacje do poszczególnych Chat i osób zostaną wysłane najpóźniej na 4 dni przed Toporiadą, byście mogli oswoić się z postaciami. Wydrukujcie sobie na wszelki wypadek to co dostaniecie w poczcie - przezorny zawsze ubezpieczony.

Charakterystykę chat i ich działań będę podpinał także w tym temacie w miarę możliwości :)

Nabór zamykam na 7 dni przed Toporiadą - osoby które się nie załapią na listę mogą jeszcze błagać i prosić ale nic z tego :) nie dam się wybłagać ( tylko jedna moja głowa ma mnientkie serce. Acz dla osób które się nie załapią na listy może się znajdzie kilka postaci otwartych do przydziału bądź jako uzupełnienie mojego menu.

Jeżeli ktoś się wycofa z gry proszę o info przynajmniej na 1h przed LARP,em bym mógł tą postać przydzielić innej chętnej osobie. W innym wypadku może to popsuć zabawę komuś kto zaplątany jest we fragment scenariusza z nieobecnym.
Ostatnio zmieniony 23 lip 2012, 13:36 przez Tomasz Smok Wolski, łącznie zmieniany 15 razy.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Tu przechodzimy testy do WIEŚMO CHATY:


ggorzatka@interia.pl
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Grzybek »

Jestem ciut rozdarta, bo charakter mam rudy i wiedźmi, ale Grzybka, produkt uboczny dwojga chemików, ciągnie do Bum Chaty... Mogę?
Wszyscy mamy źle w głowach...
Awatar użytkownika
Bonsai
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2010, 09:23
Lokalizacja: BB

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Bonsai »

Ja też bym tak nieśmiało chciała. Albo nawet z wykrzyknikiem jak potrzeba! A jednostka wynalazczo-samobójcza brzmi dumnie. No chyba, że mi karzecie iść gdzie indziej
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Boin »

Dla mnie ok. Im wiecej samobojcow tym lepiej ;-)
Kanem
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 20
Rejestracja: 02 sie 2011, 13:29
Lokalizacja: Obóz Banitów Łódź

Re: DZIKI LAS czyli Goblińskie ZŁO - LARP na Toporiadzie 201

Post autor: Kanem »

Nasza zbudować nasza naprawić i być wielkie bum bum ale bedzie naprowione ... chyba
Czy dziurka Taty śmierdzi?
ODPOWIEDZ