Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Jaką formę powinna mieć impreza po oficjaklnym zakończeniu Toporiady?

1.Koncert
11
21%
2.muzyka z głośników.
8
15%
3.Krótki koncert ,a po nim muzyka z głośników.
34
64%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Phishy »

Ślimak pisze: Wystąpić w karaoke nie mogą:

:arrow: osoby nie potrafiące śpiewać a myślące, że są gwiazdami estrady (bez przykładów)
CHOLERA! :twisted:
Ja karaoke bardzo chętnie, służę filmikiem z wykonaniem karaoke prze mjolnirców (dla ludzi o mocnych nerwach). Karaoke to podstawa naszych imprez (korzystamy z Ultra Stara na PCty i mamy sporą bibliotekę piosenków) :oops:
Acz przyłączam się do głosów, że playlista musi być sprawdzona i ułożona co by się ludzie nie nudzili.
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Czcibor
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 26
Rejestracja: 05 lis 2008, 22:37
Lokalizacja: Warszawa - Saskerland
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Czcibor »

Przydałby się ktoś z gitarą, to na czas karaoke zrobi się kontrimprezę przy ognisku :P
Nastanie nowa era ciemności - i to my zgasimy światło!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Ponieważ na karaoke są chętne 3 (słownie trzy) osoby, to raczej damy sobie z tym dzidę...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Boin »

Typy popija to i ulanska fantazja sie odezwie. Beda spiewac tylko sprzet jakis do karaoke naruchajcie...
Ps. Wasz filtr antybrakukulturalny nie zna mojego bogatego slownika ;-)
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Avril »

Jakoś mi posta zeżarło (pisałam właśnie równo z Boinem), ale mówię to samo. Jak się łagodnie dostroję to mogę śpieeeewaaaać, a publiczność nawet nie zauważy jakie to straszne.
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Aćka
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 383
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:29

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Aćka »

Hunter miał na kompie pościągane jakiś numery na karaoke, zresztą pościągajcie cokolwiek ludzie do zabawy się znajdą. Sama miałam się zgłosić, ale mi sie nigdy nie chce na tym forum pisać i takich osób jak ja pewnie jest więcej :)
la la la alko-ninja!
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Ślimak jak nie bedzie koncertu to lepiej żeby byo to karaoke,
to, że tu i teraz nikt nie deklaruje to nie znaczy, że nie będzie chętnych jak już będzie czas i miejsce na to :) teraz jedni się wstydzą inni nie chcą zawyżać poziomu, żeby pozostałym nie było przykro ;), a po zakończeniu to odpadną takie obiekcje :)

tak jak już pisałam przygotujcie jakąś pulę piosenek i już, najlepiej polskich...
fajnie by było gdyby została zamieszczona przed Topo lista piosenek, tak aby ewentualni "uczestnicy" mogli się przygotować albo przynajmniej miec świadomość co bedzie :)
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Boin »

Chyba rzeczywiscie nie jest glupim pomyslem abyscie sie zebrali i zrobili burze bezmozgow czego potrzeba w spiewniku na karaoke. Na pewno szanty, kaczmarski i duzo dobrego starego (polskiego acz nie tylko) rocka. A co do reszty to kombinujcie. I zalatwcie przynajmniej z dwa mikrofony (bywalem na takich domowkach gdzie taka opcja sprawdzala sie doskonale - tzn. tylko raz przegonilem impreze bo mi repertuar nie pasowal. To byly moje urodziny ;-)). Tzn zabawniej jest falszowac w dwojke albo w trojke niz w pojedynke ;-p
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Wskazówki czytam i uwzględniam w planach... Zadziałamy...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Jankoś »

Zgodnie z życzeniami naszych uczestników na zakończeniu Toporiady odbędzie się koncert http://www.topory.org/pl,strona-glowna, ... oriady,287 ,a następnie poleci muza z głośników.
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
ODPOWIEDZ