Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Jaką formę powinna mieć impreza po oficjaklnym zakończeniu Toporiady?

1.Koncert
11
21%
2.muzyka z głośników.
8
15%
3.Krótki koncert ,a po nim muzyka z głośników.
34
64%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Wiś »

Ślimak pisze: Wystąpić w karaoke nie mogą:

:arrow: osoby nie potrafiące śpiewać a myślące, że są gwiazdami estrady (bez przykładów)
Cholera!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Nie rozumiem czemu przejmujesz się losem Mandaryny...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Hassan
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 14
Rejestracja: 20 sie 2010, 23:26

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Hassan »

Rozumiem sytuację, ale z drugiej strony mi szkoda, koncert to jeden z tych momentów Toporiady, na który zawsze czekałem...
Chcoiaż może Grom przyjedzie i da się namówić na kilka utworów przy ognisku :)
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Grzybek »

Karaoke to fajny pomysł, to w końcu też forma muzyki i na żywo i w interakcji z publicznością :) Jestem bardzo za!
Wszyscy mamy źle w głowach...
Unshine
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 53
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:13
Lokalizacja: Warszawice
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Unshine »

No i klops - będę musiał się upić przed innymi. Jestem organicznie niezdolny do bawienia się przy karaoke :/
Wódki nie pijam, ja nią duszę dezynfekuję!
Awatar użytkownika
Tyche
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 18
Rejestracja: 09 sie 2011, 09:44
Lokalizacja: Toruń

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Tyche »

Sunshine pisze:No i klops - będę musiał się upić przed innymi. Jestem organicznie niezdolny do bawienia się przy karaoke :/

no ja niestety też przynajmniej przed przyjęciem dużej ilości % a tak to co najwyżej sto lat (okropnie fałszowane ) :roll:
mruu^^
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Wszystko tylko nie karooke mogę nawet zrobić striptis zamiast :)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Tomasz Smok Wolski pisze:Wszystko tylko nie karooke mogę nawet zrobić striptis zamiast :)
OK :!:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Nie mam nic przeciwko karaoke, ale czy sprawdzi się na Toporiadzie? jakoś mi nie pasuje, chyba, że jednak same Topory ułożą playlistę, bo jak każdy zacznie zgłaszać swoje typy toż to faktycznie może wyjść niezły misz-masz.

Mam mieszane uczucia w tej kwestii, jednak jak ktoś występuje i potrafi śpiewać a inni się tylko dołączają i mu wtórują to jest fajnie, ale jak ktoś nie potrafi śpiewać ( jak ja :) ) to może być nieciekawie jak się taka osoba dorwie do mikrofonu ;)))

ale czasem coś co się wydaje niekoniecznie trafionym pomysłem, może okazać się hitem..

z drugiej strony jak się ludzie nie będą bawić ( co chyba na Toporiadzie jest niemożliwe) to zawsze można skończyć karaoke i zacząć zwykłą imprezę...

ale tak czy inaczej szkoda wielka, że nie będzie koncertu żadnego, to takie było typowe dla Toporiady przecież ...
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Avril »

Ja powiem tak:
- karaoke jako nowość? ok może być fajnie, stare było dobre, ale nowinki też mogą być dobre;
- z tym że muzyka pod to karaoke jednak powinna być IMHO dobrana przez kogoś z wyczuciem w układaniu playlisty - jednak to ma być zabawa-dansówa (gdy będzie już muzyka "sztuczna" jak znam imprezy Toporów - będzie dobrze, ale co z tym karaoke? jak wszyscy zachcą śpiewać smutasy-tańce-przytulańce u progu imprezy? jak się w takich razach osiąga dynamikę i rozkręt? może za bardzo się obawiam, nie bywałam na karaoke-jako-imprezie);
- z tym brakiem głosu - hmm, to chyba można przerobić na atut ;) i tu widziałabym raczej challenges ("śpiewasz ofiaro co tobie zapodajemy" :twisted: ) a nie "śpiewa ten kto chce";
- szkoda bardzo że nie ma ani ani koncertu na żywo, i szkoda że bez Kaczmarskiego, to był jednak trademark
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
ODPOWIEDZ