Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Jaką formę powinna mieć impreza po oficjaklnym zakończeniu Toporiady?

1.Koncert
11
21%
2.muzyka z głośników.
8
15%
3.Krótki koncert ,a po nim muzyka z głośników.
34
64%
 
Liczba głosów: 53

Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Avril »

Grzybek pisze:Pewnie faktycznie muzyka z głośników jest najsensowniejszą opcją.
Oj, najsensowniejsze jest połączenie tych dwóch elementów. No weźcie, ja sobie nie wyobrażam, żeby nie było np. Kantyczki odśpiewanej pod akompaniament na żywo. O ile pamiętam (no bo może moim neuronom, które powinny to zarejestrować, coś na Toporiadzie zaszkodziło...) zawsze tak było. Jestem za muzyką z playlisty i tak dalej, ale chyba kilka utworów na żywo nie popsuje wyrafinowanym koneserom nie-kaczmarszczyzny zabawy ej?
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Prozac »

Co innego wspólne odśpiewanie "Kantyczki...", a co innego cały koncert po raz czwarty z rzędu. Jedną piosenkę możecie sobie zagrać i zaśpiewać :twisted:
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Avril »

Prozac nie bądź taki totalitarny. Kilka dobrych kawałków live a potem bania aż do rana przy innej muzyce. Tak ma być. Howgh.
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Ludziska abstrahując od wartości teoretycznych tej dyskusji - niestety szanse na koncert są raczej niewielkie - jeżeli chcemy zrobić coś innego niż to samo co rok temu i rok przed rokiem itd. itp. to raczej słabo to widzę. Ciężko o zespół za taką kasę jak mamy.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Riff »

Uważam że muzyka na żywo to coś przy czym bawi się duża część Toporiady. Podczas koncertu toporowicze "wprawiają się" do podróży na ognisko. Tam gromadka rozbawiona muzyką szarpaną, jest na tyle rozweselona żeby nie zwracać uwagi na to co im gra.
Wtedy też wszyscy najlepiej się bawią, bo jest tam część osób rozbawionych i roztańczonych, którzy chętnie poniosą do zabawy pozostałą część obżartych kiełbaskami i opitych (nie tylko wodą) konwentowiczów bawiących się przy muzyce z głośników.
Dlatego głosowałem za opcja nr 3.
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Ludzie, Panie, Myly Państwo!

Koncertu na 90% nie będzie, z różnych względów, głównie finansowych. Aby wam to zrekompensować, do występu DJ Urban Nindży czy kto tak będzie tę muzykę puszczał zobowiązuję się ja personalnie zorganizować rękami jakiegoś nieszczęśnika karaoke! Piszcie czy jesteście chętni na taką formę słuchania i wykonywania muzyki.

Karaoke odbędzie się pod następującymi warunkami:

:arrow: będą chętni

Wystąpić w karaoke mogą:

:arrow: osoby nie potrafiące śpiewać i wiedzące o tym, że nie potrafią (np. ja, Jankoś)
:arrow: osoby potrafiące śpiewać niezależnie od tego czy o tym wiedzą czy nie (np. Grom, Kaczor)

Wystąpić w karaoke nie mogą:

:arrow: osoby nie potrafiące śpiewać a myślące, że są gwiazdami estrady (bez przykładów)

Aby wystąpić w karaoke należy:

:arrow: wyrazić chęć
:arrow: zgłosić nie więcej niż trzy utwory w temacie odnośnie zgłaszania utworów w formacie jaki tam podam co najmniej tydzień przed konwentem (później nie będę miał czasu aby ściągać te kawałki z netu)

Pozdrawiam i czekam na opnie/zgłoszenia.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Damaris
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2010, 17:45

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Damaris »

Hej,
myślę że karaoke to fajny pomysł. Jak chcecie podkłady to mam dobrą znajomą grająca po warszawskich klubach i mogę od niej "wydębić" jej naprawdę spory repertuar. Tylko gdybyście się na to zgodzili proszę o wcześniejsze info żebym wiedziała czy mam ją męczyć czy też nie :)
Pozdro!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

Zależy na jaki sprzęt ja planuję to po prostu z kompa puszczać, nie mamy turntablesów. :P
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Damaris
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 16
Rejestracja: 17 sie 2010, 17:45

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Damaris »

Komp i rzutnik :) albo większy monitor. Tak robiliśmy w akademikach nie raz i było spoko, fakt że na niektórych imprezach z karaoke wyświetlają na plazmach ale i tak wszystko z kompa leci, pomijając już ten mikrofonowy osprzęt. Po prostu ktoś musi siedzieć i tego pilnować.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Impreza po oficjalnym zamknęciu Toporiady

Post autor: Ślimak »

To zobaczymy ilu będzie chętnych i na jakie numery, jak coś to się odezwę, okaże się w przeciągu najbliższych dni.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ