Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: daf »

Jako producent płyty Topo-Songs i jeden z twórców Bonus Tracku znanego bardziej jako "Jest czas na melanż" przypominam że kopiowanie lub rozprowadzanie utworów bez zgody i wiedzy artysty jest surowo zabronione i grozi konsekwencjami prawnymi.
Natomiast jako MakDafi mogę jedynie przytoczyć plotkę, która mówiła o tym że niedługo ukaże się drugi singiel promujący, już mithrilową, płytę Witczak&Antosik.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Rijel »

Podziękowania okiem koordynatora ds. organizacyjnych:
Jankosiowi, koordynatorowi ds. programowych, dwa tygodnie przed Toporiadą mieliśmy siedem punktów (łącznie z sesjami), a odbyły się cztery równoległe ścieżki programowe oraz ok. 35 sesji o najwyższym jak do tej pory poziomie. Brawo Hubert! Jeśli koordynować to tylko z Tobą ;) .
organizatorom, czyli Bączkowi, Pauli, Wisiowi i przede wszystkim Sąsiadowi, Jankesowi i Bananowi, bez których nie dałbym rady.
Wszystkim uczestnikom konwentu, którzy przyczynili się do jego powstania, a osobiście wymienię (i oczywiście o wielu w tej chwili zapomnę, ale ludziom zmęczonym powinno się to wybaczyć ;) ):
Olkę, która pomagała mi we wszystkim co robiłem i która łatała powstające z różnych przyczyn dziury.
k8, Dafiego, Huntera, Krykę, Cichego, Sebastiana Ludwickiego, Filipa Brandta, Andrzeja Morkisza, Maga, Cadogana oraz Armii Goblinów na czele z Sunshinem, Chochlikiem, Czciborem, Zawiszą i Boinem.
[niewielu znalazło się tu Toporów, oj niewielu...]
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Inkwizytor
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2010, 14:11

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Inkwizytor »

Powiem krótko - było w pyte!
Awatar użytkownika
Dothrey
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 11
Rejestracja: 10 lip 2011, 16:59
Lokalizacja: Wesoła

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Dothrey »

Ja też chcę podziękować z oczu uczestnika

Na początku Nurglingowi za uświadomienie mnie, że taki konwent się odbywa,
Annie za umożliwienie wcielenia się w Eclipse, ;]
Ekipie Ani za bycie miłym Maćkiem,
Wyznawcom Krzyczącego Kamienia za zrycie mi bani,
Człowiekowi-Namiotowi za podróż do domu,
Thorstenowi za wytrwałość w byciu elfem,
Arturowi za doskonałą sesje w WOD`a i sprawienie, że młotki nabrały zupełnie innego znaczenia.(Wróciłem do domu a tam rosół mamusia ugotowała ... )
Goblinom, których dokarmiałem.
Korkowi za sam wiesz co i zniszczenie mnie totalnie pierwszego dnia, za zupę, która ratowała żołądek pragnący jedzenia.
Dziękuję też całej społeczności dzięki, którym ten konwent istnieje,
Oby tak dalej! zobaczymy się za rok! ( i za 2.. 3..)
Pozdrowienia od krzyczącego kamienia;]


Było mega!
Ostatnio zmieniony 03 sie 2011, 14:25 przez Dothrey, łącznie zmieniany 3 razy.
Selena
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:23
Lokalizacja: Obóz Banitów

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Selena »

Podziękowania za niezapomniane chwile:

Po pierwsze Riffowi i Elwirze za zarażenie mnie chęcią wybrania się na konwent oraz Kanemowi za bycie najlepszym kompanem.
Po drugie wszystkim banitom za to, że udało nam się zrealizować plany obozowe i trzymać fason.
Po trzecie wszystkim organizatorom bez których obycie się konwentu byłoby niemożliwe. Jesteście wielcy!

Dziękuję również:

Obozowi Elfów, a w szczególności Thorstenowi i Ultarowi - za iście Elfią postawę oraz przywrócenie mojej wiary w ludzi. Za super towarzystwo i najlepszy sojusz pod słońcem!
Mistrzom GryRiffowi i Inkwizytorowi za pasjonujące sesje oraz graczom biorącym w nich udział za wspólne główkowanie i zabawę.
Jankosiowi - za serdeczne przyjęcie oraz słowa wsparcia i otuchy.
Małej, Ciurciukowi i Magdzie za uśmiech i przemiłe towarzystwo.
Wszystkim uczestnikom imprezy u banitów podczas ostatniej nocy konwentu, a zwłaszcza Grzybkowi, Jankowi, Ultarowi oraz Sunshine’owi. Dzięki za magiczny wieczór pełen wspomnień i śpiew niosący się echem w najgłębsze zakamarki lasu.
Zawiszy za przekonanie mnie, że krasnoludy istnieją naprawdę ;)
Goblinom za świetną zabawę fantową i wzajemne szabrowanie, a także za możliwość wykorzystania pokładów energii i pomysłowości podczas gry terenowej.

Dziękuję również wszystkim uczestnikom, którzy przywitali mnie ciepło i przyjaźnie za to, że dzięki Wam czułam się jak członek wielkiej toporowej rodziny.
A także tym, którzy uprzykrzali banitom życie - bez Waszych akcji byłoby nudno - mimo wszystko życzę abyście w ciągu najbliższego roku nauczyli się myśleć jak dojrzali ludzie.

Do zobaczenia na następnej Toporiadzie!
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Mała »

Nie da się tego pokrótce powiedzieć.

Dziękuję (Ciurciuk też tu wtrynia nosa i mówi, że on też):
Magowi, za to, jak nas męczył i marudził - nie tylko tu. Już Ty wiesz, za co dzięki!
Riffowi za jeża z czapeczką!
Wszystkim, wszystkim Banitom kochanym, za to, że byliście. Za poratowanie nas 'cywilizacją', kiedy przybyliśmy wcześniej, za długie rozmowy, sesje - te odbyte i te nie, na które wciąż mam nadzieję się załapać, za spiralę i seryjkę po pokoju, grzybową, ciągły uśmiech, wsparcie i to, że z takim ciepłem nas przyjęliście.
Jankosiowi - Ty tam też wiesz ;)
Wiedźmie, Słoneczku i reszcie Goblinów - byliście świetni, serio spotkania z Wami działają lepiej niźli kawa!
Nurglingowi za niezapomniane ustalenia i próby handlu po ciemnej nocy (i nie tylko).
Billemu Oczko i całej reszcie ekipy Smokowego Larpa (no, niech będzie, z Tosterem...) za niezwykłe pierwsze (Smoku, nie morduj!) lepsze spotkanie z Dzikim Zachodem.
Hajduczkowi za uśmiech, świetną zabawę (nie tylko podczas robienia jej na saloon girl) i poratowanie, kiedy trzeba było.
Smokowi za pokazanie świetnego świata, systemu, tego, że mogłam tego posłuchać i posiedzieć tam z Wami. Choć czasem bywałam przelotem, każda wizyta u Was świetnie poprawiała humor i wywoływała uśmiech, dzięki!
Elfom, cóż, za niezwykłe rozmowy i wspomnienia. Już Wy wiecie, co... :P
Grzybkowi za bycie świetną Bazą Widmo i serdeczny uścisk, który pomógł jak już padałam z nóg o poranku :) , oraz całej reszcie ludzi z Gry Terenowej Goblinów, a w szczególności Marinsowi (muehehe, dzielnie znoszącego moje darcie się i tulenie!).
Damaris... cóż, wciąż mi wisisz! :D
Demonom i Aniołom za ciekawe chwile, niezapomniane rozmowy (choćby i o boksie lub później, w Maku, ale nie tylko, nie tylko...), ajlajnera, wsparcie jak miałam kapkę gorszy humor i wiele innych!
I każdemu, każdemu, kogo miałam przyjemność spotkać i choć dwa słowa zamienić - za otwartość, ciepło i to, że pośród tylu obowiązków czy też spraw na głowie umieliście znaleźć choć chwilkę dla Małej.

I, last but not least, moim graczom. Może i nie wygrałam, ale świetnie się bawiłam prowadząc Wam do tej czwartej z kawałkiem, z ledwie energetykiem, soczkiem, zapiekanką i czajnikiem pojawionym w trakcie. Byliście świetni i strasznie się cieszę, że miałam okazję Was poznać i Wam pomistrzować.

Z całego Małowego serducha - dziękuję!
(Ciurciuk też mi tu mówi, że on również).
Mmmm...
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Mag »

Ja na razie krótko chcę podziękować wszystkim koordynatorom, starym i nowym znajomym i w ogóle tym, dzięki którym tak dobrze się bawiłem. Jak ogarnę bierzące sprawy to napiszę jakąś relację, jak to drzewiej bywało :).
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Prozac »

Jak tak dalej pójdzie, Toporiadę 2012 będę pamiętał całą - było toporiadowo! Dzięki:

* uczestnikom mojej sesji, na której nie zasnąłem: Natalii, za to że była najwtardszą babką w Zasranych Stanach, oraz Lewemu i Sidowi - bo po pustkowiach rozpijamy się już razem od 4 lat :D i last but not least, temu wielkiem czarnuchowi, Tarkisowi! :mrgreen:

*uczestnikom mojej sesji, na której zasnąłem: Państwu doktórstwu Mochockim, Człekowi-Namiotowi oraz Kanemowi. Bardzo mi przykro, że Wiedźma zepsuła nam sesję, która przecież zapowiadała się nieźle! :twisted:

*mojej przykrej bandzie, innym LARP-owiczom oraz Smokiewi za sobotnią zabawę. A przede wszystkim: Krwawej Jannie i jej trzódce - "Koński Ogon" to zdecydowanie najlepsze miejsce na Toporiadzie 2011! PS. Pani Doktor, starałem się! ;)

*mojej drużynie z Pucharu Nacji - Bananowi (który nas uratował), Owenowi, Illeadenowi oraz dwójce dezerterów, Wisiowi, oraz Syl.., ekhm, Natal... eee... Joa... SANDRZE! :mrgreen:

*wszystkim tym, którzy rok w rok przybywają na Toporiadę i wydają się być tak naturalnym elementem Fryszerki, jak rosnące tam drzewa. A nawet bardziej. Dlatego wszystkiem Toporom, Goblinom, Panteonowcom, Krakusom, Banitom i wszystkim uczestnikom - dzięki!

*Wielkie dzięki dla Orgów, a nawet Koordynatorów, bo to dzięki ich zaangażowaniu mamy co psuć, obsuwać i czym się cieszyć!

WIWAT TOPORIADA!
Jest czas na melanż...
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
Awatar użytkownika
Człowiek-Namiot
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 188
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:59
Lokalizacja: _!_S_T_O_L_Y_C_A_!_
Kontakt:

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Człowiek-Namiot »

Mnie się tam osobiście bardzo podobało, za co przesyłam pokłony i wyrazy wdzięczności tym, którzy to zorganizowali, skoordynowali i dotrzymali towarzystwa - czyli że większości.
Było przaśnie!
CIACH!
Człowiek Namiot pie***li zasady!
I nie jest frajerem!

Obrazek
Awatar użytkownika
Ruda
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 152
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:10
Lokalizacja: Kraków/Rawa

Re: Na Toporiadzie 2011 było CIACH TRACH W PIACH!

Post autor: Ruda »

"Było grubo i się porobiliśmy"...
Dziękuję Sigarowi za puszkę fasolki, Sekretowi za kilka puszek piwa, Toporiadzie za sklepik, Dżudżowi za świetny weselny przerywnik i moim współlokatorom za zwycięstwo w nieoficjalnym konkursie "Złote Pokoje" ;)
Przede wszystkim dziękuję Sąsiemu, który znowu mnie zaskoczył i na jedną noc zmienił się w prawdziwego Mistrza Melanżu! Poza tym wygrał te całe Złote Topory i chodzę teraz dumna jak paw :D
ODPOWIEDZ