Rezerwacja miejsc noclegowych!

Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Rijel »

Wszystkich chętnych do noclegu w domku na Toporiadzie prosimy o pisanie na maila rijel@o2.pl .Koszt wynajmu łóżka na jedną noc wynosi w tym roku 30zł. Liczba miejsc jest ograniczona więc prosimy o jak najszybsze zgłoszenia.

Będziemy starali się uwzględnić życzenia poszczególnych osób i ekip związane ze wspólnym noclegiem, ale ze względu na bardzo różną wielkość pokojów i domków nie gwarantujemy, że to się uda.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Cadogan »

Czy wynajmowane są tylko miejsca noclegowe w pokojach na parterze? Rok temu ostatniego dnia zauważyłem nieużywane (tak je pamiętam) przez nikogo pomieszczenie ponad pokojami mieszkalnymi gdzie było na oko ze 30 pościelonych łóżek.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Mała »

<tradycyjny panikujący mode:one>
Dobra, Słoneczka, bo się pogubiłam.
Na stronie głównej Toporów jest, że:
Bardziej wymagający uczestnicy będą mogli wynająć sobie łóżko w jednym z domków znajdujących się na terenie ośrodka. Cena takiego miejsca noclegowego to 25zł za dobę.
a teraz wszelakie strony mówią, że 30.

Dobra, na spokojniej. Więc wszelkie łóżko 30 złociszy, nieważne gdzie, z kim (i po co ;) ), tak, a tam się po prostu zostało?
Mmmm...
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5228
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Jankoś »

30zł jest obowiązujące ,wszystko wynika z tego jakimi ludźmi są właściciele ośrodka ,ale tego nie da się opisać to trzeba zobaczyć :D
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: daf »

Ryjku ja bym chciał dla siebie i dla mojej Oli łóżko podwójne. Chciałbym również z jakimiś znajomymi spać, jeśli będzie taka możliwość, bo nie wiadomo jaki Diabeł mi się może trafić w pokoju ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Mała »

Zobaczymy :)

No, dobra. Proszę, to zmieńcie, bo dziś się głowiliśmy po poście Rijela i tych cytowanych informacjach :)
Mmmm...
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Hunter »

No i ciach zmienione :) dzieki za zwrocenie uwagi :)
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Rezerwacja miejsc noclegowych!

Post autor: Rijel »

Cadogan pisze:Czy wynajmowane są tylko miejsca noclegowe w pokojach na parterze? Rok temu ostatniego dnia zauważyłem nieużywane (tak je pamiętam) przez nikogo pomieszczenie ponad pokojami mieszkalnymi gdzie było na oko ze 30 pościelonych łóżek.
Wynajmowane mogą być wszystkie, ale cena jest zawsze ta sama. Dlaczego? Patrz post Jankosia dotyczący właścicieli ośrodka ;) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
ODPOWIEDZ