Puchar Nacji

Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Puchar Nacji

Post autor: Ślimak »

O co chodzi:
http://topory.org/pl,strona-glowna,1,,, ... aczac-,128

Całość w zamyśle ma wyglądać nieco jak głupota z klasą tylko grupowo i na większą skalę, jeżeli ktoś z Was ma ochotę zostać kapitanem drużyny to proszę o kontakt w innym wypadku kapitanowie zostaną wyznaczeni siłą. Obywatelu Banasiński proszę się zgłosić na przywódcę zgromadzenia Hobbitów. Oczami wyobraźni widzę też Piotra Witczaka lub Wojtka Anuszczyka w roli Władcy Ciemności - po abdykacji PofD ktoś musi go przecież zastąpić. Zachęcam także wszystkich, którzy czują się na siłach do udziału, wszakże mamy tu świetnych graczy. Show your skillz!
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Puchar Nacji

Post autor: Mardock »

Bardzo fajny pomysł ale może przesuńcie finał by nie kolidował z Larpem Smoka na który wpisało się bardzo dużo Toporów
O o!
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Puchar Nacji

Post autor: Gerber »

Nie no pomysł jest zajebisty. Dodałbym tylko orków jako następną rasę. Ale to chyba tak bardziej z sentymentu.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Puchar Nacji

Post autor: Ślimak »

Nie bardzo mam możliwość przesuwać cokolwiek, może Hubert? Orków nie ma celowo, żeby nie zdominowały konkursu, szczególnie w fazie werbunkowej. :mrgreen:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Phishy
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 135
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:14

Re: Puchar Nacji

Post autor: Phishy »

"Z przyjemnością zawiadamiamy, że kapitanem drużyny krasnoludzkiej w Pucharze Nacji został były Jarl klanu Mjolnir, koordynator pierwszych pięciu Toporiad oraz zwycięzca konkursu pieśni krasnoludzkiej, Rafał "Teraz To Już Sto Euro" Kraska. "

Ja o czymś nie wiem, albo nie pamiętam? o.O ;)
Liczba graczy. Nie ilość. Na mój ogon! <><
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Puchar Nacji

Post autor: Ślimak »

No zdawało mi się, że w jakimś punkcie Kraszan dowodził Mjolnirem pod nieobecność Lonia, ale mogę się mylić...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Puchar Nacji

Post autor: Tęcza »

Ślimaku...bede!

;) Tak serio to będę tym kapitanem hobbitów. Średnio mi się to widzi ale jakaś dziwna siła pcha mnie ku temu przedsięwzięciu. :)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Puchar Nacji

Post autor: Ślimak »

Budda zapłać dobry człowiecze.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Prince of Darkness
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:00

Re: Puchar Nacji

Post autor: Prince of Darkness »

Sleem profanie!!! PofD nigdy nie abdykuje. PofD wycofuje się na z góry upatrzone pozycje. W tym przypadku czytaj: przechodzi do głębokiego podziemia, gdzie niczym Wielki Przedwieczny czuwa w uśpieniu czasem łypiąc okiem :lol:
"Burn me a fire in the reptile house
In the colour and the carnage fall me down
My face in the fire in the reptile house"
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Puchar Nacji

Post autor: Elwira »

Kurcze, jakoś tak czułam że warto na ten puchar się wbić :/ Niestety z racji tego, że Banici też swoje punkty zabaw wszelakich mają, to nie zdołam się wyrwać.
Jakby nie było. Zabawa zapowiada się przednia. Będę Wam kibicowała. Przynajmniej tyle mogę ;(
ODPOWIEDZ