Obóz Banitów

Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Obóz Banitów

Post autor: Elwira »

Z przyjemnością ogłaszam że oficjalnym się już stało powołanie do powstania obozu Banitów.
Nastawieni na gwałcenie, palenie i rabowanie uprzedzamy każdego, by na plecy swe uważał i co cenne za pazuchą ukryte nosił.
Może tylko czworo nas, ale siła w nas legionu. Uparci, pewni siebie, z szelmowskim uśmiechem sprawimy że przegrasz ostatnią parę skarpetek w grze w kości na którą to co noc, po sesyjach zacnych, zapraszamy.
Jeśli tylko odwagi w twym sercu starczy, to możesz też odwiedzić nasz Czarny Rynek i kupić spod lady towar, do którego istnienia oficjalnie się nie przyznamy. W tajemnicy Ci jednak zdradzę, przyjacielu, że ostatni nabywca był bardzo zadowolony z organizatora, którego od nas kupił, a który to ponoć już kolejny rok organizuje mu wypasioną Toporiadę.
Jeśli Ci tych atrakcji nie starczy, to wiedz jeszcze jedno. Konkursów i zabaw ci u nas dostatek. Wiadomym wszak jest, że banita wesoły żywot prowadzi.
Przybądź więc do nas, rozmową zabawimy, a jak przy tym zgubisz sakwę, to cóż... przynajmniej chwalić się będziesz mógł że wesoła kompanija banicka ze sprytem twym zagrała.

Z cyklu ogłoszeń banickich:
Zgubiłeś coś? Masz wrażenie że coś ci ukradli? Obudziłeś się bez namiotu nad głową? Zapraszamy na Czarny Rynek. Czynne codziennie po zachodzie słońca. Znajdziesz tam wszystko i wiele, wiele więcej....
Ktoś chce kupić nową, nieużywaną teściową?
Selena
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:23
Lokalizacja: Obóz Banitów

Re: Obóz Banitów

Post autor: Selena »

Nowej teściowej o dziwo nikt nie szukał, tak czy inaczej różne rzeczy się przez nasze ręce przewinęły podczas tego konwentu. Mam nadzieję, że właścicieli fantów udało nam się choć trochę zaskoczyć, a w ostateczności po zakończeniu negocjacji, które przybierały najrozmaitsze formy, wywołać uśmiech na twarzy ;)
Wszystkim, którzy zawitali w nasze skromne progi dziękujemy i polecamy się na przyszłość, wszak banicka kompanija zawsze energią i humorem tryska o czym niektórzy z Was mieli okazję się przekonać ;)
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Obóz Banitów

Post autor: Mała »

Jeszcze raz - i już nie tylko ode mnie i wtryniającego się Ciurciuka, ale od całej trójki: wielkie dzięki i do zobaczenia przy następnej, oby jak najszybszej, okazji!

Bardzo fajnie było Was poznać :)
Mmmm...
Selena
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 12
Rejestracja: 01 sie 2011, 17:23
Lokalizacja: Obóz Banitów

Re: Obóz Banitów

Post autor: Selena »

I wzajemnie - fantastycznie było Was poznać i spędzić razem choć trochę czasu. Liczymy na jakieś spotkanie w tak zwanym międzyczasie, a póki co wspomnień czar musi nam wystarczyć. Co do tych nierozegranych sesji, uważam, że koniecznie trzeba to nadrobić! ^^
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Obóz Banitów

Post autor: Mała »

Stanowczo :)
Pozdrów wszystkich! Eh, z wielką chęcią zobaczyłabym się z Wami wszystkimi teraz, już, zaraz.

No, już nie smęcę, jak coś chętnie się dam złapać gdziekolwiek indziej (gg, facebook, cokolwiek) na ustalanie jakichś spotkań :)
Mmmm...
Dzik
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 3
Rejestracja: 26 gru 2010, 22:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Obóz Banitów

Post autor: Dzik »

Dobrze się stało, że rozbiliście się przy Goblinach. Po śpiewaniu ostatniej nocy ledwo mogłem mówić następnego dnia :) Pozdrawiam i do zobaczenia za rok.
Awatar użytkownika
Grzybek
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 58
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:58
Lokalizacja: Wawka

Re: Obóz Banitów

Post autor: Grzybek »

Ja jeszcze dziś chrypię :mrgreen:
Było super mieć takie sąsiedztwo, do zobaczenia jak najszybciej :!:
Wszyscy mamy źle w głowach...
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Obóz Banitów

Post autor: Elwira »

To raczej Gobliny rozbiły się obok nas, skoro to my byliśmy pierwsi na miejscu, ale kto by patrzyła na takie detale? ;)
I ja pragnę podziękować wszystkim za wspólną zabawę, a szczególnie za tę ostatniej nocy. Przez Was, dranie, dopiero teraz odzyskuję głos. Następnym razem przepędzimy wszystkich na cztery strony świata i z sakiewek ograbimy ;)
A tak już całkiem poważnie: za rok planujemy zrobić prawdziwe, iście banickie pożegnanie Toporiady. Niech żałuje ten kogo nie będzie.
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Obóz Banitów

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Elwira z naszego punktu widzenia to Wyście się obok rozbili, ponieważ, mieliśmy to samo miejsce co rok temu.. :) Wy tylko nie mieliście tej świadomości ;)
a ja żałuję, że niestety rozliczne inne punkty programu i obowiązki nie pozwoliły mi pograć w Wasze gry..
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Obóz Banitów

Post autor: Elwira »

Cisza Gobliny bo do wybielacza wsadzę i wam zielenizna minie... ;)
Nie ważne gdzie nie ważne kto i nie ważne kto pierwszy się rozbił- grunt że dzięki Waszej bliskości było czym na czarnym rynku pohandlować. Ponieważ w tym roku nieużywana teściowa musiała wrócić z nami do Łodzi, to na przyszły rok planujemy sprowadzić matronę Goblińską. Jacyś chętni?
ODPOWIEDZ