Organizacja.

Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Hunter »

Być może nadużyłem uprawnień, bo nie jest rolą administratora moderowanie forum, ale po prostu nie zdzierżyłem i kolega Diabeł otrzymał bana.
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Organizacja.

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Diabeł pisze:Jak większość po 50 przestaje liczyć. Ale spoko, z ludźmi którzy średnio sami się ruszają z miejsca nie gadam. I tak z swoją nadwagą maks 50 dożyjesz :)
Diabeł teraz radzę Ci poważnie nie pokazywać się na tych samych imprezach na których możesz trafić na mnie.

I pilnuj się żebym Cie nie odwiedził w dziurze z której wylazłeś.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Ślimak »

Obawiam się, że on już tego nie przeczyta...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Dziczek
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 111
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:41
Lokalizacja: Orczy obós
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Dziczek »

Hej! Po przeczytaniu całej dyskusji moje zdanie jest takie( aczkolwiek mogę nie mieć racji): -o podziale zup na dwie tez już dawno myślałam i nawet miałam się tym zając w tym roku.Miała to być Zalewaja Z kiełbasa i pomidorowa kuleczkami i serem.Chodzi o to żeby było syto.w kwestii wegetarian uważam ze jest to na tyle mała grupa (ok 10 osób?) ze nie można robić innego jedzenia tylko dla nich, ale zawsze można się dogadac.zalewaje robię na wywarze warzywnym a kiełbasa jest dodawana na końcu wiec wystarczy ze zgłoszą się troszkę wcześniej ile jest takich osób i nie widzę problemu żeby odłożyć im cześć tego jedzonka bez mięsa.natomiast ja uważam ze toporiada to w większości Panowie a i Siekierry lubią syto zjeść wiec pamietam ze kladno się nacisk zawsze na to by każdy miał kawał miecha.każda sprawa jest do dogadania -wystarczy chcieć.ja w chwili obiecnej leze w szpitalu i nie wiem kiedy wyjdę ale jak wyjdę i będę to postaram się pomoc. - sprawy diabła nie komentuje bo nie jest tego wart.Ps.jeśli są jakieś błędy to przepraszam ale pisze z telefonu . Pss. Smoku olej leszcza ciepłym moczem ;)
Obrazek


Amasa kajooo Tęcza!!!!
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Organizacja.

Post autor: Rijel »

Ślimak się złamał i pierwszy raz coś "lubi" ;) . A Diabeł i instynkt samozachowawczy raczej nie chodzą w parze.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Organizacja.

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Dziczek pisze: Pss. Smoku olej leszcza ciepłym moczem ;)
http://forum.topory.org/viewtopic.php?f ... &start=840

:))))
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Organizacja.

Post autor: Jankes »

Wysyłam list gończy za Diabłem!!!
Kto dostarczy go żywego lub umarłego ( lepiej umarłego) otrzyma niestety bardzo małą nagrodę.( 1 centa ) :twisted:
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Wiś
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 679
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:03
Lokalizacja: Tatar

Re: Organizacja.

Post autor: Wiś »

Hunter pisze:Być może nadużyłem uprawnień, bo nie jest rolą administratora moderowanie forum, ale po prostu nie zdzierżyłem i kolega Diabeł otrzymał bana.
Zabrałeś mi tę przyjemność, Pendejo!
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Organizacja.

Post autor: Elwira »

Dziczek- właśnie na coś takiego liczyłam. Gotowanie osobnego jadła dla garstki osób to szaleństwo, ale odłożenie kilku porcji zupy, zanim wpadnie do niej mięso, to rozwiązanie w pełni Solomonowe. Zdaje się, że już wcześniej Riff o tym wspominał w swoim poście.
Jeśli tylko będzie taka możliwość, to z pewnością zgłoszę się wcześniej pod kuchnią z michą w ręku :)
ODPOWIEDZ