Organizacja.

Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Organizacja.

Post autor: Sekret »

Nigdy nie zrozumiem tej sekty Wegetarian. :D :D :D
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Organizacja.

Post autor: Elwira »

Ten temat żyje własnym życiem, a chodziło tylko o podzielenie się przemyśleniami jakie powstały na obserwacjach z poprzedniej Toporiady.
Świetnie że powstał temat żarcia wegetariańskiego, przyznam że cieplej mi się na moim kamiennym serduchu zrobiło, kiedy to czytałam. Wiem jednak ile to zachodu, by robić dwa osobne dania, kiedy jest tyle mord do wykarmienia, więc nie śmiałam nawet takiego rozwiązania proponować.
Jednak jeśli organizatorzy na poważnie podchodzą do tego tematu, to niech nikt nie liczy na to że będę ich od jego realizacji powstrzymywać. 8-)

Mam nadzieję że nie spotka mnie lincz za to że założyłam ten temat i że nikt nie wpadnie na głupi pomysł by na Toporiadzie przechrzcić mnie "Zupa". :?
Za takie pomysły zabijam.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Ślimak »

Elwira pisze: i że nikt nie wpadnie na głupi pomysł by na Toporiadzie przechrzcić mnie "Zupa". :?
Nawet jeżeli nikt by na to nie wpadł... :twisted:
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Sekret
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 613
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:46
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Organizacja.

Post autor: Sekret »

Hm... chciałem na Topo poznać "Elwirę z sekty Wegetarian", ale teraz chcę poznać "Zupę". :P Będę wiec pytał wyłącznie o pannę "Zupę", na pewno ktoś mi wskaże. :D :D :D
Podpisy są fajne, więc mam i ja. :P
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Organizacja.

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Diabeł pisze:To na małej ilości konwentów byłeś... Sorry, ale Toporowa kuchnia kryje się przed Goblikonem w 2009 roku :) .
Ale trafił :))))) Chłopcze ile ty masz lat dodaj jeszcze kilka i wyjdzie Ci kiedy byłem na moim pierwszym konwencie z ich niepoliczalnej obecnie ilości. Bo po 50tym przestałem liczyć.
Ostatnio zmieniony 05 lip 2011, 14:22 przez Tomasz Smok Wolski, łącznie zmieniany 1 raz.
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Awatar użytkownika
Tomasz Smok Wolski
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 215
Rejestracja: 31 lip 2009, 18:30
Lokalizacja: Piastów

Re: Organizacja.

Post autor: Tomasz Smok Wolski »

Elwira pisze:Mam nadzieję że nie spotka mnie lincz za to że założyłam ten temat i że nikt nie wpadnie na głupi pomysł by na Toporiadzie przechrzcić mnie "Zupa". :?
Za takie pomysły zabijam.
Ale to było by takie fajne imię niepowtażalne np:

Elwira de Zupas z Wegatarianus ;)
Czołem biję będąc w tak zacnym gronie RPG-owym.
Jeno trza mi uważać na ostrza coby się nie pozacinać.
Oj pohulamy My pohulamy, na Dzikich Polach i w krwi pohańca zamoczym Topory
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Organizacja.

Post autor: Elwira »

Ale, ale!...
Nie o tym był temat, więc wróćmy do sedna, a o nieszczęsnej wpadce mej osoby nie wspominajmy.

Jako że zaczęłam temat jadła, to czuję się w pełni zobowiązana do tego by przyobiecać, że jeśli tylko w przyszłym roku temat wegetariańskiego żarła powróci, to zgłaszam się do pomocy nie tylko w kuchni, ale też w innych tematach z tym powiązanych.
Słowo daję na to. Rzekłam :)
Diabeł

Re: Organizacja.

Post autor: Diabeł »

Tomasz Smok Wolski pisze:
Diabeł pisze:To na małej ilości konwentów byłeś... Sorry, ale Toporowa kuchnia kryje się przed Goblikonem w 2009 roku :) .
Ale trafił :))))) Chłopcze ile ty masz lat dodaj jeszcze kilka i wyjdzie Ci kiedy byłem na moim pierwszym konwencie z ich niepoliczalnej obecnie ilości. Bo po 50tym przestałem liczyć.
Jak większość po 50 przestaje liczyć. Ale spoko, z ludźmi którzy średnio sami się ruszają z miejsca nie gadam. I tak z swoją nadwagą maks 50 dożyjesz :)
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Organizacja.

Post autor: Tęcza »

Czy może go ktoś wreszcie zbanować? Żal...
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Ślimak »

Proszę nie karmić trolli...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ