Organizacja.

Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Organizacja.

Post autor: daf »

Nie chcę komentować nie właściwych odzywek obu ze stron, ale prosił bym was tylko o zachowanie kultury na forum i nie podsycanie dalszych bezsensownych sprzeczek.

Co do obiadów to pomysł z kilkoma daniami do wyboru wcale nie jest taki zły i warto było by go chociaż przedyskutować.
Mi obiady na prawdę smakują na naszym konwencie, ale jak by zamiast powiedzmy 100 litrów zalewajki było by 50l jakiegoś powiedzmy krupniku i 50l zalewajki to by też nie było źle. Wiadomo, wszystko można poprawić, może od razu nie wyskoczymy z 7 daniami do wyboru, ale może jakiś krok do przodu da się zrobić.
To tylko pomysł, ostatnie słowo mają nasze kochane kucharki i chyba Pan Skarbnik:)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 16:13 przez daf, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Diabeł

Re: Organizacja.

Post autor: Diabeł »

Ja na waszym miejscu w ogóle zainteresował się szansą dostania dotacji z Unii. Wspomniany wyżej przeze mnie Goblkon miał dotacje coś koło 40 tyś zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Tzn podejrzewam że w tym roku nie da rady na coś takiego się porwać, ale w przyszłym możecie kombinować. Zwłaszcza ze macie stowarzyszenie z osobowością prawną, nie?
Elwira
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 28
Rejestracja: 13 cze 2011, 11:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Organizacja.

Post autor: Elwira »

Olynka Badi- bardzo dziękuję za słowo podsumowania, jakie zawarłaś w poście. Właśnie o to mi się rozchodziło, że szkoda czyjejś pracy, którą włożono w sprawienie wyżerki.
Nie wiedziałam tylko że taka wielka sprawa z tego wyjdzie i że tak niespodziewane plony wyda.
Ślimaku- doceniam czyn obrony mej osoby, ale jak to mówią- dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane. Widać w moim przypadku to się sprawdza. ;)

Wracając do tematu, to skoro obiady mają łączyć uczestników Toporiady, to w tym roku też biegnę z michą do kuchni. Wezmę parówy sojowe i będę współbraci nimi straszyć ^^. Bóóóójcie się?
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 18:52 przez Elwira, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Organizacja.

Post autor: Olynka Badi »

Choć podział obiadów można zastosować na wegetariańskie zupy i zupy dla mięsożerców. Pomyślimy nad tym :)
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Riff »

Widzę że temat zupy stał się gorący na forum Toporów :o

Chętnie, jeżeli jest taka możliwość, dołożyłbym swoich męskich dłoni do produkcji zupy toporowej. Pomoc swa Waszmościom oferuję gdyż pomysł na stworzenie zupy wegetariańskiej prosty mam a i w koszcie prawie żaden:
-zanim do gara zacnego składniki mięsne powędrują, można by takową zupę (już przyprawioną) przelać do innego naczynia (tzn rozdzielić wedle uznania) i do jednej dorzucić mięcho a do drugiej nie. I tak oto mamy dwa gary jeden wegetariański a drugi z mięchem. :D
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Ślimak »

Tyle, że bulion będący podstawą niemal każdej polskiej zupy zaczyna się robić od tego, że wrzuca się doń mięcho lub chociaż kość i tu jest wół i kurczak pogrzebany...
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Mała
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 54
Rejestracja: 17 lut 2011, 15:35
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Mała »

Kwestia zupy;P

Nie każdą, sporą część acz nie wszystkie.
Mmmm...
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Ślimak »

Ślimak pisze:niemal każdej
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Riff
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 29
Rejestracja: 20 cze 2011, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Organizacja.

Post autor: Riff »

Zależy jak się chce gotować.
Moje małe doświadczenie dało mi tyle do świadomości iż każdą zupę bez wyjątków można ugotować na kilka sposobów, a i w efekcie smakowym wyjdzie taka sama. W końcu na coś ten gastronomik się przysłużył. :twisted:
Jak chcecie ja tylko rzuciłem pomysł i mam nadzieje że nie oberwie mi się za niego ;)
Tego świata, jednego i tego samego świata wszechrzeczy, nie stworzył ni żaden z bogów, ani żaden z ludzi, lecz był on, jest i będzie wiecznie żyjącym ogniem za­palającym się według miary i według miary gasnącym.
Awatar użytkownika
Prozac
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 441
Rejestracja: 06 wrz 2008, 12:57
Lokalizacja: z dna beczki

Re: Organizacja.

Post autor: Prozac »

Zupa, bluzgi i wegetarianie - najgorętszy temat forum Topory. End of world is nigh :)
Wasze płyty? Sru, kurwa, klozet.
ODPOWIEDZ