Obóz A&D

Awatar użytkownika
Bonsai
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2010, 09:23
Lokalizacja: BB

Re: Obóz A&D

Post autor: Bonsai »

Jak wiadomo dobra reklama nie jest zła:
Obrazek

Special version for Maggots:
Obrazek

Tak, nudziło mi się :roll:
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Obóz A&D

Post autor: Ślimak »

Corey to ciota.

Seven.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
Bonsai
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2010, 09:23
Lokalizacja: BB

Re: Obóz A&D

Post autor: Bonsai »

Niestety znalazłam tylko jego :P
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Obóz A&D

Post autor: ^sadam »

Stone Sour jest w porządku... Nie wiem co chcesz od gościa, Ślimak :P. Pomijam już twórczość jego (bo słowo "ciota" się do tego nie odnosi na pewno), ale w wywiadach bardzo mądrze odpowiadał zawsze i podziwiam go za jego podejście do różnych spraw (np. nie wywyższanie się, pamięć o rodzinnym miasteczku w którym to chciał otworzyć klub muzyczny dla młodzieży itd.). Zresztą Slipknot też dobrze gra... To, że są bożyszczami młodych metali i ich naszywki na plecakach są zaraz obok Nirvany, Dżemu i Metallici, to nie znaczy, że tworzą chujo*ą muzykę :).
Obrazek
Awatar użytkownika
Bonsai
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 43
Rejestracja: 17 sie 2010, 09:23
Lokalizacja: BB

Re: Obóz A&D

Post autor: Bonsai »

Sadam - masz ode mnie piwo! :D

A poza tym niezły spam. Może coś na temat dla odmiany? :P
Świat się zmienia, słońce zachodzi, a wódka się kończy.
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Obóz A&D

Post autor: Shila »

Co prawda tak nie wiem, czy będę na Toporiadzie, jak i nie wiem kiedy uda mi się ewentualną obecność potwierdzić, ale bym się do demonów pisała chętnie :3
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Obóz A&D

Post autor: Ślimak »

^sadam pisze:Stone Sour jest w porządku... Nie wiem co chcesz od gościa, Ślimak :P. Pomijam już twórczość jego (bo słowo "ciota" się do tego nie odnosi na pewno), ale w wywiadach bardzo mądrze odpowiadał zawsze i podziwiam go za jego podejście do różnych spraw (np. nie wywyższanie się, pamięć o rodzinnym miasteczku w którym to chciał otworzyć klub muzyczny dla młodzieży itd.). Zresztą Slipknot też dobrze gra... To, że są bożyszczami młodych metali i ich naszywki na plecakach są zaraz obok Nirvany, Dżemu i Metallici, to nie znaczy, że tworzą chujo*ą muzykę :).
Sadam ogarnij się, to był żart. W porównaniu z Sevenem każdy jest ciotą. End of story.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Obóz A&D

Post autor: ^sadam »

Spoko, nie załapałem ironii widocznie :twisted:, a o piwo się upomnę na Topo :D. Koniec offtopa :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
Julia
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:44

Re: Obóz A&D

Post autor: Julia »

Przekonana przez jednego jegomościa piszę się na ten obóz, do demonów oczywiście. Z tego co czytałam, to tematyka i uniwersum blisko spokrewnione z moimi opowiadaniami.
I niech powstaną z odmętów nocy nasi poplecznicy :twisted:
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni" Więc moje życie wygląda jak sen starego hipisa na dragach...
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Obóz A&D

Post autor: Shila »

OK, uzyskałam ostateczne info (chyba że coś się naprawdę rozwali jeszcze). Nie będzie mnie na Toporiadzie, więc nie pomogę niestety.
ODPOWIEDZ