Zgubione/znalezione(?)

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Julia
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 19 sie 2010, 08:44

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Julia »

Na oko na oko, tak 65D Wydaje mi się, że to Siostrzyczki Piguły z Neuro. Ale nie jestem pewna..
"Życie człowieka ma kolor jego wyobraźni" Więc moje życie wygląda jak sen starego hipisa na dragach...
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Jankes »

Boin, jak masz coś takiego to na pewno Jankosia, ale ponieważ on nawet nie wie co zgubił to ja w jego imieniu, wiadomo Koordynator, tora, tora, tora
Nikt nie jest doskonały.
Awatar użytkownika
Avril
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 02 sie 2009, 16:26

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Avril »

Julia pisze:Na oko na oko, tak 65D
Ok. Widać, żeś (stanikowo) uświadomiona. Palenie na stosie, owijanie na ciasno miarką krawiecką oraz inne metody krzewienia Jedynej Słusznej Wiary w Dobrze Dobrany Rozmiar ominą Cię.

Ku Chwale Miseczek! :twisted:
Centrum znajduje się w centrum całości, a jednak, ponieważ centrum do całości nie należy (nie jest częścią całości), całość ma swoje centrum gdzie indziej. Centrum nie jest centrum.

Jacques Derrida
Boin
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 59
Rejestracja: 18 sie 2010, 11:33

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Boin »

Jankes pisze:Boin, jak masz coś takiego to na pewno Jankosia, ale ponieważ on nawet nie wie co zgubił to ja w jego imieniu, wiadomo Koordynator, tora, tora, tora
Ok, podeśle czołówkę przez gobliny na urodziny
quest rozwiązany XP + nieskończoność
Awatar użytkownika
Yagarn
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 71
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:44

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Yagarn »

Czarna listwa Lestar i biały Tshirt "Prophet".
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: ^sadam »

Ja bym chciał zapytać gdzie jest mój czajnik elektryczny, który udostępniłem na potrzeby sklepiku. Proszę tylko nie odpowiadać "Jakiego sklepiku?!", bo zakatrupię :D. Do Łodzi się na dniach wybieram, więc będzie mi potrzebny. Gdzie/u kogo on może być?
Obrazek
Awatar użytkownika
Yagarn
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 71
Rejestracja: 06 wrz 2008, 11:44

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Yagarn »

A, i najważniejsze...

Czerwona Shisha "Alladin"! Zostawiłem ją w orczym pierwszego dnia a potem to już cholera wie gdzie powędrowała...
Awatar użytkownika
^sadam
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 795
Rejestracja: 05 wrz 2008, 15:20
Lokalizacja: Ułan Bator!
Kontakt:

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: ^sadam »

Odświeżam. Na prawdę, niedługo wyjeżdżam i potrzebuję tego czajnika. To nawet nie jest zgubione, bo jak taka rzecz mogła się "zgubić" w sklepiku? To tak jak by zgubić lodówkę albo mikrofalówkę...
Obrazek
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Thorsten »

Nie mam Twojego czajnika, ale przypomniała mi się inna rzecz... Na Topo miałem robione zdjęcia z pewną niezwykle urodziwą, rudowłosą niewiastą z obozu szlacheckiego... Ja się pytam: GDZIE SĄ TE ZDJĘCIA!? I NIEWIASTA!?
Muszę je mieć, bo nie mam się czym już chwalić na nk.
Wie ktoś może jak się skontaktować z tymi ludźmi? Albo może ma rzeczone zdjęcia? Będę wdzięczny za pomoc.

PS. Piszę tutaj bo zdjęcia jak i niewiasta z mojego punktu widzenia są zaginione ;)

O i jeszcze inna sprawa. Czy baner, który dostałem od Goblinów, a który z giną i później się odnalazł i miał być do mnie wysłany, wysłany został? Pytam, bo fo tej pory go nie otrzymałem.
Awatar użytkownika
Tęcza(BHZR)
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 17
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:16
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Zgubione/znalezione(?)

Post autor: Tęcza(BHZR) »

Cóż mogę powiedzieć... urodziwa niewiasta nie jest zaginiona, ma się bardzo dobrze, często się z nią widuję i praktycznie dzień w dzień rozmawiamy ze sobą, zatem nie mogła zaginąć.
Zdjęcia chyba jednak zaginęły, choć sama niewiasta nie przypomina sobie by kiedykolwiek podczas toporiady robiła sobie z Tobą zdjęcia. Owszem, obfotografowała was jako elfy, ale wspólnego zdjęcia nie znaleźliśmy.
ODPOWIEDZ