Podziękowania od koordynatora

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Ślimak
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1341
Rejestracja: 16 maja 2008, 20:29
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Podziękowania od koordynatora

Post autor: Ślimak »

Toporiada zamknięta... Niewiele z niej widziałem, dlatego nie wypowiadam się w temacie "wrażenia" gdyż nie za bardzo mam co napisać. Swoją pracę podsumuję i ocenię w innym temacie, zacząć jednak chciałem od podziękowania ludziom, dzięki którym to wszystko się kręciło. Jednak lektura Gry Endera to najlepszy podręcznik dowodzenia, kto czytał będzie wiedział o co chodzi.

Takoż dziękuję:

Po pierwsze i najważniejsze: małżonce mojej Annie gdyż tylko dzięki temu, że wzięła na siebie całą opiekę nad dzieckiem nie tylko w trakcie Toporiady ale również przed i po, mogłem wywiązać się ze swoich obowiązków. Dziękuję Aniu.

Po wtóre, memu druhowi na dobre i na złe Panu Prezesowi Jankowskiemu, za wzorową i bezkonfliktową współpracę, to była przyjemność pracować z Tobą Hubercie.

Po trzecie ludziom, których trafnie z Hubertem dobraliśmy: Kasi Jastrzębskiej, Oli Badowskiej, Markowi Gasińskiemu, Andrzejowi Jankowskiemu i Panom Witczakom - wywiązaliście się ze swoich zadań bez zarzutu. Szczególnie chciałbym tu podkreślić rolę Piotra Witczaka, który pracował najciężej chyba spośród wszystkich Toporów. Szacunek.

Po czwarte, tym spośród Toporów, którzy pomagali w przedsięwzięciu i pokazali, że można na nich polegać, w szczególności zaś Konradowi "Koordiemu" Kacprzakowi, udowodniłeś, że nie wzięcie cię do grona organizatorów było błędem. Tyczy się to zresztą kilku innych osób, w przyszłym roku, zostanie to naprawione.

Na koniec zaś, podziękowania specjalne, poza kolejnością. Z całego serca dziękuję Nemronowi, Lemkowi, Pigmejowi i Faraiowi za bezinteresowną pomoc. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jaki wielki był wasz wkład w to przedsięwzięcie. Wasze zasługi nie zostaną zapomniane, obiecuję.

Wszystkim powyższym, oraz w ogóle, wszystkim uczestnikom konwentu chcę z tego miejsca powiedzieć: dziękuję.

Wasza stara to koordynator.

P.S. Specjalne wielkie dzięki dla Kraszana, za udane negocjacje i sprawienie, że być może w tym roku po raz pierwszy zarobimy.
Religion is like a penis. It's fine to have one and it's fine to be proud of it, but please don't whip it out in public and start waving it around... and PLEASE don't try to shove it down my child's throat.
ODPOWIEDZ