Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Nurgling
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 151
Rejestracja: 05 maja 2009, 09:52

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Nurgling »

W relacji masz swoją linijkę : http://nurgling.wordpress.com/2010/08/1 ... toporiada/ :*
5 minut planowania oszczędza 2 godziny pracy
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Mag »

Moje się ciągle wrzucają i będę gotowe wieczorem... A potem hulaj dusza, piekła nie ma, możecie je umieszczać gdzie chcecie, z zaznaczeniem, że to moje :twisted:
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
MMochocki
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 24
Rejestracja: 10 sie 2009, 22:14

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: MMochocki »

Do katalogu "Toporiada 2010" dodałem podkatalog "MM". Niewiele tego, bo byłem zajęty i nie chciało mi się strzelać zdjęć, a jeśli już coś ciekawego ująłem telefonem komórkowym, to przeważnie z obrazą moralności i bohaterki zakazują udostępniać. :) Tak więc macie głównie materiały przyrodnicze z serii "goryle we mgle" znad mglistej Pilicy około piątej rano. Za to polecam "Toporiada theme song" w wykonaniu duetu Bybus + Aćka. Szkoda, że jakość wideo mizerna, bo byłby z tego świetny trailer Topo 2011. :D
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: daf »

Mam gorącą prośbę do tych osób wrzucających zdjęcia bądź filmiki na toporowego ftpa!
Czy mogli byście oprócz załadowywania zdjęć na ftp również załadować je na serwer typu rapidshare,speedshare bądź inny aby można było ściągać spakowane zdjęcia w jednym folderze, gdyż klikanie na każde zdjęcie z osobna i zapisywanie je na dysku pochłania bardzo dużo czasu. A następnie oczywiście podać ewentualny link do ściągnięcia pliku. Był bym bardzo wdzięczny :)

PS. Proszę o dalsze wrzucanie fotek! Jeszcze nie wszystkie są na serwerze. Facebook was wydał :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ziomek
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 366
Rejestracja: 26 paź 2008, 22:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Ziomek »

Dafi zainstaluj sobie np. Total Commandera - będziesz mógł całe katalogi ściągać.
"Kładę laskę na to czy masz dysleksję, dysortografię, dysgrafię czy jeszcze jakieś inne dysmózgowie. Staraj się, bo napierdzielanie ortami jak gnojem po polu to zwykłe niedbalstwo!"
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Hunter »

ja pozniej porobie paczki i wrzuce linki do sciagania. jutro albo po jutrze to zrobie jak bede wrzucal fotki na strone toporowa.

Dodatkowo tez prosil bym o jak najszybsze wrzucanie fotek na FTP zebym mogl w weekend jak najwiecej na raz wrzucic na strone toporowa.

To mowilem ja: administrator.

P.S.
I zadnego FGA prosze :P
Awatar użytkownika
Thorsten
Cuś na kształt tasaka
Cuś na kształt tasaka
Posty: 76
Rejestracja: 19 wrz 2008, 21:25
Lokalizacja: Nysa

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Thorsten »

FGA!
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Mag »

Moje są już wszystkie wrzucone, niestety Picasą posługiwać się nie potrafię i są w rozmiarze oryginalnym... Jak komuś się chce, to może je pozmniejszać...


PS: FGA!
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Hunter
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1670
Rejestracja: 16 maja 2008, 11:18
Kontakt:

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Hunter »

jesli ci sie udalo wrzucic w oryginalnym rozmiarze to dla nas oczywiscie lepiej :]
Awatar użytkownika
Gerber
Postrach tajgi
Postrach tajgi
Posty: 426
Rejestracja: 16 maja 2008, 19:38
Lokalizacja: Rawa

Re: Zdjęcia prosimy wrzucać na toporowego FTP :]

Post autor: Gerber »

Właśnie skończyłem oglądać wszystkie foty z folderu "Toporiada 2010" i na mordzie automatycznie wyskoczył mi uśmiech od ucha do ucha. To co dzieje się na niektórych zdjęciach to jest po prostu niepoważne, to jest po prostu Toporiada! :lol: Ale i tak najbardziej spodobały mi się zdjęcia Darka - widać, że robi je typ, który zna się na rzeczy :) Są tak pełne klimatu i szczegółów, że aż prawnie namacalne. Spośród tych właśnie zdjęć mam kliku faworytów, którzy aż proszą się o wywołanie i włożenie w ramkę. Nad drukiem zdjęcia grupowego też będzie trzeba pokminić; myślę, że zarówno bunkr jak i RPG-owa byłyby świetnym miejscem dla takiej foty.
ODPOWIEDZ