Zwiastun tegorocznej Toporiady

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Duqlazul / Seweryn
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 15 sie 2010, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Duqlazul / Seweryn »

Wiecie, to nie tak, że komuścoś zarzucam, tylko chciałbym żeby nie było takich ciepłych tyow, którzy nie pojadą na konwent bo im rodzice zabronią i/lub zagroża wykopaniem z domu (niepotrzebne skreślić) Moim zdaniem po prostu to nie był zwiastun Toporiady, raczej właśnie wewnętrzny filmik pełen beki dla toporów ze stażem. Za to bardzo pozytywne wrażenia wywołał we mnie zwiastun obozu post-apoc - pełen klimatu, przy którym tak mi w kontraście bledł jako formra "trailer" ten toporowy. Sam filmik nie jest zły, tylko nie jako to, czym jest zatytułowany.
GG - 716146
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Rijel »

Rozumiem Cię i Twoje zarzuty, ale najlepiej już skomentowała to Badi :) . Zarzuty poza jednym - jeśli rodzice nie puszczą swojego dziecka na konwent, po tym jak zobaczą, że pije się tam piwo i pali papierosy, to może i lepiej. Bo dzieje się tutaj (stety i niestety...) dużo więcej.
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Duqlazul / Seweryn
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 15 sie 2010, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Duqlazul / Seweryn »

Mnie chodziło raczej o dorosłych ludzi, którzy po prostu mieliby problemy z nadopiekuńczością niektórych rodzicieli, a na każdym konwnecie mozna pic i palic, jesli rodzice puszcza dzieciaka to znajdzie sposób. Ej - mnie to nie przeszkadza że się takie rzeczy robi, (sam je robiłem) a zarzut mam raczej do tego, ze filmik bedacy "pamiątką toporów" pojawił się na głownej stronie reklamujacej konwent, a jest, jaki opisałem.
GG - 716146
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Rijel »

Dla nas do przemyślenia, a Ty nie wyglądasz na 19 lat ;) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Duqlazul / Seweryn
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 15 sie 2010, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Duqlazul / Seweryn »

W sumie taki efekt chciałem osiągnąc :) Dzięx za zrozumienie.

I jestem z tego wyglądu dumny. Przynajmniej ludzie traktuję mnie poważnie, i mogę się wyżyć dyskusyjnie i w ogóle.
GG - 716146
Awatar użytkownika
daf
Conan™ Seria Limitowana
Conan™ Seria Limitowana
Posty: 1151
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:17
Lokalizacja: Rawa, Rawa Mazowiecka, kocham miasto to od dziecka

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: daf »

Duqlazul / Seweryn pisze: Tylko że ilość alkoholu i fajek na filmie dawała raczej skojarzenia z jakimiś prelekcjami policyjnymi.
To ja nie wiem kolego po jakich Ty się prelekcjach bujasz ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Duqlazul / Seweryn
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 21
Rejestracja: 15 sie 2010, 15:33
Lokalizacja: Łódź

Re: Zwiastun tegorocznej Toporiady

Post autor: Duqlazul / Seweryn »

to taka metafora byla o tych wszystkich debilnych filmach, an ktorym przerazonym matkom pokazuja, jak mlodziez tylko pali pije i cpa, jak sie ich nie trzyam za jajca xP
GG - 716146
ODPOWIEDZ