Dojazd z południa Polski

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Bąku
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:12

Dojazd z południa Polski

Post autor: Bąku »

Czołem!
Z tej strony Bąku. Gdyby kogoś wywiało na południe i stamtąd jechał na konwent
(trasa Katowice - Częstochowa - Piotrków Trybunalski- i tutaj nie mam pojęcia ale moze znajdziemy stopa) to zapraszamy do kompanii:D Będziemy jechać z Diabłem jakoś z rana osobówkami. Łatwo rozpoznać - będziemy rozpijać po kracie piwa marki 3 Korony by Statoil. I stąd moje pytanie - czy ktoś około popołudnia będzie może w tym nieszczęsnym Tomaszowie Mazowieckim i dałoby się dostać z nim na miejsce konwentu?


A i nie byłbym sobą gdybym nie zapytał - poruszął ktoś tutaj temat brydża jak widziałem:D Znajdzie się dwójka chętna do małego roberka?
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Cadogan »

Możliwe, że traficie na ekipę z Piotrkowa, ale nie jestem pewien o której będziemy wyjeżdżać. Jutro to obgadamy w naszym gronie i damy odpowiedź ;)
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Awatar użytkownika
Bąku
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 4
Rejestracja: 03 sie 2010, 01:12

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Bąku »

Byłoby mega zajebiście fajnie jako , żeśmy Miśki na toporiadzie i mozemy nie dotrzeć za szybko bez przewodnictwa:D (a na pewno nie trzeźwi:D:P)
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Jankes »

Przypominam, że TOPORIADA jest konwentem bez mocnych alkoholi i nasz regulamin przewiduje usunięcie z konwentu za nadużycie nawet piwa!!!

Wielki Skarbnik Toporowy :)
Nikt nie jest doskonały.
Diabeł

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Diabeł »

Spokojnie, Bąkowi chodzi jeno o to, że jak będziemy ciągle krążyć po jakiś wsiach to się nawalimy. Dlatego trzeba nam przewodnika. Żebyśmy się nie nawalili ;) .
Awatar użytkownika
Jankes
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 986
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:35
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Jankes »

Oczywiście tak to zrozumiałem, piwo jako napój zacny i zdrowy jest dozwolone, oczywiście w umiarze!!! :)
Nikt nie jest doskonały.
Diabeł

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Diabeł »

Cadogan pisze:Możliwe, że traficie na ekipę z Piotrkowa, ale nie jestem pewien o której będziemy wyjeżdżać. Jutro to obgadamy w naszym gronie i damy odpowiedź ;)
I jak tam ekipa z Piotrkowa? Bo my cimni jesteśmy i możemy nie trafić na to zapupie ;) .
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Cadogan »

Ekipa z Piotrkowa dopiero dzisiaj ustaliła szczegóły. Będziemy wyjeżdżać w okolicach 10, więc jeśli w tym czasie będziecie przejeżdżać kolo P-kowa to dzwońcie do mnie, obgadamy spotkanie.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
Diabeł

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Diabeł »

Hmm, na 10:18 możemy być w Piotrkowie. Wy jedziecie jak? Macie jakiegoś PKS na miejsce, czy telepiecie się przez Tomaszów?
Awatar użytkownika
Cadogan
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 237
Rejestracja: 06 wrz 2008, 13:06
Lokalizacja: Wawa

Re: Dojazd z południa Polski

Post autor: Cadogan »

Będziemy jechać samochodami, trasa Piotrków-Tomaszów Maz. Poponuję spotkanie za Piotrkowem, na przykład w Polichnie, przy zajeździe.
Jędrzej "Cadogan" Maciejczyk - Toporowy Przyjaciel
ODPOWIEDZ