Gobliński autobus na Toporiadę

Po orczymy!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Shila »

Dziękuję Wiedźmo ^^ To poproszę info o której, kiedy i gdzie mam być w Wawie jak już będzie wszystko ustalone :)
Wiedźma(Gobliny)
Hamierykański tomahawek
Hamierykański tomahawek
Posty: 145
Rejestracja: 15 cze 2009, 17:15

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Wiedźma(Gobliny) »

Niestety w związku z tym, że wynajęcie Busa okazało się dużo droższe niz początkowo było założone, jedziemy jednak PKSem z Warszawy Zachodniej o 9:30 w czwartek ... Shila czy bedziesz z nami jechać? jutro ktos pójdzie kupic bilety..
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Shila »

Chętnie, bo sama to się zgubię gdzieś w połowie drogi i nie dotrę w ogóle. Wiadomo, że z kimś zawsze raźniej :)

Wiecie, że nie ma już IR z Krakowa do Warszawy? Dwa razy więcej za pociąg, blee. Ale do rzeczy... Będę jechać z Krakowa o 6:14 i o 8:50 będę na Zachodniej (przynajmniej wedle rozkładu). Mam nadzieję, że opóźnień żadnych nie będzie ani nic...

Jakby ktoś mógł też dla mnie bilet kupić, to oczywiście rozliczę się jak przyjadę. Jeśli obowiązują ulgowe to dla mnie można ulgowy, legitymację mam.

I jeszcze jedno moje pytanie - czy ktoś tam będzie już wcześniej? O 9 na przykład? Bo ja się Zachodniej boję, nie lubię, brrr, i jakby ktoś się tam zabłąkał to ja się chętnie poplątam z tym kimś.
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Mag »

Ja ok. 8 wybieram się do Carrefoura niedaleko dworca, więc pewnie będę na Zachodnim przed 9... Jeśli dobrze pamiętam to z Krakowa przyjeżdżają na peron 5, więc mogę tam poczekać... :twisted:

EDIT: Ten autobus ulgowych nie przewiduje, bilet kosztuje 17 zł...
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Shila »

Spoko, to i tak mnie wyjdzie dojazd taniej niż rok temu :) I to jest bezpośrednio do Fryszerki, bez dalszych kombinacji?

Magu, będę Ci bardzo, BARDZO wdzięczna jakbyś mnie odebrał :) Bo ja naprawdę się boję tego miejsca ;)
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Mag »

Spox, będę... Szukaj niebieskiej koszulki Avangardy :D
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Mag »

Ok... może mnie nie zbanują za dwa posty pod sobą :twisted:

W każdym razie... Jeszcze raz... Jak ktoś chce załapać się na autobus, którym ta zacna i wesoła kompanija goblińska z Shilą i ze mną będzie jechała to odjazd 9:30 z dworca Warszawa Zachodnia PKS w czwartek, z co ważniejszych miast po drodze to: Grójec - 10:27, Mogielnica - 11:02, Nowe Miasto nad Pilicą - 11:22

Dojazd do Fryszerki o 12:12, potem przez cztery godziny łazimy po lesie, coby organizatorom nie przeszkadzać :twisted: ...

Dziękuję za uwagę :P
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
Awatar użytkownika
Shila
Polucja drwala
Polucja drwala
Posty: 239
Rejestracja: 17 maja 2008, 17:24
Lokalizacja: Katowice

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Shila »

To jeszcze jedno pytanie z mojej strony: czy ktoś przewiduje 1 wolne miejsce w namiocie czy mam tachać ze sobą 4-osobowy? :D
BartekBl
Pała nie topór
Pała nie topór
Posty: 2
Rejestracja: 03 sie 2010, 13:08

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: BartekBl »

Ja mam dwuosobowy, jeszcze nieużywany, więc nie wiem jak to faktycznie z miejscem w środku. Masz ochotę sprawdzić? :)

Magu? Czy ty w tej niebieskiej koszulce chodzisz teraz 24/7/365? Od ostatniej Avy nie widziałem Cię w niczym innym :P
Mag
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 150
Rejestracja: 09 sie 2009, 18:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Gobliński autobus na Toporiadę

Post autor: Mag »

Po pierwsze mam dwie koszulki, bo w końcu po coś jest się orgiem :twisted:
Po drugie zakładam ją tylko na specjalne okazje, np. Avangardovy SpOrg, a ty mnie w innych sytuacjach nie spotykasz :twisted:
Po trzecie mam trzyosobowy namiot, którego jednak pewnie nie będę brał, bo skołowałem sobie niewolnika z innym... Chyba, że ktoś jest bardzo zdesperowany to ewentualnie spróbuję się jakoś dogadać z kimś, kto ma samochód i go tam wrzucę, żeby dojechał... Ale wolałbym nie brać...
http://asg-yesnomaybe.blogspot.com/
-----
- Co robi elf na goblińskim ognisku?
- Piecze się!
ODPOWIEDZ