Miss Toporiady 2010

Po orczymy!

Uważam, że pomysł wyboru Miss Toporiady jest...

świetny
16
39%
genialny
12
29%
jestem kobietą
13
32%
 
Liczba głosów: 41

Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Miss Toporiady 2010

Post autor: Rijel »

Pomysł pojawił się dawno, dawno temu, ale dotąd nie wcieliliśmy go w życie.

Jak miałoby to wyglądać? Uczestniczką konkursu byłaby każda z konwentowiczek, a udział nie wymagałby od niej żadnego nakładu pracy. Komisja konkursowa (w skład której na razie wchodzę tylko ja ;) ) dokonałaby wyboru na podstawie sobie tylko znanych warunków. Fakultatywnie moglibyśmy wprowadzić jeszcze miss konwentowiczów - każdy mógłby oddać swój głos do specjalnie przygotowanej urny. Ogłoszenie wyróżnionych miss nastąpiłoby podczas oficjalnego zamknięcia.

Wszelkie zarzuty szowinizmu, seksizmu i co tam jeszcze bezapelacyjnie oddalam ;) .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Jankoś
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 5232
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:31
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Kontakt:

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Jankoś »

Rijelu tak szczytnej ,genialnej i świetnej inicjatywy Toporiada jeszcze nie zaznała. :D

P.S.Dobrze ,że jesteś w Komisji Rewizyjnej czyli u Nas także Sądzie Koleżeńskim ,będziesz mógł oddalać pozwy ;)
"Rava urbs mea,societas "Secures" vita mea"

Dajcie żyć po swojemu - grzesznemu,
A i świętym żyć będzie przyjemniej!
Awatar użytkownika
Anhelius
Zemsta neandertala
Zemsta neandertala
Posty: 31
Rejestracja: 24 wrz 2008, 11:13

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Anhelius »

Skoro będzie konkurs na Miss, to czemu ma nie być konkursu na Mistera Toporiady :P i dzięki temu by powstała Para Toporiady :D
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Olynka Badi »

Ja jebie.
Przepraszam, ale panowie ogarnijcie się. Co to ma być połączenie Toporiady Open Festiwalu i Balu Maturalnego jak na amerykańskich kiczowatych filmach? Mam nadzieję, że żadna z pań nie ma ochoty wystąpić w takim chorym pomyśle... Bzdura! Widocznie niektórzy mają za mało pracy przed Topo i za mało wyznaczonych obowiązków na.
Może i krytyka ostra, ale jestem kurwa zażenowana!
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Ruda
Ciupozka ch... zbója
Ciupozka ch... zbója
Posty: 152
Rejestracja: 11 kwie 2009, 13:10
Lokalizacja: Kraków/Rawa

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Ruda »

Myślę, że Badi ma rację.
Awatar użytkownika
k8
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 850
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:46
Lokalizacja: Warszawa/Rawa M.

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: k8 »

Jankoś pisze:Rijelu tak szczytnej ,genialnej i świetnej inicjatywy Toporiada jeszcze nie zaznała. :D
A przewodniczący jak zwykle o jednym...

Badi dobrze :)

Zresztą i tak wiadomo że wygrałby Ryjek :D
A żeby Was pokręciło, a żeby Wam orzeszki spuchli !!!
Awatar użytkownika
Olynka Badi
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 754
Rejestracja: 13 wrz 2008, 09:48
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/HollyŁódź

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Olynka Badi »

k8 dobrze :D
"Ten prezydent o nazwisku Komorowski pewnie rozzłościłby się, gdyby się dowiedział, że jest taki obywatel najniższej kategorii, który pisze, szanując zasady ortografii."
Awatar użytkownika
Rijel
Boski Arcyrozjebca +k1200
Boski Arcyrozjebca +k1200
Posty: 1611
Rejestracja: 16 maja 2008, 13:02
Lokalizacja: Wa-wa

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Rijel »

Anhelius pisze:Skoro będzie konkurs na Miss, to czemu ma nie być konkursu na Mistera Toporiady :P i dzięki temu by powstała Para Toporiady :D
Ja się tym na pewno zajmował nie będę, Anhelius - droga wolna :twisted: .
k8 pisze:Zresztą i tak wiadomo że wygrałby Ryjek :D
Przewidując ten niezwykle świeży dowcip i chyba komplement wydawało mi się, że dość jednoznacznie zaznaczyłem coś o komisji ;) .

Badi - ostra krytyka? Chyba ostej krytyki nie widziałaś :twisted: .
Gdy nadejdzie dzień sądu najładniejszy z najładniejszych przyzwie zapomnianych. W lewą dłoń weźmie on magiczne figury, w prawicy będzie dzierżył księgę złą i słowami swymi sprawi że klan bez nazwy z popiołów powstanie.
Awatar użytkownika
Tęcza
Katowski No. 666
Katowski No. 666
Posty: 830
Rejestracja: 16 maja 2008, 12:45

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Tęcza »

Ja tam jestem jak najbardziej za.
Nie można naszych wyborów porównywać do tych gimnazjalnych bo, o ile dobrze pamiętam, moje koleżanki(niektóre) bardzo się w to wszystko wkręcały, a tu robimy to na totalnym luzie i z przymrużeniem oka.
Jak dla mnie dobra beka. Rajdżel mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce w komisji. :)

Jeżeli chodzi o Miss Tarła to selekcja będzie odbywała się w Orczym Obozie, a w skład jury wchodzić będzie cały obóz. Zgłoszenia proszę słać na PW. :)
"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa."
Awatar użytkownika
Mardock
Wikingowski überaxe
Wikingowski überaxe
Posty: 515
Rejestracja: 06 wrz 2008, 15:49

Re: Miss Toporiady 2010

Post autor: Mardock »

:o :shock: :P :lol: za! :twisted: Ryjku jako potencjalna czarna klacz tych zawodów nie możesz być w komisji.Dlatego dobrodusznie poświęcę się i zastąpię Cię w komisji :)
O o!
ODPOWIEDZ